اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدنی که روشن شدن نداشت!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدنی که روشن شدن نداشت!

سلام.
    دوستان ایبد من دو سه روزه خاموش شده و روشن نمیشه. حتی شارژ هم نمیشه. و حتی علامت کمبود باطری هم نمیاد.
    گفتم شاید اگه بذارم شارژش تموم بشه بعدش بشه شارژش کرد. اما نشد.
    اگه میشه راهنماییم کنید.
    ممنون

دکمه Power و Home رو باهم بگیرید بعد از چندین ثانیه ببینید اتفاق میوفته ؟

نظر

وصل کنین به لپتاپ شاید روشن شد

نظر

ممنون وصل کردم به لپتاپ دکمه Power و Home رو گرفتم درست شد

نظر

نوشته اصلی توسط |RezaShah| نمایش پست ها
          دکمه Power و Home رو باهم بگیرید بعد از چندین ثانیه ببینید اتفاق میوفته ؟

خدا پدر و مادرتو نگه داره . new ipad خاموش شد دیگه روشن نشد با خودم گفتم 1.5 میلیون رفت ...

به محض اتصال به کمپیوتر دستگاه خاموش شده بود آیا به خاطر برق کامپیوتر این اتفاق افتاد یا به خاطر جیلبریک هست ؟
          ویرایش توسط chemoein : https://i-phone.ir/forums/member/41229-chemoein در ساعت 19-07-2012, 07:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط chemoein نمایش پست ها

خدا پدر و مادرتو نگه داره . New ipad خاموش شد دیگه روشن نشد با خودم گفتم 1.5 میلیون رفت ... :d

به محض اتصال به کمپیوتر دستگاه خاموش شده بود آیا به خاطر برق کامپیوتر این اتفاق افتاد یا به خاطر جیلبریک هست ؟
            هر جفتش
            حالا این که بخیر گذشت ولی کلا" از این محافظ ها استفاده کنید واسه برق شهری

نظر

آقا بد بخت شدم یه برنامه از سیدیا دانلود کردم بعد گذاشتم ری استارات بشه بعد سره علامت اپل موند بعد از پنج دقیقه صفحه سرمه ای پر رنگ میشه که انگار خاموشه ولی اگه چراغارو خاموش کنم میشه فهمید روشنه بعد دوباره علامت اپل و دوباره صفحه و .... و تا الان هنوزم اونجوری میشه چی کار کنم کمک خواهش می کنم

نظر

ظاهراً مزایای جیلبریک تمومی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط شسسییببل نمایش پست ها
                  آقا بد بخت شدم یه برنامه از سیدیا دانلود کردم بعد گذاشتم ری استارات بشه بعد سره علامت اپل موند بعد از پنج دقیقه صفحه سرمه ای پر رنگ میشه که انگار خاموشه ولی اگه چراغارو خاموش کنم میشه فهمید روشنه بعد دوباره علامت اپل و دوباره صفحه و .... و تا الان هنوزم اونجوری میشه چی کار کنم کمک خواهش می کنم
                  سلام دوست عزیز !! بیرون رفتن از این حالت در ios 7 فکر نکنم امکان پذیر باشه مگر با ریستور مجدد !! شما گوشی رو خاموش کن بعد دکمه ولوم + رو همزمان با دکمه پاور بمدت 3..4 دقیقه نگه دار اگه دیوایس روی safe mode اومد بالا که خیلی خوبه و میتونی اون برنامه رو که دانلود کردی رو حذف کنی اما اگه جواب نداد چاره ای بجز ریستور نیستش !! دوستان دقت کنید فقط برنامه هایی رو از سایدیا دانلود کنید که برای ios7 هستند !! توی توضیحات همه توییک ها و تم ها در مورد ساپورت کردن ios7 معمولا ذکر شده !! و البته نکته خوبش هم اینه که بعد از چندین و چند بار خراب کاری آدم یاد میگیره چطوری از توییک ها و برنامه های درون سایدیا استفاده کنه!! تا آخرین ورژن 7.0.4 هستش و جیلبریک داره هرچقدر میتونید مثل من خراب کاری کنید و تجربه کسب کنید که به زودی دیگه ممکنه جمعش کنن !! یا علی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

آقا دستت درد نکنه نمی دونم چه طوری ولی درست شد!حالا هر چی بود به خیری گذشت

نظر

صبر کنید ..
                    X