اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا باید پلی استیشن 3 را به ایکس باکس 360 ترجیح دهیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا باید پلی استیشن 3 را به ایکس باکس 360 ترجیح دهیم؟

اگر تا به حال از کنسول های بازی ویدیوئی نداشته اید، باید از مزیت های پلی استیشن ۳ بر ایکس باکس ۳۶۰ باخبر شوید. البته اگر از طرفداران نینتندو نیستید و Wii را به بقیه کنسول های بازی ترجیح نمی دهید.

رقابت اصلی در بازار کنسول های بازی بین پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ است، حالا اگر می خواهیم یکی را بخریم، کدامیک را باید انتخاب کرد؟ در همین ابتدا می گویم که باید پلی استیشن ۳ را انتخاب کنید. چرا؟! خوب الان دلایلش را برای شما شرح می دهم:

۱ – نتورک (شبکه) پلی استیشن مجانی است. اگر می خواهید از شبکه پلی استیشن یا PSN استفاده کنید، نیازی به پرداخت پول نیست اما برای استفاده از شبکه ایکس باکس یا Xbox Live Gold باید سالانه ۵۰ دلار بپردازید. شما اگر بخواهید با پلی استیشن آنلاین بازی کنید ۵۰ دلار از ایکس باکس کمتر پول پرداخت خواهید کرد.

۲ – پلی استیشن ۳ یک بلوری درایو دارد. داشتن درایو بلوری و قابلیت خواندن دیسک های بلوری یک مزیت بزرگ به حساب می آید. کیفیت این دیسک ها خارق العاده و باور نکردنی هستند و کم کم استفاده از آن ها روبه رشد است. علاوه بر این، به خاطر حجم بالای دیسک های بلوری، هم پیشرفت های چشمگیری در کیفیت بازی های پلی استیشن نسبت به ایکس باکس ۳۶۰ وجود دارد و هم دیگر نیاز نیست از جای خود بلند شوید و برای ادامه بازی، دیسک بعدی را وارد دستگاه کنید. دیسک های بلوری کل بازی را در خود جای می دهند اما ایکس باکس ۳۶۰ اینگونه نیست. در ضمن با پلی استیشن می توانید فیلم های بلوری هم ببینید.

۳ – دسته بازی پلی استیشن ۳ قابل شارژ است. هیچ چیز بدتر از این نیست که در بحبوحه بازی و یک جنگ سخت، یکدفعه باتری دسته بازی تمام شود. بعد از آن باید ببینید که در بازی جان شما همینجوری از بین می رود و شما نمی توانید کاری کنید. در ایکس باکس ۳۶۰ شما با مشکل باتری مواجه هستید اما در پلی استیشن ۳ در هنگام بازی می توانید دسته را به کنسول وصل کنید و با این مشکل رو به رو نشوید.

۴ – کینکت آن طوری که باید و شاید خوب کار نمی کند. نیاز نیست که در هنگام خرید ایکس باکس ۳۶۰ یک دستگاه کینکت هم خریداری کنید اما مایکروسافت با تبلیغات هایی که می کند، گویا می خواهد بگوید که کینکت آخرشه! اما واقعاً اینطور نیست. این دستگاه ضعیف عمل می کند. و دقت کافی در شبیه سازی اعمال انسان را ندارد.

۵ – پلی استیشن ویتا بهترین کنسول دستی سونی است. پلی استیشن ویتا یا PS Vita جدیدترین و بهترین کنسول دستی سونی است که می تواند مستقیماً به پلی استیشن ۳ وصل شود. اگر از کنسول های دستی خوشتان می آید باید بگویم که مایکروسافت راه زیادی برای ساخت این کنسول ها دارد اما سونی بهترین آنها را ساخته است. ویتا راحت تر به پلی استیشن ۳ وصل می شود تا ایکس باکس ۳۶۰٫

ASRIRAN

قضیه انلاین بازی کردن روی ps3 رو قبول دارم
    غیر از اون برتری چشمگیری به ایکس باکس نداره اینم در نظر بگیرین که بازی های ایکس باکس مفت همه جا ریخته ps3 ماشالله باید بالای 50 تومن واسه هر بازی بدین که این واسه ما یه مشکل بزرگه
    وقتی هم که بازی اورجینال نباشه آنلاین هم نمیتونی بازی کنی
    با این اوصاف من xbox رو بهتر میدونم

نظر

درسته
      یکی از دوستان میگفت اندازه پول سه تا کنسول خرج گیم ps3 کردم

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
        درسته
        یکی از دوستان میگفت اندازه پول سه تا کنسول خرج گیم ps3 کردم :d
        بله بعد هم می بینی یه عنوان جدید رلیز شده می بینی نسخه ایکس باکسش 5 تومنه پی اس تری 80 تومن
        باید بیخیالش بشی
        خیلی ضد حاله واقعا

نظر

کدومش لوازم جانبی بیشتری دارن؟
          .There is no knowledge that is not power

نظر

البته xbox هم یکسری محاسن داره که اون چندتا عیبش رو پوشش میده...
            اول اینکه همونطور که دوستان گفتن بازیهاش به وفور ریخته...و برخلاف PS3 که فقط باید عناوینی که اسم و رسمی دارن رو بخرین تو Xbox هر بازی جدیدی بیاد میتونید تست کنید
            فکر نمیکنم کسی حاضر باشه 50-60تومن پول بازی بده و بعد ببینه مفت هم نمیارزه!
            نکته بعدی اینکه تعمیرکار و قطعات و وسایل جانبی xbox همه جا هست تقریبا و هیچوقت لنگ قطعه یا وسیله ای نمیمونید ولی در پلی استیشن...
            اون قضیه شارژ باطری و... هم بنظرم خیلی چیز مهمی نیست...اولا اینکه وقتی شارژ دسته تموم شه اتوماتیک بازی pause میشه و جونتون الکی نمیره!!!
            در ثانی فکر نمیکنم خیلی سخت و هزینه بر باشه تهیه مثلا 1جعبه باتری!
            تو بازار هم که انواع و اقسام باتریهای قابل شارژ و بازی کردن همزمان واسه Xbox ریخته...
            دیگه یکم حس میکنم بزرگنمایی شده بود تو این داستان
            ولی با مشکلات کینکت موافقم ولی در عوض لذت بازی باهاش بیشتر از ps move هست چون چیزی تو دستتون موقع بازی کردن و... نیست

نظر

در مورد باتري به نظرم برعكس xbox بهتره
              چون اگر باتري دسته ps3 تموم بشه شما بايد نزديك دستگاه باشي تا كابل رو بزني شارژ بشه
              اما xbox باتري تموم بشه كافيه يه باتري عوض كني باتري قابل شارژ هم كه زياده و ارزون ونيازي نيست حتما نزديك كنسول بشيني
              در ضمن باتري دسته تموم بشه بازي خودش pause ميشه

نظر

جدا موقع خرید 1 کنسول تنها چیزایی که برای شما مهمه همین 5 مورد هست که اینا باعث میشه ps بخرید؟

1. بازی های ps خیلی خیلی گرونتره برای ما، به قول دوستان نسخه اصل هم که نباشه اصلا نمیشه آنلاین بازی کرد!

2. ایکس باکس در حال حاضر هم بدون نیاز به بلوری خیلی خوب عمل کرده و بازی های فوق العاده با گرافیک بالا داره، اگر هم نیاز به بلوری بیشتر بشه، با نسخه های بعدی عرضه میشه. هرچند که با وجود هاردهای پر ظرفیت بعیده! و اینکه داریم میبینیم که شرکت های بزرگی مثل اپل سعی در حذف دیسک ها دارن!

3. و هیچ چیز بدتر از این نیست که از دسته های کنسول بازی خودتون اونجور که باید راضی نباشین!
                ترجیح میدم دسته کنسولم باتری خور باشه و وسط بازی تموم بشه (که البته میشه قبل از بازی هم متوجه شد!) ولی بهترین و راحت ترین دسته بازی باشه!

4. کینکت هم به نوبه خودش خوب کار میکنه و بازی هایی که براش تولید شده خوبن

+ کلی مزیت دیگه که از حوصله این تاپیک و وقت بنده خارجه!!!!

نظر

میشه از هر دو یه قیمت حدودی بگید؟ مرسی
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

ps3 حدود 700 باید باشه
                    xbox هم در همین حدود یکم کمتر

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
                      درسته
                      یکی از دوستان میگفت اندازه پول سه تا کنسول خرج گیم ps3 کردم
                      اگه بخوای XBOX هم اصل بخری (بازیاشو) قیمتش همونه اینجا ایرانهههه

نظر

نوشته اصلی توسط pouyafr نمایش پست ها
                        اگه بخوای xbox هم اصل بخری (بازیاشو) قیمتش همونه اینجا ایرانهههه
                        این جا ایرانه :- (

نظر

خب یه ps3 هک شده بگیرید و روی هارد بازی ها رو بریزید من خودم این کارو میکنم(البته ps3 که ورژن پایین باشه که هک بشه گرون تره)

نظر

نوشته اصلی توسط i-majd نمایش پست ها
                            خب یه ps3 هک شده بگیرید و روی هارد بازی ها رو بریزید من خودم این کارو میکنم(البته ps3 که ورژن پایین باشه که هک بشه گرون تره)

دراین صورت نمیشه انلاین بازی کرد خوب

نظر

نوشته اصلی توسط i-majd نمایش پست ها
                              نه تنها نميشه انلاين بازي كرد بلكه بازي هاي جديدي هم كه ميان احتياج به فريمور بالاتر از 3.50 ميخوان تا بازي اجرا بشه
                              راستي الان اخرين فريموري كه جيلبرك ميشه چي هست؟ از وقتي فروختم خبري ازش نگرفتم
                              ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 19-06-2012, 05:01 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X