اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاك شدن سيىيا ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاك شدن سيىيا ipad

سلام من سيديام نيستش حالا نميدونم مخفي شده يا پاك شده اما نرم افزار هااي كه از سيديا دنلود كرده بودم هستن من بايد چيكار كنم سيديا توي سرچ هم نيستش
    ویرایش توسط ابوالفضل74 : https://i-phone.ir/forums/member/92466-ابوالفضل74 در ساعت 17-06-2012, 10:19 PM

منم همین مشکلو دارم

نظر

اول از بخش سرچ ببینید هست؟

نظر

نه متاسفانه تو بخش سرچ نیستش

نظر

نميشه خودمون يكاريش كنيمبيادش يا بايد بديم موبايل فروشي ها برامون درست كنن

نظر

نوشته اصلی توسط ابوالفضل74 نمایش پست ها
            سیدیا رو باید دستی نصب کنی که اموزش این کار تو انجمن مجود میباشد،،، در غیر این صورت باید ریستور کنید.

نظر

كجاي انجمن هست لينكش بزارين ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ابوالفضل74 نمایش پست ها
                ببينيد شما اگه مي خواي از آيپدت لذت ببري بايد همه چيشو خودت انجام بدي و الكي پول هاي زياد و اضافه به موبايل فروشي ها ندي !!

مثلا دو سه روز پيش تو يه روز ٦-٧ ريستور كردم ! يعني از ساعت ١ بعد از تا ١٢ شب (دليل ريستور هم نصب كردن cydia در ios6 بود)

iPhone 4 5.1.1 Jailbreak

نظر

خوب يكي به من بگه چجوري سيديارو بيارم راستي باifunbox ميرم تو اي پدم سيديا فايلش هست و فقط توش عكس سرويس هاي است كه باز كرده بودم و تو سرچ هم نيستش

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad2012 نمایش پست ها
                    سیدیا رو باید دستی نصب کنی که اموزش این کار تو انجمن مجود میباشد،،، در غیر این صورت باید ریستور کنید.
                    اینم اموزش فایل دب سیدیا رو دانلود کنید و از این انجمن نصب کنید
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread69224.html

نظر

اموزش ios5.1 كجان

نظر

صبر کنید ..
                      X