اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ناپديد شدن تمامي ايكونها و برنامه ها...!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ناپديد شدن تمامي ايكونها و برنامه ها...!!

سلام دوستان
    من يك آيپد ٢ دارم ٣جي و با ورژن ٥.١.١ و با برنامه ابساينته جيلبريك انتنز كردم.
    ١ ماه بيشتره باهاش كار ميكنم مشكلي نداشه و اينم بگم جديدا با برنامه itools هم برنامه نصب ميكنم هم اهنگ و ...خلاصه به جاي ايتونز
    امروز برنامه gra3 رو نصب ميكردم كه نصب شد و بعد از ٥ دقيقه كه در منو گشت ميزدم ايپد هنگ كرد و مجبور شدم با هوم و پاور ريستارت كنم وقتي كه بالا اومد با كمال تعجب تمام ايكون ها پاك شده و فقط و فقط برنامه newstand باقي موند يعني تمامي برنامه ها پاك شده حتي setting و غيره هيچ اثري ازش نيست.فقط عجيب اينكه ايتونز و ايتولز حجم برنامه ها و فايلهاي روي ايپد رو نشون ميدن و در لاك اسكرين هم ميتونم عكسا رو ببينم عكس هايي كه به صورت اسلايد نشون ميده.دوستان خواهشا كمك كنيد نميدونم بايد چيكار كنم فقط راه هايي بگيد جز ريستور چون جدا وقتشو ندارم.در ضمن برنامه خاصي از سيديا نصب نكردم فقط اي فايل و اپ ساينس همينو بس

دوستان چيكار بايد بكنم؟ نگيد ريستور خاهشا!
    دارم شاخ درميارم از اون موقه چشام همينجور مونده تو اين چندين سال كه اپل داشتم اصلا همچين موردي رو نديدم

نظر

براي منم يه بار رو رو ٤.٣.٣ اتفاق افتاد (رو آيپاد ٤ جي)

iPhone4 5.1.1 jailberak

نظر

یه بار ریبوت کن درست میشه فقط با power عزیز جان.

نظر

یه بار دیگه دکمه home و پاور رو با هم نگه دار تا ریستارت بشه. احتمالا درست میشه

نظر

والا هزار دفه با ها روش ريبوت كردم نميشه خيلي عجيبه

نظر

هوم و پاور رو گرفتم ريبوت كردم نشد
              با خود پاور ريبوت كردم نشد
              به dfu بردم باز روشن كردم نشد

نظر

نظر

برنامه های سیدیا رو پاک کن بعد دوباره ریبوت کن حل میشه با isprit انجام بده.

نظر

نوشته اصلی توسط zaniar ab نمایش پست ها
                    برنامه های سیدیا رو پاک کن بعد دوباره ریبوت کن حل میشه با isprit انجام بده.
                    دوست من هيچ ايكوني نيست اصلا چجوري پاكشون كنم با اين برنامه پاك كنم بعدا ايكون ها برميگردن؟

نظر

این خیلی سادست عزیز جان زیاد به خودت استرس نده من با نصب اینستالوس این بلا سرم اومد برنامه isprit رو نصب کن بعد از اونجا برنامه های نصب شده سیدیارو پاک کن مثله ifile میمونه بعد از اونم دستی ریبوت کن چون اینطور که من فهمیدم open ssh رو هم نصب نداری که از طریق pc ریبوت کنی...به همین سادگی.

نظر

ممنون امتحان ميكنم

نظر

نوشته اصلی توسط zaniar ab نمایش پست ها
                          این خیلی سادست عزیز جان زیاد به خودت استرس نده من با نصب اینستالوس این بلا سرم اومد برنامه isprit رو نصب کن بعد از اونجا برنامه های نصب شده سیدیارو پاک کن مثله ifile میمونه بعد از اونم دستی ریبوت کن چون اینطور که من فهمیدم open ssh رو هم نصب نداری که از طریق pc ریبوت کنی...به همین سادگی.
                          دوست من چجوري اين برنامه رو پاك كنم؟؟؟؟

نظر

دوستان ممنون ميشم كمكم كنيد باور كنيد خيلي ضروريه و عجله دارم

نظر

دوستان خاهشا يه راهنمايي بكنيد

نظر

صبر کنید ..
                              X