اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آنلاک 5.1.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آنلاک 5.1.1

سلام دوستان خسته نباشید من یه آیفون 3gs لاک امروز خریدم !
    ورژنش 4.1 هست با modem frimwere 05.13.0 میخواستم ببینم امکانش هست ببرمش به 5.1.1 و آنلاکش کنم به هر وسیله ای یا نه ؟؟؟ مممنون میشم زود خبر بدید!

اگه بيس باند 5.13.04 هست با كاستوم به 5.1.1 ريستور كنيد كه بيس باند آپ نشه و بعد از اون با اولترا اسنو آنلاك كنيد .

نظر

من هم یه ایفون 3gs دارم
      فریمورش 4.3.3 هست و بیس باند 5.16.02 هست.
      میخوام ببرم به 5.1.1.ایا میتونم انلاکش کنم؟

نظر

دوست عزیز گفتم که بیس باندم چی هست!! 05.13.0! این redsnow جدید که اومده نمیتونه آنلاک کنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
          دوست عزیز گفتم که بیس باندم چی هست!! 05.13.0! این redsnow جدید که اومده نمیتونه آنلاک کنه ؟
          redsnow مال جیلبریک کردنه عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
            سلام دوستان خسته نباشید من یه آیفون 3gs لاک امروز خریدم !
            ورژنش 4.1 هست با modem frimwere 05.13.0 میخواستم ببینم امکانش هست ببرمش به 5.1.1 و آنلاکش کنم به هر وسیله ای یا نه ؟؟؟ مممنون میشم زود خبر بدید!
            اگه بيس باند اينه با اولترا آنلاك نميشه ! و بايد بيس باندتون رو تغيير بديد.

من هم یه ایفون 3gs دارم
            فریمورش 4.3.3 هست و بیس باند 5.16.02 هست.
            میخوام ببرم به 5.1.1.ایا میتونم انلاکش کنم؟
            واسه شما هم اگه گوشيتون لاك فكتوريه با اولترا ساپورت نميشه.

اين بيس باند ها با اولترا آنلاك ميشن :*

نظر

با خدمت دوستان عزز من گوشم رو رستور کردم به ورژن5.1.1 و با رد اسنو اون رو جلبرک کردن وultrasnofixerوultrasnowرو از سیدیا نصب کردم ولی باز هم آنتن ندارم لطفا راهنمایی کنید
              ضمنا بیس باند روی همون06.15.00مونده وعوض نشده یکی از دوستان گفته بودن یبار دیگه با رذاسنو برو تیک سیدیا رو بردار و آپدیت بیس باندو بزن که گوشی ارور میده لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط hz989 نمایش پست ها
                با خدمت دوستان عزز من گوشم رو رستور کردم به ورژن5.1.1 و با رد اسنو اون رو جلبرک کردن وultrasnofixerوultrasnowرو از سیدیا نصب کردم ولی باز هم آنتن ندارم لطفا راهنمایی کنید
                ضمنا بیس باند روی همون06.15.00مونده وعوض نشده یکی از دوستان گفته بودن یبار دیگه با رذاسنو برو تیک سیدیا رو بردار و آپدیت بیس باندو بزن که گوشی ارور میده لطفا راهنمایی کنید
                ايشون درست گفتن. مجدد گوشي رو ريستور كنيد و موقع جيلبريك تيك آيپد بيس باند رو هم بزنيد و بعد اقدام به نصب اولترا فيكسر و اولترا كنيد . حتما آنتن مياد.

نظر

ببخشید موقع ریستور و جیلبریک فرقی نداره سیم کارت روی گوشی باشه یا نباشه

نظر

ممنون از راهنماییتون مشکلم حل شد

نظر

من یه 3gs لاک رو بردم ورژن 5.1.1 گوشی no wifi شد.اصلا بالا نمیاد میگه به ituns وصل کن. اونم گوشیو نمیشناسه. هرجا بردم میگه گوشیو باید بندازی دور.......!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط eblisss نمایش پست ها
                        من یه 3gs لاک رو بردم ورژن 5.1.1 گوشی no wifi شد.اصلا بالا نمیاد میگه به ituns وصل کن. اونم گوشیو نمیشناسه. هرجا بردم میگه گوشیو باید بندازی دور.......!!!!!!!
                        میخواین اکتیو کنین ؟
                        برای این کار گوشی را به DFU برده و با red sn0w جیلبریک کنید
                        و برای no wifi هم یک بار ریستور کنید اگر درست نشد میبایست چیپ وای فای را تعویض کنید
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط eblisss نمایش پست ها
                          دوست عزیز اول جیلبرک کن که گوشی اکتیو شدن نخواد بعد ریست نتورک ستینگ رو بزن احتمالا درست میشه مال من اینجوری درست شد

نظر

صبر کنید ..
                          X