اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

*** آموزش رفع ارور 48 آیتونز هنگام ریستور ***

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• *** آموزش رفع ارور 48 آیتونز هنگام ریستور ***

سلام دوستان

داشتم آیفون یکی از دوستان رو درست میکردم که به یه مشکل عجیب برخوردم که شاید برای شما هم پیش اومده باشه.
    مشکل این بود که موقع ریستور یک سری ریبوت انجام میشد که در اون موقع رنگ اسکرین زرد یا سفید میشد و به یه حالت عجیبی تبدیل میشد و هیچ راه دیگه ای نداشت و حتی دستگاه روشن هم نمیشد.
    حالا تو این پست میخوام براتون آموزش رفع این مشکل رو بگذارم.
    تست شده روی : iPhone 3GS
    بوت رام جدید
    فرمور : 5.1.1

1 - سیم کارتتون رو خارج کنین و حتی اون اون جاشم دربیارین.

2 - پیچ های زیر آیفون رو باز کنین.

3 - اسکرین رو باید بلند کنین و برای این کار میتونین از نگه دارنده موبایل برای ماشین استفاده کنین که یه حالت مکنده داره.( من بدلیل نداشتن ابزار از چنین چیزی استفاده کردم شما هم میتونین از چیز های مشابه استفاده کنین اما نباید به اسکرین فشار بیاره.)

4 - خیلی آروم اسکرین رو بلند کنین و حواستون باشه که مکنده رو قسمت پایین قرار بدین که به کابل های بالا آسیب نرسونه.

5 - حالا باید اسکرین رو به یک جایی تکیه بدین که بهش فشار نیاد.

6 - کانکتور شماره 5 که خیلی پهن هم هست رو به آرومی با یه پیچ گوشتی کوچیک 2 سو از مادربرد جداش کنین. ( عکس ضمیمه شده)

7 - حدود 15 تا 30 دقیقه صبر کنین.

8 - کابل رو بزنین سر جاش به آرومی.

9 - اسکرین رو از بالا به پایین سر جاش بگذارین و پیچ های زیرش رو ببندین.

10 - حالا میتونین به راحتی ریستور کنین.

عکس مربوط به استپ 6

شاد و کامیاب باشید ...

با سلام من گرفتار ارور 48 هستم میتونید راهنمایی ام بکنید چکار کنم این مراحل را که فرمودین انجام دادم ولی چون گوشی ام 4اس هست من فلت مورد اشاره یعنی 5رو ندیدم همه فلتها رو 15 دقیقه جدا و دوباره وضل کردم زدم ریستور اینبار خیلی بیشتر طول کشید ولی باز هم زد آرور48

نظر

صبر کنید ..
    X