اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبلت Surface مایکروسافت در رقابت با آیپد اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبلت Surface مایکروسافت در رقابت با آیپد اپل

تبلت های شرکت مایکروسافت بطور رسمی معرفی شدند و در دو نوع Intel و ARM در اختیار علاقمندان قرار خواهند گرفت. این تبلت ویندوز ۸ همان چیزی است که غول های فن آوری در تلاشند تا به رقابت با آن بپردازند و یا بهتر است بگوییم می تواند کابوسی برای تبلت های معروف در بازار باشد.
    بعد از معرفی محصولاتی مهم در دنیای تکنولوژی معمولا بحث ها و گفتگوهایی در مورد دستگاه مورد نظر صورت می گیرد و بسیاری قبل از عرضه نهایی آن در بازار شروع به پیش بینی و اظهار نظر در این زمینه می کنند، در حالیکه شاید این موضوع برای عده ای دیگر هیچ اهمیتی نداشته باشد.
    اما به تازگی و در همین ارتباط یک تصویر کمدی منتشر شده است. همانطور که می دانید بسیاری از شرکت های معروف، تبلت هایی برای رقابت و یا جانشینی تبلت آیپد اپل روانه بازار می کنند، با این حال بسیاری از آنها یا ناموفق بوده اند و یا به موفقیت کمی در این زمینه دست یافته اند.
    اما سوال اینجاست که آیا تبلت های جدید مایکروسافت می توانند این کار را انجام دهند؟ در تصویر همه چیز به وضوح قابل درک است. قدرت مطلق آیپد اپل در رقابت با سایر شرکت ها. البته همانطور که اعلام شد این فقط یک تصویر کمدی است. نظر شما در این مورد چیست؟ فکر می کنید مایکروسافت در این زمینه می تواند به رقابت با اپل بپردازد؟

ویدیوی مراسم رونمایی surfsce:

http://www.microsoft.com/en-us/news/...gallery2b.aspx

منبع:pcwar

هیچ وقت به آیپد نمی رسه این یه قانونههههه !

نظر

ولی قانون من میگه تولید این تبلت یا به اصطلاح الترا بوک مدل پرو میتونه لپ تاپ هارو دچار تحول کنه..

نظر

اتفاقا با پورت هایی که داره و قرار باشه برنامه های ویندوز روش اجرا بشن رقیب خوبی هست
        اشتباه مایکروسافت اینه که خودش وارد حیطه سخت افزار شده
        اینطوری شرکت های دیگه با هزینه ۸۰ دلاری لایسنس ویندوز ۸ نمیتونن یه تبلت ویندوزی بهتر بزنن وکاملا بازار رو در دست بگیرن
        اگه مایکروسافت فقط تو حیطه نرم افزار میموند حالت مک و ویندوز دوباره تکرار میشد و اندروید رو شکست میداد
        (اپل که کاربرای خودشو داره و تو هر دو زمینه تبلت و گوشی در سال های آینده با یه محصول به سهم ۱۰ تا ۲۰ درصدی قناعت میکنه)
        رقابت آینده بین اندروید و ویندوزه که با پیوسته شدن ویندوز دسکتاپ و پرتابل ها احتمال موفقیتش حداقل تو تبلت از اندروید بیشتره
        صدها هزار نرم افزار ویندوزی هست که کاربرا از اونا استفاده میکنن این اکوسیستم به هر جا گسترش پیدا کنه بازارش رو قبضه میکنه
        ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 20-06-2012, 11:35 PM

نظر

دقیقا من هم همین نظر رو دارم..
          من که بی صبرانه منتظرم که بخرمش زندگی من یکی رو به خاطر همین وجود ویندوز متحول میکنه.

نظر

دوستان مدل پرو از پردازنده های ivy bridge استفاده میکنه واقعا کم نیست و شاید تو دوره نه چندان دور بتونه بازار رو بگیره تو دستش چون هم تبلت هست و اولترا بوک
            واقعا محشره

نظر

استيو جابز با ايپد به بقيه شركتا ياد داد كه سيستم عامل تبلت بايد مخصوص تبلت باشه و چطور طراحي بشه ، ولي خود ايپد بعد از رفتن جابز تو اين رقابت شكست خورد و چيزي بيشتر از يه ايپاد بزرگ نموند.
              ویرایش توسط hj_therock : https://i-phone.ir/forums/member/5393-hj_therock در ساعت 21-06-2012, 01:19 AM

نظر

ولی بزرگترین مشکل هنوز جلوی مایکروسافت هست
                مایکروسافت ویندوز رو تا حدی ( فقط در محیط مترو ) قابل کارکرد روی تبلت کرده است ولی هزاران نرم افزار ویندوزی که باعث رشد ویندوز شده چطور می خواد روی صفحه لمسی درست کار کنه . برنامه های زیادی هست که واقعا بدون موس یا ترکپد نمیشه باشون کار کرد و چطور می خواد مایکروسافت شرکت های بزرگی مثل autodesk رو راضی کنه که مثلا اتوکد ۴۰۰۰ دلاری رو جوری طراحی کنه که بشه روی یک تبلت به خوبی موس باش کرد کرد
                همه چیز رابط کاربری مترو نیست
                مشکل بزرگ دیگه همین قیمت نرم افزار هاست . در آیپد کاربران با میانگین ۱۰ دلار میتونن به اکثر خواسته هاشون برسن ولی اینو در مقابله قیمت اصلی نرم افزار های ویندوز بزارید . کی حاضره واسه تبلتش فوتوشاپ ۱۰۰۰ دلاری رو بخره؟
                ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 21-06-2012, 01:32 AM
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان بنظرم این بحث رو اینجا ادامه بدیم بهتر باشه
                  با تشکر از دوستان
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post700977

نظر

بچه من خیلی از عکس این پست خوشم اومد خیلی واضع اندروید رو بوسیده گذاشته اونجا
                    این عکس رو باید تو انجمن اندروید دارا بذاران تا بفهمن چه چیزی دارن استفاده میکنن

نظر

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=3fEaqRvgSeA&sns=em"]Microsoft Surface Tablet FAIL - YouTube[/ame]

اینم هنگ کردن این اشغال ماکروسافت در کنفرانس لول

نظر

نوشته اصلی توسط armin0012002 نمایش پست ها
                        microsoft suface tablet fail - youtube

اینم هنگ کردن این اشغال ماکروسافت در کنفرانس لول
                        واي ديگه از اين ضايع تر چي ميتونست بشه
                        چقدر تابلو بود اخرش رفت عوض كرد تبلت رو

نظر

نوشته اصلی توسط posiedon نمایش پست ها
                          واي ديگه از اين ضايع تر چي ميتونست بشه
                          چقدر تابلو بود اخرش رفت عوض كرد تبلت رو
                          وااااااای خدا
                          من مردم از خنده
                          خداییش ضایع بود البته شانس آوردن ایروونی تو جمع نبود دست بزنن یا هوو کنن

نظر

خیلی با حاله تبلت من عاشقه اپلم ولی اپل داری ضعیف عمل میکنه تو همه چی موبایل تبلت بلکه دوباره یه چیزه خیلی جدید بزنه وگرنه اندروید از اونور تو موبایل تبلتم که مایکروسافت
                            دیگه اپل قیافشم تک نیست که بگیم به خاطر قیافش

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                              ولی بزرگترین مشکل هنوز جلوی مایکروسافت هست
                              مایکروسافت ویندوز رو تا حدی ( فقط در محیط مترو ) قابل کارکرد روی تبلت کرده است ولی هزاران نرم افزار ویندوزی که باعث رشد ویندوز شده چطور می خواد روی صفحه لمسی درست کار کنه . برنامه های زیادی هست که واقعا بدون موس یا ترکپد نمیشه باشون کار کرد
                              درسته کمی وقت میخواد ولی مطمئن باشید برنامه های سازگار با محیط های لمسی در چند سال آینده خیلی زیاد خواهند شد. البته توجه کنید منظورم از برنامه، برنامه ها و بازیهای در حد برنامه ها و بازی های ipad فعلی نمیباشد.
                              بعدش هم شما به کیبورد همراه surface توجه کنید که به غیر از صفحه کلید یک ترکپد هم دارد.

مشکل بزرگ دیگه همین قیمت نرم افزار هاست . در آیپد کاربران با میانگین ۱۰ دلار میتونن به اکثر خواسته هاشون برسن ولی اینو در مقابله قیمت اصلی نرم افزار های ویندوز بزارید . کی حاضره واسه تبلتش فوتوشاپ ۱۰۰۰ دلاری رو بخره؟
                              من که خودمم هم ipad دارم اوایل مثل شما فکر میکردم ولی تبلت قرار نیست در حد یک اباب بازی مثل ipad فعلی باشد. (مثلا من وقتی بیشتر از 5 صفحه در safari تو ipad باز میکنم تبلت شروع میکنه به قاط زدن) تبلت 100% جایگزین لپ تاپ خواهد شد. و اونوقت نیاز به برنامه های حرفه ای با قیمت بالا میباشد. (البته ما ایرانی ها که راحتیم)

نظر

صبر کنید ..
                              X