اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ناپديد شدن تمامي ايكونها و برنامه ها...!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان چيكار بايد بكنم خاهشا راهنمايي بكنيد الان كلا تعطيله ايپدم بايد چيكارش كنم اين برنامه هم رو ويندوز٧ جواب نميده فك كنم.

نظر

دوست عزیز برنامه هارو سرچ کن ببین میان ؟

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
        دوست عزیز برنامه هارو سرچ کن ببین میان ؟
        نه اصلا عكس هم گذاشتم اين ارور رو ميده كه تو عكسه

نظر

با ifunbox اون برنامه رو پاک کن بعد ریبوت

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط arman sanati نمایش پست ها
            با ifunbox اون برنامه رو پاک کن بعد ریبوت

sent from my  iphone 4s using tapatalk
            كدوم برنامه دوست من؟؟

نظر

اين اتفاق با ريبوت حل ميشه
              بهتره انقدر خودت اذيت نكني ريستور كن داداش

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                اين اتفاق با ريبوت حل ميشه
                بهتره انقدر خودت اذيت نكني ريستور كن داداش
                اخه نميتونم ريستور كنم هم فايل فريمور رو ندارم هم اگه بشه يه جور ديگه درست شه خيلي خوبه

نظر

دوستان داره منو میترسونه
                  ریستور کردم و جیلبریک کردم همین که سیدیا اومد بیرون و روشن خاموش کردم باز همینجوری شد هنوز یک برنامم نصب نکرده بودم

نظر

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
                    دوستان داره منو میترسونه
                    ریستور کردم و جیلبریک کردم همین که سیدیا اومد بیرون و روشن خاموش کردم باز همینجوری شد هنوز یک برنامم نصب نکرده بودم
                    سلام دوست عزیز برای منم همین جور شده .دیوانه شدم دیگه 4s آنلاک فریمور 6.1.2 هستش جیل کردم بعد appsync میریزم بعد afc2add رو ریختم دیگه خبری از هیچ آیکونی بجز newstand نیست . دوستان چطوری درستش کنم .؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط farid.z نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز برای منم همین جور شده .دیوانه شدم دیگه 4s آنلاک فریمور 6.1.2 هستش جیل کردم بعد appsync میریزم بعد afc2add رو ریختم دیگه خبری از هیچ آیکونی بجز newstand نیست . دوستان چطوری درستش کنم .؟؟؟؟
                      اينا به احتمال بيشتر از باگاي جيلبريك evasi0n هستن شما afc2add رو پاك كنيد ببينيد درست ميشه؟

- - - - - - - - - -

اينا به احتمال بيشتر از باگاي جيلبريك evasi0n هستن شما afc2add رو پاك كنيد ببينيد درست ميشه؟

نظر

ممنون دوست عزیز با iSpirit اومدم پاک کنم . رمز shh خواست البته میگفت new shh من آلپاین رو نزدم 1234 زدم اون برنامه دیگه نمیزاره پاک کنم. باید چیکار کنم ؟

نظر

ممنون دوست عزیز با iSpirit اومدم پاک کنم . رمز shh خواست البته میگفت new shh من آلپاین رو نزدم 1234 زدم اون برنامه دیگه نمیزاره پاک کنم. باید چیکار کنم ؟
                          isprit خیلی باگ داره

با یه برنامه ی دیگه امتحان کن

یه بار برنامه ی respring رو از سیدیا بگیر respring کن ببین درست میشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                            isprit خیلی باگ داره

با یه برنامه ی دیگه امتحان کن

یه بار برنامه ی respring رو از سیدیا بگیر respring کن ببین درست میشه ؟
                            ممنون دوست خوب ولی هیچ آیکونی بجز newstand نیست .چطوری از سیدیا بگیرم ؟

نظر

دوستان این یکی از باگ های evasi0n هست روی ۳تا گوشی تا حالا دیدم که اینطوری شده. امیدوارم زودتر یه فکری به حالش بکنن.

نظر

فک کنم یکی از این راه ها بتونه کمک کنه. خیلی ها همین مشکل رو دارن

Solution #1:
                                Reset your home screen;
                                To do this, go to your iDevice SETTINGS.
                                - Click on General
                                - Click on Reset
                                - Reset Home Screen

voala! You are done! If you went ahead and did the steps I just gave you and skipped reading through this thread you just notice that everything is back to default, meaning you will have to rearrange everything and place everything back in each folder. May take some time to RENIG! but you're done, you got your icon back =)

Solution #2:
                                This one blew my mind away! You ready? Only do this if you do not want to go through the process given above ^^^
                                - Press and hold on any icon, until it is on the Move Icon/Delete mode (everything is shaking)
                                - Drag any icon above the BLANK area where your PHONE ICON was.
                                - Release the icon and "Thun thun thuuuuuuu"

Your phone icon should magically reappear now! The Icon you dragged is returned to its original spot!

Oh yea! One other solution for jailbroken devices. Install the Activator provided on Cydia. Restart your iDevice; Go to Settings; Find Activator; Set up your easy access button and any other numerous features and you're good to go.

If this helped you in anyway, please thank me =) i'm new to this forum and getting thanks is like getting a badge to me!!

نظر

صبر کنید ..
                                X