اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید بیسباند 6.15 برای 3GS , 3G توسط Redsn0w 0.9.14b1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این روش برای 6.1.6 هم جواب میده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SMB_77 نمایش پست ها
      این روش برای 6.1.6 هم جواب میده؟؟
      خواهش میکنم یکی جواب بده

نظر

• سلام به همه سال نو مبارک
        یه 3جی اس لاک دارم. 4.2.1 جیل کردم با رداسنو. بیز باندشو مجبور شدم ببرم 6.15 چون انلاک نمیشد. الان میخوام ببرم 5.1.1
        یکی از اساتید گفت دانگرید کن بیز باندتو بعد کستوم بساز با اسنوبریز و رستور کن. از اسنوبریز باید استفاده کنم که بیز باندم اپگرید نشه؟ با رداسنو هم میشه جیل کرد که بیزباند اپگرید نشه. میشه من از رداسنو استفاده کنم یا نه؟
        غیر از 5.1.1 دیگه به کدوم ورژن بالاتر میتونم رستور کنم که آنتتر جیل کنم؟؟ الان 5.1.1 رو دارم ولی اگه بخوام برم بالاتر باید اول دانلود کنم که حجمش زیاده فعلا نمیتونم.
        یه راهنمایی اساسی کنین دوستان
        تشکر از شما!!!

نظر

• کسی نیس کمک کنه؟
          نیاز شدید دارم دوستان لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط you2012 نمایش پست ها
            سلام به همه سال نو مبارک
            یه 3جی اس لاک دارم. 4.2.1 جیل کردم با رداسنو. بیز باندشو مجبور شدم ببرم 6.15 چون انلاک نمیشد. الان میخوام ببرم 5.1.1
            یکی از اساتید گفت دانگرید کن بیز باندتو بعد کستوم بساز با اسنوبریز و رستور کن. از اسنوبریز باید استفاده کنم که بیز باندم اپگرید نشه؟ با رداسنو هم میشه جیل کرد که بیزباند اپگرید نشه. میشه من از رداسنو استفاده کنم یا نه؟
            غیر از 5.1.1 دیگه به کدوم ورژن بالاتر میتونم رستور کنم که آنتتر جیل کنم؟؟ الان 5.1.1 رو دارم ولی اگه بخوام برم بالاتر باید اول دانلود کنم که حجمش زیاده فعلا نمیتونم.
            یه راهنمایی اساسی کنین دوستان
            تشکر از شما!!!
            لازمه ی ریستور به 5.1.1 داشتن shsh 5.1.1 هست . اگه دارید نیاز به این همه دنگ و فنگ نیست. با ورژن اورجینال ریستور کنید و : http://www.i-phone.ir/forums/thread71513.html

مراحل رو درست انجام بدید 100 در صد جواب میگیرید

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
              لازمه ی ریستور به 5.1.1 داشتن shsh 5.1.1 هست . اگه دارید نیاز به این همه دنگ و فنگ نیست. با ورژن اورجینال ریستور کنید و : http://www.i-phone.ir/forums/thread71513.html

مراحل رو درست انجام بدید 100 در صد جواب میگیرید
              تشکر امیر جان
              من زیاد وارد نیستم shsh 5.1.1 رو نمیدونم چیه و دارم یا نه!
              بیس باندو دیشب دانگرید کردم الان هم آنتن دارم هم در تنظیمات بیزباندم 5.13.04 شده.
              با اسنوبریز آخرین ورژنش فایل کستوم ساختم از 5.1.1 و مراحل رو تا آخر رفتم تا کستوم ساخته شد. بعد آیتونز آخرین ورژنو که دانلود و انستال کرده بودم باز کردم و shift restore کردم ولی ارور میداد.
              The iphone "iphone" could not be restored.An unknown error occurred (3194)
              این هم اروری که میداد. یه سیرچ زدم تو نت گفته بودن فایل hosts رو تغییر بدین انجام دادم ولی فایده نداشت.
              الان چیکار کنم باید؟ مشکل از کجاست؟؟؟
              اگه با 6.1.3 اوریجینال یا بالاتر رستور کنم بعد بیزباندمو دانگرید کنم دوباره امکانش هست؟؟؟ اگه هست یه توضیحی بدین لطفا!
              رداسنو ورژن جدیدش هم خیلی مشکلاتو حل کرده. میشه به جای کستوم ساختن از ردسنو استفاده کنم؟؟
              تو سایتای خارجی سیرچ زدم p0sixspwn-v1.0.7 برای جیلبریک 6.1.3 تا 6.1.5 اومده آنتتر هم هست. میشه 6.1.5 رو دانلود کنم بعد رستور کنم با آیتونز و بعد با این سافت ویر جیلبریک کنم؟ این لینکشه http://www.iphonehacks.com/2014/01/j...p0sixspwn.html

با تشکر!!
              ویرایش توسط you2012 : https://i-phone.ir/forums/member/89555-you2012 در ساعت 26-03-2014, 10:17 AM

نظر

• دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا!

نظر

تشکر امیر جان
                  من زیاد وارد نیستم shsh 5.1.1 رو نمیدونم چیه و دارم یا نه!
                  بیس باندو دیشب دانگرید کردم الان هم آنتن دارم هم در تنظیمات بیزباندم 5.13.04 شده.
                  با اسنوبریز آخرین ورژنش فایل کستوم ساختم از 5.1.1 و مراحل رو تا آخر رفتم تا کستوم ساخته شد. بعد آیتونز آخرین ورژنو که دانلود و انستال کرده بودم باز کردم و shift restore کردم ولی ارور میداد.
                  The iphone "iphone" could not be restored.An unknown error occurred (3194)
                  این هم اروری که میداد. یه سیرچ زدم تو نت گفته بودن فایل hosts رو تغییر بدین انجام دادم ولی فایده نداشت.
                  الان چیکار کنم باید؟ مشکل از کجاست؟؟؟
                  اگه با 6.1.3 اوریجینال یا بالاتر رستور کنم بعد بیزباندمو دانگرید کنم دوباره امکانش هست؟؟؟ اگه هست یه توضیحی بدین لطفا!
                  رداسنو ورژن جدیدش هم خیلی مشکلاتو حل کرده. میشه به جای کستوم ساختن از ردسنو استفاده کنم؟؟
                  تو سایتای خارجی سیرچ زدم p0sixspwn-v1.0.7 برای جیلبریک 6.1.3 تا 6.1.5 اومده آنتتر هم هست. میشه 6.1.5 رو دانلود کنم بعد رستور کنم با آیتونز و بعد با این سافت ویر جیلبریک کنم؟ این لینکشه Jailbreak iOS 6.1.5, iOS 6.1.4, iOS 6.1.3 with P0sixspwn (Windows/Mac)

با تشکر!!
                  احتمالا shsh 5.1.1 رو ندارید که 3194 رو میگیرید.
                  واسه 3جی اس ورژنه 6.1.5 ی وجود نداره و باید به 6.1.6 ریستور کنید که ورژنه کاملا معقولی هم هست واسه 3 جی اس. ( خودم تست کردم)
                  6.1.6 رو دانلود کنید و حالا که بیس باند رو دانگرید کردین باهاش یه کاستوم بسازید و ریستور کنید و بعدم جیلبریک و آنلاک...

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                    احتمالا shsh 5.1.1 رو ندارید که 3194 رو میگیرید.
                    واسه 3جی اس ورژنه 6.1.5 ی وجود نداره و باید به 6.1.6 ریستور کنید که ورژنه کاملا معقولی هم هست واسه 3 جی اس. ( خودم تست کردم)
                    6.1.6 رو دانلود کنید و حالا که بیس باند رو دانگرید کردین باهاش یه کاستوم بسازید و ریستور کنید و بعدم جیلبریک و آنلاک...
                    ممنون بابت کمکهاتون!
                    فک کنم اسنوبریز هنوز نیومده واسه 6.1.6. اگه 6.1.6 رو دانلود کنم و با رداسنو و P0sixspwn جیلبریک کنم و بعد دوباره بیز باندمو دانگرید کنم چطور؟ به نظرتون مشکلی که پیش نمیاد؟

نظر

ممنون بابت کمکهاتون!
                      فک کنم اسنوبریز هنوز نیومده واسه 6.1.6. اگه 6.1.6 رو دانلود کنم و با رداسنو و P0sixspwn جیلبریک کنم و بعد دوباره بیز باندمو دانگرید کنم چطور؟ به نظرتون مشکلی که پیش نمیاد؟
                      بله . حق با شماست.
                      با اورجینال ریستور کنید و بعد بیس باند رو آپدیت کنید به 6.15 .
                      جواب میگیرید.

ویرایش:
                      این تاپیک کمکتون میکنه :http://www.i-phone.ir/forums/thread93397.html
                      ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 27-03-2014, 11:23 AM

نظر

• سلام بر همگی دوستان.
                        بنده یه آیفون 3g دارم که بعد آپدیت کردن با FW اصلی 4.2.1 در بخش FW های اصلی انجمن، با ارور 1015 مواجه شدم...
                        برای بالا اومدن دوباره دستگاه، مجبور شدم از FW کاستوم iPhone3G_4.2.1_8C148_Custom iPhoneRock.Com استفاده کنم...
                        الان اصلا آنتن نداره، در حالیکه قبلا بدون کوچکترین مشکلی کار میکرد و آنلاک بود از اول...
                        به سیدیا هم که وارد میشم، پیغام قدیمی بودن سیدیا رو میده...
                        با نسخه ۰٫۹٫۱۴b1 برنامه Redsn0w هم از بیس بند 06.15 به 05.13.04 هم دانگرید کردم، اما در همه حالات، نه سیدیا کار میکنه و نه سیمکارت آنتن داره...
                        مشکل اصلی بنده، نداشتن آنتن سیمکارته...
                        لطفا راهنماییم بفرمایید، چون شدیدا خسته شدم از دست این آیفون...
                        تشکر**

نظر

صبر کنید ..
                        X