اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

backup گرفتن از بازیها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• backup گرفتن از بازیها

سلام
    من میخوام iphone رو بصورت set up New iphone ریستور کنم و backup رو برنگردونم
    قبلا با برنامه DataDeposit از save بازیها کپی میگرفتم و بعد از ریستور ایفون بدون برگردوندن backup این برنامه رو از cydia دوباره نصب و save ها رو برمیگردوندم
    ولی الان این برنامه مشکل پیش اومده واسش و خراب شده! شاید با ios5.1.1 کار نمیکنه یا...!
    میخوام بدونم برنامه دیگه ای هست که اینکار رو انجام بده؟!
    ممنون

خواهشا راهنمایی کنید میخوام ریستور کنم قبلش با یه برنامه اینکارو بکنم!

نظر

کسی نیست بدونه؟!

نظر

تا آنجا که بنده اطلاع دارم خیر.
        شما برنامه و چیز هایی که نمیخواید در بعد از ریستور داشته باشید را حذف کنید و بعد از بکاپ گرفتن از آن و ریستور کردن آن را برگردانید.

نظر شخصی:این که بعضی از کاربران سایت دلایلی مبنی بر بالا رفتن مصرف باتری پس از برگرداندن بکاپ دارند اشتباه است.
        با استفاده شخصی از دستگاه های خودم متوجه شدم که شاید ممکن است در اولین روز ها مصرف کمتر باشد ، اما به مرور زمان(چند روز)مصرف دوباره بالا خواهد رفت.
        پس در یک فرموی خوب بمانید و از ریستور کردن بیجا بپرهیزید چون در مصرف باتری تاثیری ندارد

نظر

برنامه itools امکان بکاپ گیری از قسمتهای مختلف گوشی بصورت جداگانه میده
          در مورد save بازیها نمیدونم

نظر

با ifunbox بکاپ بگیر . ولی سیو های بازی رو فکر نکنم بشه سیو کرد!!!

نظر

برنامه appbackup و iFile را از سیدیا نصب کنید. از سورس روبرو : /HTTP://apt.thebigboss.org/repdiofiles/cydia
              /HTTP://repo.biteyourapple.net
              برنامه appbackup را باز کنید
              از بازی ها و app های مورد نظر توسط برنامه Backup بگیرید (save کنید)
              از طریق برنامه iFile فولدر appBackup را پیدا کنید
              user/library/perference/appbackup/tarballs

فولدر tarballs یا محتویات درون فولدر را در پوشه یا فولدری از برنامه ifile در device یا گوشی خود مثلا فولدر General_Storage کپی کنید
              بعد از طریق iFunbox محتویات فولدر General_Storage را در سیستم خود کپی کنید. ( backup گرفتن از save بازیها و appها بر روی سیستم)

مسیر general_storage:
              var/mobile/media/general_storage

اگر خواستید ریستور کنید و backup را بر نگردانید فقط کافیست دوباره از اول برنامه ها و بازیها را در device خود از طریق آیتونز نصب نمایید

برنامه AppBackup و iFile را از سیدیا نصب کنید
              پوشه tarballs که در سیستم خود کپی کرده بودید را دوباره از طریق iFunbox به General_Storage انتقال داده سپس فولدر tarballs را ازطریق برنامه iFile در گوشی یا device خود به مسیر زیر کپی نمایید.
              user/library/perference/appbackup/tarballs
              سپس برنامه iFile را ببندید.
              در پایان برنامه appbackup را باز نموده بازیها وApp های مورد نظر را توسط برنامه Restore نمایید.
              ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 18-06-2012, 02:11 AM

نظر

شما با آیفانباکس به پوشه بازی رفته و پوشه documents هر بازی را کپی کنید
                بعد از رستور دوباره برگردونید
                حواستون باشه اگه در فرمور۵هستید بکاپ گیری روی آیکلود نباشد

نظر

صبر کنید ..
                X