اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا باید پلی استیشن 3 را به ایکس باکس 360 ترجیح دهیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بازی The Last of Us تنها دلیلیه که باعث شد من PS3 بگیرم!!!!

نظر

اول همه اینو بهت بگم یه 5 سالی تاپیک و دیر زدی چون این بحث ها واسه 2007 2008 بود الان دیگه بحث این چیزا کسی نمیکنه همه میگن جفتشون نسل سوخته هستند من هر دوشونو خیلی وقته دارم بخوام موارد که گقتی رو شرح بدین این جوری میشه

1.هر چی بیشتر پول بدی بیشتر آش می خری لایو واقعا یه دنیایی دیگس یعنی psn خوبه لایو خیلی خوبه
      2.اون زمانی که این کنسول این قیمت بود یکی از دلیل هاش این بود تازه الان فیلماش قیمت خوبی بدت اورده ولی واسه بازی هم خیلی عالی بود 43 گیگ بازی رو خیلی بهتر بود
      3. شخصا باطری پی اس تری 3 ترجیع میدم هم مدت بیشتری میمونه هم شارژ راحت تر داره نیاز به هزینه نداره باطری شارژر اینا بخری
      4.کینکت واسه بازی های کژوال خوبه ولی مثلا یه بازی مثل کال رو ترجیع میدن با موو بازی کنم
      5. اصلا مورد مهمی نیست

ولی چیزی اصلا کسی بهش اشاره نمیکنه اینه که سونی واسه دنیایی گیم زحمت های خیلی زیادی کشیده و من اصلا نمی تونم بازی های سونی در کنار ماکرو بزارم دوباره باز هم بازی خدایی معرفی کردند که دنیا رو به وجد آورد Last of Us

هر دوی این کسنول ها خوب هستند به دلیل قیمت بازی ها ایکس باکس رو ترجیح میدم

نظر

آقایون چرا اطلاعات غلط می دید؟؟
        ps3 هر بازیش 1.500 تومنه !! یعنی از ps1 و ps2 هم ارزون تره

2- من وقتی xbox360 داشتم اومدم با lan و adsl512 آنلاین بازی کنم اصلا نتونستم وصل بشم (سرعت اینترنت)

3- یه مزیت هم ps3 داره که اینترنت از طریق wifi می ره و لازم نیست lan وصل کنی!

4- اما نمی تونی سایت های فارسی باز کنی!

نظر

اون ۱۵۰۰ تومن برنامه ی کرک نه اصلی

نظر

بزرگترین برتری PS3 بازی های انحصاریشه.. کسی که بازی نکرده نمیدونه پول چی داره میده.. گرافیک .داستان. گیم پلی عالی برای بازی های ps3 واقعا شاهکار به حساب میان.. وگرنه بازی های مشترک رو با نسخه PC هم میشه بازی کرد. من ترجیح میدم call of duty رو با PC بازی کنم تا xbox.

نظر

نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
              نه تنها نميشه انلاين بازي كرد بلكه بازي هاي جديدي هم كه ميان احتياج به فريمور بالاتر از 3.50 ميخوان تا بازي اجرا بشه
              راستي الان اخرين فريموري كه جيلبرك ميشه چي هست؟ از وقتي فروختم خبري ازش نگرفتم
              1.درسته نمیشه دیگه بعد از کرک آنلاین بازی کرد.
              2. بازی های جدید هم که میاد هم با یه روش میشه استفاده کردکه بیرون میرین بازی بریزین اونجا قبلا این کار روکرده..
              فقط حدود 2 هفته طول میشه که بعد از ریلیز بازی، کرکش بیاد وباید صبر کنید.
              درکل، همون gran turismo اون به کل به xbox می ارزه.
              ویرایش توسط i-majd : https://i-phone.ir/forums/member/30008-i-majd در ساعت 19-06-2012, 08:15 PM

نظر

هيچ دسته ي بازي راحتي دسته ايكس باكس رو نداره

نظر

نوشته اصلی توسط omidkk نمایش پست ها
                  کاملا سلیقه ایه !
                  من کاملا برعکس شما هستم و جوی استیک پلی استیشن رو با هیچ چیزی عوض نمیکنم.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

نظر

من که دیگه از سونی زیاد خوشم نمیاد و ایکس باکس خلاقانه تر هست و امکانات بیشتری داره
                    در ضمن همه جا برتری xbox live رو و اماکاناتش رو میگن اینجا بر عکس گفته شده
                    اکانت گلد هم برای کلی امکاناته

نظر

نوشته اصلی توسط omidkk نمایش پست ها
                      تو بازي هاي جنگي و اكثر بازي ها اره باهات موافقم
                      اما تو pes هيچي دسته سوني نميشه

نظر

من با جفتشون بازي كردم پلي تري يه چيزه ديگست

نظر

من هم هردوش رو داشتم۰ اصولا در این شک نکنید که سونی در دنیای بازیهای گرافیکی از رقیبهاش خیلی جلوست۰ دقیقا مثل سیستم عامل کامپیوتر که فعلا تو دست مایکروسافت هست و یا سیستم عامل موبایل که تقریبا میشه گفت اپل از بقیه جلوست۰ ولی خوب مقرون به صرفه بودن xbox رو هم واقعا نمیشه ندیده گرفت۰ بازیهایی با کیفیت خیلی کم پایین تر ولی به مراتب ارزونتر۰

نظر

[QUOTE=pejmanamiri;700225]من که دیگه از سونی زیاد خوشم نمیاد و ایکس باکس خلاقانه تر هست و امکانات بیشتری داره
                            /QUOTE]

بازی های انحصاری جفتشونو ببین اونوقت این حرف رو نمیزنی

نظر

آقا من ps3 دارم خداست فقط یک سوال داشتم کسی روش آپدیت کردن xbox رو برای اجرای بازی های کپی خور مثل fifa12 میتونه بمن بگه ممنون میشم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

الان بازي هاي كرك شده جفت هست سه تا ١٠٠ تومن با اين وضعيت پلي آستين بهتره بدليل كيفيت بهتر ساخت و گرافيك بالا فقط يه خرج هارد أكسترنال ميندازه رو دستت

نظر

صبر کنید ..
                                X