اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با نصب ویندوز روی مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط vata نمایش پست ها
    64 نصب کردم ..بالا اومدن مک زمان میبره . ویندوز مشکلی نداره . ویروس کش هم نصب نکردم هنور .
    همون طور که دوسته گلم،اشکان،گفت،مک شما چه مدلیه!؟
    کانفینگش چیه؟

نظر

کمک.... با درود به استادان گرامی من مک بوک پرو دارم سیستم عامل شیر کوهی را نصب کردم وبعد از ان ویندوز سون را حال درایور cرا خواستم پارتیشن بندی کنم که بعد از طی مراحل آن با این پیام مواجه شدم
      “The operation you selected will convert the selected basic disk(s) to dynamic disk(s). If you convert the disk(s) to dynamic, you will not be able to start installed operating systems from any volume on the disk(s) (except the current boot volume). Are you sure want to continue?”

که اگر yes را انتخاب نمایم تمام سیستم عامل شیر کوهی پاک میگردد.لطفا راهنمائی نمایید

نظر

نوشته اصلی توسط hossein193 نمایش پست ها
        کمک.... با درود به استادان گرامی من مک بوک پرو دارم سیستم عامل شیر کوهی را نصب کردم وبعد از ان ویندوز سون را حال درایور cرا خواستم پارتیشن بندی کنم که بعد از طی مراحل آن با این پیام مواجه شدم
        “The operation you selected will convert the selected basic disk(s) to dynamic disk(s). If you convert the disk(s) to dynamic, you will not be able to start installed operating systems from any volume on the disk(s) (except the current boot volume). Are you sure want to continue?”

که اگر yes را انتخاب نمایم تمام سیستم عامل شیر کوهی پاک میگردد.لطفا راهنمائی نمایید
        دوست عزیز شما نباید در تاپیک سوال دیگران سوال بپرسید
        اینطوری تاپیک ها خیلی بی نظم میشن
        شاید همین سوال شما سوال کاربر دیگه ای باشه باید وقتی سوال و جوابی در انجمن صورت میگیره آرشیوی باشه برای بقیه کاربران
        شما باید در تاپیک مرجع سوالات و مشکلات مک این سوال رو بپرسید
        به هر حال
        شما نباید به صورت دستی پارتیشن بندی کنید
        در کامپیوتر های مک نصب ویندوز صرفا از مسیر bootcamp assisstant باید صورت بگیره
        از داخل utilities میتونید این گزینه رو پیدا کنید

نظر

صبر کنید ..
        X