اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا باید پلی استیشن 3 را به ایکس باکس 360 ترجیح دهیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اقا من pes 2011 با ٣ بازي ميكنم انقدر گرافيكش خوبه كه فوتبال واقعي ميبينم تفاوتي حس نميكنم

نظر

بازي هايي مث فيفا يا پس تو اكس باكس چطوريه؟
      ب نظرتون اكس باكس بخرم يا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط i$ahar نمایش پست ها
        بازي هايي مث فيفا يا پس تو اكس باكس چطوريه؟
        ب نظرتون اكس باكس بخرم يا نه؟
        دادا منم در حال خرید کنسولم از من میشنوی ps بخر مشکلات ایکس باکس ایناس:
        گرون بودن خود کنسول (تقریبا 2 برابر ps)
        بازی های مسخره (البته بازی های اصلی مثل کال اف و اینا هست واسش ولی بازی های اختصاصی ps خیلی بهتره)
        عمر کم کنسول مخصوصا دراوش که بازی ها مستقیم از روی درایو اجرا میشه
        عمر کم و ضعیف بودن سخت افزار

ps بگیر پشیمون نمیشی در مورد بازی ها هم نگران نباش
        اورجینال بگیر توی انجمن های بازی سنتر هم به راحتی میتونی تعویضش کنی
        در ضمن لذتی که تو اورجینال هست توی کپی نیست
        این جمله از خودم بود
        کلا مایکروسافت رو تحریم کنید بدرد نمیخوره

نظر

xbox 360 slim 4GB 650 tomans (COPY)1
          PS3 slim 160GB 450 tomans (original)2

نظر

نوشته اصلی توسط wuzzzup نمایش پست ها
            دادا منم در حال خرید کنسولم از من میشنوی ps بخر مشکلات ایکس باکس ایناس:
            گرون بودن خود کنسول (تقریبا 2 برابر ps)
            بازی های مسخره (البته بازی های اصلی مثل کال اف و اینا هست واسش ولی بازی های اختصاصی ps خیلی بهتره)
            عمر کم کنسول مخصوصا دراوش که بازی ها مستقیم از روی درایو اجرا میشه
            عمر کم و ضعیف بودن سخت افزار

ps بگیر پشیمون نمیشی در مورد بازی ها هم نگران نباش
            اورجینال بگیر توی انجمن های بازی سنتر هم به راحتی میتونی تعویضش کنی
            در ضمن لذتی که تو اورجینال هست توی کپی نیست
            این جمله از خودم بود
            کلا مایکروسافت رو تحریم کنید بدرد نمیخوره
            من ي جوريم ك زود از ي بازي خسته ميشم و بازي تازه ميگيرم.پس پي اس ب دردم نميخوره چون بازياش گرونه.اكس باكس رو هم بخاطر كينكت و خودش ميخام.گرافيكش ك تو بازياي كينكت خوب بود،تو بازي هايي ك بدون كينكت هس چطوره؟
            مثلا فيفا يا need for speed?
            قيمت اكس باكس اسليما چنده تو تبريز؟

نظر

من ي جوريم ك زود از ي بازي خسته ميشم و بازي تازه ميگيرم.پس پي اس ب دردم نميخوره چون بازياش گرونه.اكس باكس رو هم بخاطر كينكت و خودش ميخام.گرافيكش ك تو بازياي كينكت خوب بود،تو بازي هايي ك بدون كينكت هس چطوره؟
              درسته بازی های پی اس گرون تره ... ولی خب می تونی کپی خور کنی دستگاه رو و بازی های کپی رو بخری ( یا خودت دانلود کنی )
              دقتی هم که پی اس موو داره حالا حالاها کینکت نمیتونه داشته باشه... شک نکن تو خریدن پس اس .
              بازی های مشترک مثل فیفا و نید فور اسپید یکی هستند و فرق چندانی ندارن.

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                درسته بازی های پی اس گرون تره ... ولی خب می تونی کپی خور کنی دستگاه رو و بازی های کپی رو بخری ( یا خودت دانلود کنی )
                دقتی هم که پی اس موو داره حالا حالاها کینکت نمیتونه داشته باشه... شک نکن تو خریدن پس اس .
                بازی های مشترک مثل فیفا و نید فور اسپید یکی هستند و فرق چندانی ندارن.
                ميخام اكس باكس بگيرم.كس هس ك از قيمتا تو تبريز اطلاع داشته باشه؟

نظر

گرافیک و پردازشاشون عین همه فقط چند وقت پیش یه چند تا عکس از یک محیط بازی توی این 2 تا کنسول دیدم هیچ فرقی نداشت فقط ایک باکس قسمت های سیاه رو کمی (خیلی نا محسوس)
                  تیره تر نشون میداد
                  اینم عکساش

نظر

نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                    بزرگترین برتری PS3 بازی های انحصاریشه.. کسی که بازی نکرده نمیدونه پول چی داره میده.. گرافیک .داستان. گیم پلی عالی برای بازی های ps3 واقعا شاهکار به حساب میان.. وگرنه بازی های مشترک رو با نسخه PC هم میشه بازی کرد. من ترجیح میدم call of duty رو با PC بازی کنم تا xbox.
                    کاملا موافقم
                    شما اگه بازی خدای جنگ (god of war) رو از اول بازی کنید (خدای جنگ یک و دو برای ps2هست و قسمت سه برای ps3) واقعا جذب بازی میشین و تا بازی رو تموم نکنید از پای کنسول بلند نمیشید

ImageUploadedByTapatalk1344163693.879154.jpg

نظر

کسی اطلاعی از قیمتا تو تبریز نداره؟
                      چطور تو اکس باکس بازی نصب کنم؟

نظر

نصب بازی در xbox خیلی راحت تره وقتی dvd بازی رو میذاری توش (البته با توجه به ورژن داشبورد ) دکمه Y رو بزنی install »یکنه البته در داشبورد جدید فکر کنم x همین کار رو میکنه
                        خلاصه زیر بازی پایین می نویسه که کدوم مسقیم play میکنه و کدومش install بعد نصب باید هر بار dvd بذاری ولی دستگاه از روی هارد اجرا میشه
                        یه چیز هم بگم JTAG کنی از همش راحتره
                        خواستی اصلاعات بیشتری پیدا کنی سری به فروم های بازی سر بزن به وفور اطلاعات کاملی در این مورد دارن

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                          نصب بازی در xbox خیلی راحت تره وقتی dvd بازی رو میذاری توش (البته با توجه به ورژن داشبورد ) دکمه Y رو بزنی install »یکنه البته در داشبورد جدید فکر کنم x همین کار رو میکنه
                          خلاصه زیر بازی پایین می نویسه که کدوم مسقیم play میکنه و کدومش install بعد نصب باید هر بار dvd بذاری ولی دستگاه از روی هارد اجرا میشه
                          خواستی اصلاعات بیشتری پیدا کنی سری به فروم های بازی سر بزن به وفور اطلاعات کاملی در این مورد دارن
                          ادرس سایت رو میگید؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                            تو پی اس تری خیلی بازی ها فقط نیاز به کپی روی هارد دارند... یعنی هیچ زحمتی واسه نصب کردن نمیکشید که کار به سخت یا راحت بودن بکشه.

نظر

کسی e3 امسال رو دید؟؟
                              بیشتر بازی ها رو چه کنسولی نمایش داده شدند؟ medal of honor رو چه کنسولی نمایش داده شد؟ "XBOX 360"
                              میدونید چرا؟؟
                              اول باید بگم این که قدرت سخت افزاری ps3 راحت ۲ برابر ایکس باکسه که شکی نیست، اماااا.... ساختن بازی برای ps3 اینقدر پیچیده است( به دلیل معماری پیچیده cpu و gpu) که بازی سازان
                              اول بازی ها رو رو برای xbox میسازن و بعد اونو به نحوی پورت میکنن واسه ps3! به همین دلیله که بازی های انحصاری ps خیلی سر تر از بازی های xbox اند
                              ولی تو بازی های multi platform یا برابرند یا xbox تو بعضی از زمینه ها سرتره!
                              نتیجه گیری: در شرایط ایران اگر میتونید از بازی های انحصاری ps3 بگذرید xbox بهتره!
                              در ضمن اولا بازی های xbox خیلی زود تر از ps تو بازار ایران میاد دوما سه تا بازی میخوای بدی برات بربزن تو هارد برای ps3 ، یک ساعت طول میکشه !!!!!
                              ویرایش توسط Arash : https://i-phone.ir/forums/member/29352-arash در ساعت 05-08-2012, 07:59 PM

نظر

تو xbox هم نیازی به نصب نیست ولی وقتی نصبش میکنی دیگه لنزش کار نمیکنه و استهلاک نمیشه و در ثانی Loading بازی خیلی بالا میره چون از روی هارد اجرا میشه
                                در مورد PS3 هم بگم کاملا برعکس میگین یا اطلاعات کافی در این مورد ندارید چون تعدادی از بازی ها با گذاشتن بلوری در سونی، باید حتما نصب کنه مانند کشتی کج، infamous یا خیلی موارد دیگه که حجم هارد دستگاه رو بالا میبره ولی در مورد xbox من به غیر از forza هیچ کدوم از بازی ها رو ندیدی ه ام که بعد از ورود به بازی دوباره نیازی به نصب داشته باشه
                                ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 05-08-2012, 08:08 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X