اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پی اس تری یا ایکس باکس؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من تجربه بازی با پی اس ۳ رو نداشتم ولی میدونم که ایکس باکس کیفیت بازیاش از کامپیوتر هم کمتره پس اگه میتونید پی اس ۳ بخرید که بیشتر حال بده بهتون )

نظر

ps3 در كل بهتره
      اما دردسر xbox كمتره منظورم در مورد تهيه كردن بازي هاش هست
      xbox يه dvd ميخري 2500 3000 هزار
      اما ps3 بخاي بريزي داخلش بايد يه هارد هميشه همراهت باشه
      كپ خورش هم كه راه به راه بسته ميشه

نظر

دوست عزیز تو ایران xbox 360 بیشتر ارزش داره. من خودم ps3 دارم و اصلا با ایکس باکس نمیتونم بازی کنم. از نظر گرافیکی هم هیچ فرقی نمیکنن.. میدونی چرا؟ چون بازی های ایکس باکس رو برای ps3 پورت میکنن.. (بازی های مشترک) واسه همین هیچ شرکت بازی سازی نمیاد واسه ps3 جدا بازی بسازه تا از همه ی قدرت ps3 استفاده کنه جز سونی که با بازی های انحصاریش مثل uncharted میاد از بیشتر قدرت گرافیکی استفاده میکنه که تو اون لحظه واقعا میفهمی که چه فرق بزرگی با ایکس باکس داره..

نظر

من Xbox داشتم و ازش خيلي راضي بودم!!!!
          كي گفته كيفيتش از كامپيوتر پايينتره؟؟؟؟؟
          به نظرم به فكر گرفتن بازي و ... باش!ps3 دردسرش زياده!!

نظر

يه سوال
            ميشه از برنامه هاى اينترنتى Xbox استفاده كرد مثلا Skype در مورد ps3 چطور
            چيزpان دارن
            ميدونم Xbox skypeنداره مثال زدم
            ویرایش توسط roozbeh soft : https://i-phone.ir/forums/member/45018-roozbeh-soft در ساعت 18-06-2012, 04:00 PM دلیل: كم بودن مطلب

نظر

من خودم سه ساله تو گیم کلوپ خودم هم PS3 و هم XBOx دارم
              PS3 از نظر دوام لنز و برخی گیم های اختصاصی مانند god of war یا gran turismo و .. عالیه ولی در موارد دیگه مانند لودینگ سریع بازی ها یا گرافیک و انطاف پذیری، راحت پیدا شدن بازی برای xbox به خصوص با JTag کردنش دستگاهی فوق العاده راحتی نسبت به ps3 هستش

نظر

دوست عزیز من بازی ای رو که تو کامپیوترم بازی کردم را تو ایکس باکس بازی کردم گرافیکشون زمین تا اسمون بود مثلا مکس بین ۳ رو کامپیوتر ترکوند در حالی که من گرافیک چندان قوی ای ندارم

نظر

این سوال تو ایران یجورایی برمیگرده به قدرت مالی
                  من خودم xbox دارم و با پی اس عوضش نمیکنم ولی تو کف uncharted و God Of War موندم چون واقعا یه چیز دیگن با این حال xbox خودم رو بیشتر ترجیح میدم چون نهایت لذت رو ازش میبرم. پس اگه وضع مالیت خوبه پی اس بگیر اگه میتونی هم یه xbox بگیر با یه ps3 که دیگه میشه آخرش. چون اگه نخوای واسه بازی زیاد خرج کنی انگار پولت رو هدر دادی ولی اگه دوست داری هر بازی که میاد داشته باشی xbox بهترین گزینست و بازیهای مخصوص پی اس هم که ...

نظر

من هنوزم ميگم Xbox ، دردسر هم نداره!بازي هاي جديد هم هميشه هست(قيمتشونم خوبه!!!)

نظر

من اون مدت که یکدفعه ایکس باکس الکی شد 500 تومن فروختمش و ps3 320 گیگ هارد را با همون پول 400 تومان خریدم
                      از شر اکانت لایو xbox خلاص شدم چون تو ps3 مجانیه ولی تو xbox سالی فکر کنم 100 تومان شده باشه
                      من برای قابلیت بلو ری بیشتر گرفتم که تا حالا به کارم نیومده
                      ولی من چون بازی اورجینال میخرم ps3 خیلی بهتره چون بازیهاش هست یادمه 5 ماه دنبال bc2 بودم آخرش هم از باکو خریدم برای xbox

نظر

میشه با این ps3 هک شده (که rogero manager داره) آنلاین بازی کرد؟من میخوام آنلاین بازی کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط Arman Sanati نمایش پست ها
                          میشه با این ps3 هک شده (که rogero manager داره) آنلاین بازی کرد؟من میخوام آنلاین بازی کنم.
                          نه بلاک میشی.

نظر

نوشته اصلی توسط i-majd نمایش پست ها
                            نه بلاک میشی.
                            چی کار کنم نشم؟میتونم unhack کنم؟

نظر

یه نگاه به نمایشگاه e3 2012 بنداز !
                              اگه جات بودم دو دستی ps3 رو میچسبیدم
                              بازییای خیلی قشنگی داره میاد مثل beyond two soul که انحصاری ps3 هست

نظر

بنظر من اگر از لحاظ سخت افزاری بخواهیم مقایسه کنیم سونی با بازی های انحصاریش همرو انگشت به دهان گذاشته.تو E3 امسالم beyond رو رونمایی کرد که میتونم بگم 10 دقیقه بعد از دیدنش ساکت و بی حرکت داشتم کف میکردم.قدرت گرافیکی پلی استیشن بدون شک فوق اعاده بالاست به شکلی که هیچجوره نمیشه
                                uncharted.gran turismo,killzone,god of war و اینارو با عناوین مشابه ایکس باکسی مقایسه کرد.
                                من خودم بین ,gears of war .halo و the last of us,uncharted بدون شک دسته دوم رو انتخاب میکنم.
                                ووووووووووووووولی
                                تو ایران میخوای چندتا بازی پلی استیشن اورجینال رو تجربه کنه یه جورایی باید برای هر کدوم 70 80 پیاده شی.البته راه های مثل تعویض هم هست.
                                برای دسترسی به لایو یا پی اس ان هم باید یه اینترنت توپ داشته باشی.
                                پلی استیشن همچنین قابلیت پخش 3 بعدی و دستشم ژیروسکوپ داره.
                                ایکس باکسم در مدل های اسلیم خیلی سبکتر و جم و جورتره.گرافیکشم اصلا بد نیست.بازی هاشم در مقایسه با پی ا س 3 قابل دسترستره.
                                از کینکتم نمیشه گذشت!
                                توی همین E3 که گذشت دان متریک وقتی روی صحنه اومد اولین جمله ای که گفت این بود
                                :توی سالی که گذشت ما تونستیم ایکس باکس رو ازپرفروشترین کنسول امریکا به پرفروشترین کنسول جهان تبدیل کنیم.

نظر

صبر کنید ..
                                X