اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

SHSH 4.3.3 iPhone 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• SHSH 4.3.3 iPhone 4

سلام و خسته نباشید
    من فایل SHSH iOS 4.3.3 iPhone 4 از برنامه iFaith لازم دارم خواهشا اگه کسی داره به من بده, متشکر میشم!
    خواهشا هم الکی پیغام ندین که نمیتونم از SHSH شما برای iPhone خودم استفاده کنم, بلکه میشه استفاده کرد !
    بنده گوشیمو رو iOS 4.1 گرفتم ان موقع هم iOS 5 ریلیز شد که بنده بخاطر Sim Lock قادر به update نبودم و نمیخوام که iPhoneم رو ios 5 به بالا باشه. فلا با کمک SHSH iPhone پدرم گوشیم رو 4.2.1 هست
    ولی من 4.3.3 میخوام پس اگه خواهشا SHSH 4.3.3 دارین به من فایل را بدین ، واقعا ممنون میشم !

دوست عزيز ربطي به الكي گفتن يا نگفتن ما نداره
    تا جايي كه من ميدونم shsh هر ديوايس مختص به همون ديوايسه و نميشه براي ديوايس ديگه استفاده كرد
    درست مثل اثر انگشت ميمونه كه منحصر به فرده

نظر

اگر میشه چرا جای خود فایل shsh برنامه میدن واسه این کار مهندس ؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

tinyumbrella با این shsh گرفتم من ودارمش
        اما بعید میدونم همچین کاری عملی باشه از
        یک ديوايس به ديوايس دیگه

نظر

کد:
          تا جايي كه من ميدونم shsh هر ديوايس مختص به همون ديوايسه و نميشه براي ديوايس ديگه استفاده كرد
          دوست عزیز ، پس میشه خواهشا بگین من چطوری موفق شدم ios 4.2.1 رو iphoneم سوار کنم ؟
          راه داره ولی غیر مستقیم
          بنده قصد داشتم که یک تاپیک رو درست کنم بصورت آموزشی با عکس و ... ولی میخوام که مطمئن باشم که کاری که کردم حتمی هست

کد:
          اول برنامهاش هست ترتیب استفاده مهمه
          دوم داری منو مسخره میکنی ؟ درست بخون بعد نظر بده, دارم میگم که موفق شدم با SHSH iPhone پدرم iOS ببرم رو 4.2.1 موقعی که iOS 5 ریلیز شد. فکر میکنی چرند میگم مشکل خودت هست.

مشکل اصلی اینجاست که شما باور نمیکنین حرف منو, برای چی ؟ برای این که iclarified همچین موضوعی رو ارائه نکرده.

کسی نبود که کمکم کنه ؟ یه فایل چند کیلو بایتی میخوام فقط

نظر

دوستان واسشون عجیب بوده همچین کاری منم اولین باره میشنونم همچین کاری عملی شده باشه
            کسی قصد توهین نداشت شما به دل نگیر دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط DlGar_26 نمایش پست ها
              کد:
              دوست عزیز ، پس میشه خواهشا بگین من چطوری موفق شدم ios 4.2.1 رو iphoneم سوار کنم ؟
              راه داره ولی غیر مستقیم
              بنده قصد داشتم که یک تاپیک رو درست کنم بصورت آموزشی با عکس و ... ولی میخوام که مطمئن باشم که کاری که کردم حتمی هست

کد:
              اول برنامهاش هست ترتیب استفاده مهمه
              دوم داری منو مسخره میکنی ؟ درست بخون بعد نظر بده, دارم میگم که موفق شدم با SHSH iPhone پدرم iOS ببرم رو 4.2.1 موقعی که iOS 5 ریلیز شد. فکر میکنی چرند میگم مشکل خودت هست.

مشکل اصلی اینجاست که شما باور نمیکنین حرف منو, برای چی ؟ برای این که iclarified همچین موضوعی رو ارائه نکرده.

کسی نبود که کمکم کنه ؟ یه فایل چند کیلو بایتی میخوام فقط
              دوست عزيز
              شايد shsh4.2.1 خودتون روي سرور سيديا ذخيره بوده و با همون دانگريد كرديد نه shsh گوشي پدرتون
              شما سيديا رو باز كن ببين داخلش چه shsh هايي داريد؟
              يا با تايني آمبرلا shsh هاي ذخيره شده رو سيديا رو بگير

نظر

دوست من مطمئنی که این کارو انجام دادی ؟ فکر نمیکنم عملی باشه این کار .
                البته قصد توهین بهتون رو ندارم .

نظر

بفرمائيد اين هم فايل shsh آيفون 4 فرمور 4.3.3
                  بصورت پيوست

نظر

کد:
                    دوست من مطمئنی که این کارو انجام دادی ؟ فکر نمیکنم عملی باشه این کار .
                    البته قصد توهین بهتون رو ندارم .
                    بله دوست عزیز ، مطمئن هستم !

اینجا الان باید از آقایون R-E-Z-A 66 و iMakoran تشکر کنم
                    که آماده بودن SHSH مورد نظر را بدن

بر خلاف عقیده بیشتر دوستان من موفق شدم ! بله موفق شدم

اینم چندتا عکس :
                    اول تعداد SHSH که خودم داشتم ، iPhone من رو iOS 5.0.1 Preserved Baseband بود و خودش SHSH iOS های جدید رو میگرفت

دوم ریستور کردم به اولین iOS که iPhone من بود یعنی 4.1 . که نشون بدم این Downgrade کردن نیست ولی میشه به عنوان Downgrade استفاده کرد

اینم یه عکس از tinyumbrella که نشون بدم SHSH مورد نظر را ندارم یعنی SHSH 4.3.3

بعد کارمو شروع کردم

باید اینو اضافه کنم که این توتوریال کامل کامل نیست ، خواهشا نپرسید چرا. بعدن یه توتوریال کامل درست میکنم اگه خواستید
                    پس خواهشا شما این کار را نکنید که وسط کار گیر میکنید ، اینو بهتون ۱۰۰% تضمین میکنم

اینم بگم که الان نتیجه میگیریم همه استفاده کنندگان iPhone از دونستن همچین کاری بی خبر بودن حتی خود هکر ها !

حالا نظر شما چیه آقای parham7 ????

نظر

دوست عزيز بنده جسارتي نكردم خدمت شما
                      فقط چيزي رو كه ميدونستم رو گفتم
                      به هر حال موفق باشيد
                      ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 15-06-2012, 10:44 PM

نظر

صبر کنید ..
                      X