اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گلکسی اس 3 آتش گرفت!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بنظر من همه چیز که تعداد هسته های بیشتر،صفحه بزرگتر و ......... این چیزا نیست.
    مثلا پشتیبانی از گوشی هم فوق العاده مهم.مثلا سامسونگ پارسال کلی گوشی زد.(به تعداد موهای سر) ولی الان خیلیاشون پشتیبانی نمیکنه و مثلا اندروید4 بطور رسمی براشون نمیده.
    ولی ایفون نشون داد که هنوز از محصول 3 سال پیشش (3جی اس)با ای او اس 6 پشتیبانی میکنه.
    در رابطه با سخت افزار هم خب بچه ها گفتن دیگه .بنز 2011 رو با بی ام و 2012 مقایسه نمیکنن که.وقتی اس 2 اومد خیلی ها به من گفتن ببین این 4 اس شما رو میخوره ولی بعد از یه مدت دیدن مال این صحبتا نیستن.بعدش نوبت سینی(گلکسی نوت) شد.این قضیه برای اونم بود.حالا هم اس 3 اومده با این همه تبلیغات.
    از جهات سخت افزاری بی تردید فوق العاده است و برتر از ایفون ولی 4 تا هسته برای چی؟؟؟؟ اگه اینجوری بود که هندونه میشد بهترین اسمارت فون وتا صدسالم هیشکی به گردش نمیرسید.
    ولی بی تردید ایفون بعدی هم اگه بیاد با 4هسته نمیاد.ولی اپل همچنان میتازد!(این مهمه)

در ضمن بنظر من دلیل (شاید)کم کاری اپل در کنفرانس امسال رو یه جورایی بشه به استیو جابزفقید نسبت داد.
    تا پارسال که او بود همه بعد از کنفرانس ساعت ها انگشت به دهن میموندیم.(البته با تمام احترامی که برای تیم کوک قاءلم.)
    ویرایش توسط amolen : https://i-phone.ir/forums/member/76340-amolen در ساعت 25-06-2012, 01:11 PM

نظر

منم موافقم کنفرانس خوبی بود ولی اون چیزی نبود که مردم انتظار داشتن مردم منتظز ریلیز چیزی عجیب و جدید بودن.

نظر

عنوان تاپيك : galaxy s آتيش گرفت
        نه مقايسه ي آيفون با گلگسي از موضوع خارج نشين .هر كس يه نظري داره همه كه نبايد آيفون بگيرن.
        اصلا گلگسي اس عالي ٢ سال ديگه همه اونو آشغال مي دونن.

نظر

نمیدونم این برند اپل که هم جیزه هم اخه چرا تو جیب و کیف هر یک از این دوستان معترض هست؟؟؟؟
          خوب دوست من استفاده نکن این برند به درد نخور رو زور که نیست داری پول میدی پاش.

نظر

S3=نون لواش....

نظر

دوستان من نمیگم s3 گوشی بی نظیریه و کامله حرف دل هممون اینه که اپل با آیفون 4s از رقبا عقب موند هممون اینو میدونیم مگر این که تعصب کورمون کرده باشه.الان شما بخوای یه گوشی بخری خداییش 4s میخری؟؟؟؟من از خدامه آیفون ۵ واقعا خواسته های ساده همه ما که خیلیهاش کاملا مشخصه رو بر آورده کنه...تا مثل قبل دوباره اپل بی رقیب باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط baranabi نمایش پست ها
                دوستان من نمیگم s3 گوشی بی نظیریه و کامله حرف دل هممون اینه که اپل با آیفون 4s از رقبا عقب موند هممون اینو میدونیم مگر این که تعصب کورمون کرده باشه.الان شما بخوای یه گوشی بخری خداییش 4s میخری؟؟؟؟من از خدامه آیفون ۵ واقعا خواسته های ساده همه ما که خیلیهاش کاملا مشخصه رو بر آورده کنه...تا مثل قبل دوباره اپل بی رقیب باشه

sent from my iphone using tapatalk
                خداییش 4اس میخرم که خریدم
                همون قدر که سخت افزار مهمه ، نرم افزار هم مهمه
                و اپل حرف اول را در نرم افزار میزنه

نظر

کی میگه سامسونگ خوب نیست. به نظر من خیلی هم عالی کار کرده. البته یخچالش رو میگم

نقل قول از Siri

نظر

صبر کنید ..
                  X