اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

موزیلا مرورگر جونیور را برای آی پد ارایه می کند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• موزیلا مرورگر جونیور را برای آی پد ارایه می کند

شرکت موزیلا مشغول ساخت یک مرورگر جدید است تا سافاری را در آی پد به چالش بکشد. شرکتی که مرورگر محبوب فایرفاکس را تولید کرده حالا روی یک مرورگر جدید به نام «جونیور» کار می کند تا دنیای تبلت ها را از آن خود بکند.

آنها می گویند در طراحی جونیور از ابتدا به به ابداع دوباره و رابط کاربری مرورگر فکر کرده اند و قصد دارند با یک محصول ساده و متفاوت وارد رقابت بشوند. آلکس لیمی طراح محصولات فایرفاکس در یک ویدیو، مرورگر سافاری آی پد را یک تجربه بد خوانده و گفته ما مشغول ساخت یک محصول متفاوت هستیم.

شرکت موزیلا مدتی پیش مرورگر فایرفاکس را برای اندروید ارایه کرده است. مرورگری که آنقدرها هم با استقبال کاربران مواجه نشده و کاربران اندروید همچنان گزینه های متفاوت و بسیار خوب دیگری در اختیار دارند. اما این شرکت تا به حال روی آی پد مرورگری ارایه نکرده است.

البته فراموش نکنید که شرکت های بزرگی مانند یاهو، اتُمیک، دلفین و اپرا و… هم اکنون مرورگرهای خودشان را برای آی پد دارند. اما در عین حال فایرفاکس حدود ۲۰ درصد کاربران مرورگرهای جهان را در اختیار دارد. اگر یک محصول خوب و قدرتمند ارایه کند باید منتظر باشیم تا با استقبال خوب طرفدارانش مواجه بشود.

Narenji
    ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 18-06-2012, 05:51 PM

من منتظر کروم هستم ، خود سافاریو به اینا ترجیه میدم با اینکه امکانات نداره ولی کروم نمیشه ازش گذشت

نظر

فقط آیپد؟ آیفون چی؟ چرا برای آیفون ارائه نمیشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
        من منتظر کروم هستم ، خود سافاریو به اینا ترجیه میدم با اینکه امکانات نداره ولی کروم نمیشه ازش گذشت
        درسته کروم خیلی بهتره
        یه سوال
        مرورگر پیشفرض گوشی های اندرویدی همون کروم هست یا تا حالا کروم برای هیچ مدلی ارایه نشده؟

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
        فقط آیپد؟ آیفون چی؟ چرا برای آیفون ارائه نمیشه؟
        دقیق نمیدونم ولی احتمالش زیاده برای هردو ارایه بشه !
        ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 19-06-2012, 12:23 AM

نظر

فعلا فقط dolphin browser و opera mini و Uc browser و مرورگر یاهو اسمشو یادم نیست خوبن

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
            یه سوال
            مرورگر پیشفرض گوشی های اندرویدی همون کروم هست یا تا حالا کروم برای هیچ مدلی ارایه نشده؟
            خیر مرورگر پیش فرض آندروید کروم نیست
            و فقط میشه رو ics 4 به بالا نصبش کرد که اونم فقط رو 7 درصد دستگاهای آندروید آپدیتش اومده
            ولی اپل بنازم به پشتیبانیش
            یعنی اینقدر از محصولش مثل همین 3gs پشتیبانی میکنه تا خود مردم ببینن دیگه قدرت ورژن جدیدو نداره و خودشون راضی بشن که براش آپدیت نیاد

نظر

من سافاری رو به همشون ترجیح میدم

نظر

نوشته اصلی توسط sarataibi نمایش پست ها
                خیر مرورگر پیش فرض آندروید کروم نیست
                و فقط میشه رو ics 4 به بالا نصبش کرد که اونم فقط رو 7 درصد دستگاهای آندروید آپدیتش اومده
                ولی اپل بنازم به پشتیبانیش
                یعنی اینقدر از محصولش مثل همین 3gs پشتیبانی میکنه تا خود مردم ببینن دیگه قدرت ورژن جدیدو نداره و خودشون راضی بشن که براش آپدیت نیاد
                شما ios ۶ قدرت خیلی زیادی میدونید که ۳gs نمیتونه از عهدش بر بیاد ios 6 فقط اپدیت نرم افزاری ضعیفی از سوی اپل بود به نظر من اصلا باید اپل میذاشت ios5.5 و اینکه ۳gs پشتیبانی نمیکنه فقط به خاطر سود بیشتر و ترغیب به خرید محصولات بیشتر هست و بس!!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

Firefox خداست

نظر

صبر کنید ..
                  X