اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گفتگو با مهندسین ارشد apple

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گفتگو با مهندسین ارشد apple

سلام به همتون
    من یه سری ایده ها تو سرم دارم که می خوام مهندسین ارشد apple درمیون بزارم من دانشجوی الکترونیکم و یه سری مدارای جانبی که کاربردای زیادی دارن و از طریق iphone کنترل میشن ساختم .
    شاید از طراحی خوششون اومد و ...
    چجوری میتونم با اونا صحبت کنم ؟ (ایمیل اونارو چجوری می تونم پیدا کنم )

support.apple.com

نظر

دوست عزیز میشه راجب کارتون هم یه توضیحی بدین؟

نظر

خیلی خوشحال میشیم بدونیم چکار کردین !!!!
        اما اسم مهندسین ارشد اپل که با یه سرچ هست و ایمیلشون رو هم میتونید پیدا کنید...

نظر

نوشته اصلی توسط i.rainy نمایش پست ها
          سلام به همتون
          من یه سری ایده ها تو سرم دارم که می خوام مهندسین ارشد apple درمیون بزارم من دانشجوی الکترونیکم و یه سری مدارای جانبی که کاربردای زیادی دارن و از طریق iphone کنترل میشن ساختم .
          اميدوارم مسولان اپل شما رو به دليل ايراني بودن ناديده نگيرند. چون معلومه اپل خيلي با ايراني ها خوش برخورد نميكنه.

Apple (Tapatalk)

نظر

نوشته اصلی توسط i.rainy نمایش پست ها
            سلام به همتون
            به نظرمن اول ثبت کنید در یک مرجع بین المللی ( البته ثبت پتنت در آمریکا هم مشکل و هم هزیته بر هست!) مثلا تو یک کشور ارزون اروپایی ثبت کنید ( ایران رو کلا فراموش کتید!) بعد مطمئن باشید اگه واقعا عالی باشه حتی اگه اپل هم نیاد دنبال شما کمپانی های بزرگی میان دنبال شما برای خرید پتنت..!!هرچند توصیه می کنم ایمیل رو فراموش کنید و اگه توانایی زبانی شما خوب هست ( یا اگه نه از کسی که خوب هست کمک بگیرید ) بعد از ثبت ایده تون( واسه اینکه خیلی راحت می شه دزدیدش!) تماس تلفنی بگیرید و 100% اپراتوری که به شما جواب می ده راهنمایتون می کنه که چه مسیری رو باید برید برای ارائه پتنت..! اگه هم اصلا به جایی نرسیدید شاید کار کنی روش تا کامل بشه باهاش بتونی بورس تحصیلی بگیری برای کالیفورنیا که دیگه خیلی نزدیک به اپل می شه ....خدا رو چه دیدی شاید هم شدی یه روزی یکی از کارمندان اپل..!!!

نظر

دوست عزیز ای کاش اگه ایده ای جدید داریم با اون ایده یه کار جدید و ایرانی تولید کنیم دوستان زیادی هستن که ایده های خوبی دارن اگه این ایده ها جمع بشه یه کار خوب میشه
              موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Aryaei
                دوست عزیز بهتره بدونید خیلی از مدیرایه ارشد تو کشور آمریکا ایرانین
                پس ایرانی بودن خودتون مسخره نکنید
                تا خودتون ، خودتونو باور نداشته باشید انتظار نداشته باشید که باورتون کنن، قبولتون کنن
                موفق باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk
                دوست عزیزم من مسخره نمی کنم
                من فقط میگم اعتبار نداریم متاسفانه تو دنیا !
                محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

ببخشید بچه ها که نتونستم جوابتونو بدم ایران نبودم و سرم شلوغ بود
                  من خودم دوست دارم تو ایران کار کنم اما اینجا به فکرات ارزش قا*ئل نیستن . مثلا من برنامه نویسی ios کاملا بلدم رفتم بانک صادرات گفتم می تونم براتون در ۲۰ دقیقه برنامه بانکی تونو بنویسم برگشت بهم چیزایی گفت که درست نیس بگمشون ( ۴۵۰ میلیون پول برا ضمانت ! و ... ) اینجا دقیقا برعکس اینجا کسی که پارتی داشته باشه میتونه به جایی برسه بحرحال !
                  من خیلی کارا با iphone و اون سیری خانومش می تونم بکنم مثلا در خونه ی ما با یه دستور به سیری باز مشه یا بعضی از وسایل های خونه از iphone دستور میگرن مثل شوفاژ خونه (می تونی خیلی راحت کم و زیاد کنی ) و خیلی چیزای دیگه که ایدهاشون تو ذهنم هستن و دارم درستشون می کنم

نظر

صبر کنید ..
                  X