اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باطری شارژی برای Mouse Magic

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باطری شارژی برای Mouse Magic

سلام خدمت دوستان
    من داخل سایت کلی گشتم ولی مطالب زیادی درباره باطری برای Mouse Magic پیدا نکردم و فقط یک تاپیگ بود که اونم توضیحات خاصی داده نشده بود و داخل اینترنت هم جستجو کردم ولی بیشتر تبلیغات بود و فقط یک نظر سنجی بود که اونم کامل نبود .
    http://www.i-phone.ir/forums/thread20540.html
    بهترین باتری قلمی؟ - صفحه 2
    به خاطر همین گفتم که این تاپیک رو بزنم که دوستان که در این زمینه با تجربه تر هستند در مورد این موضوع بیشتر صحبت کنند تا هم من و هم دوستان دیگر اطلاعات بیشتری در این زمینه پیدا کنیم .

من الان حدود ۵-۶ ماه هست که mouse magic خریدم و تا الان از باطری های خودش که energizer بوده استفاده می کردم که واقعا فوق العاده بود ولی الان دیگه شارژ باطری های خودش تمام شده و الان می خواستم باطری شارژی برای اون بخرم که نوع مختلفی در بازار بود خود apple هم انگار باطری برای mouse هاش دارد که هزینه زیادی دارد که به نظر من اصلا با صرفه نیست من خودمم از باطری های CFL برای Mouse بیسیم کامپیوتر استفاده می کنم که خیلی راضی هستم حالا می خواستم بدونم پیشنهاد دوستان چه باطری هست ؟
    از تمام دوستان هم به خاطر نظرهایشان سپاسگذاری می کنم .

duracell فکر میکنم الان تو این صنعت برترین باشه

نظر

اگر بخواهی اصل باشه هم شارژر هم باطری بهترین انتخاب انرژایزر هست
      اگه تهرانی میتونم بگم از کجا تهیه کنی،

نظر

مرسی از دوستان عزیز به خاطر *پاسخ هایشان

اگر بخواهی اصل باشه هم شارژر هم باطری بهترین انتخاب انرژایزر هست
        اگه تهرانی میتونم بگم از کجا تهیه کنی
        آره تهران هستم داخل پایتخت اصلش هم گیر میاد ؟

دوستان دیگر نظری ندارند ؟
        باز هم ممنون

نظر

فقظ اپل بخر

نظر

نوشته اصلی توسط rezajafare نمایش پست ها
            سلام خدمت دوستان
            من داخل سایت کلی گشتم ولی مطالب زیادی درباره باطری برای Mouse Magic پیدا نکردم و فقط یک تاپیگ بود که اونم توضیحات خاصی داده نشده بود و داخل اینترنت هم جستجو کردم ولی بیشتر تبلیغات بود و فقط یک نظر سنجی بود که اونم کامل نبود .
            http://www.i-phone.ir/forums/thread20540.html
            بهترین باتری قلمی؟ - صفحه 2
            به خاطر همین گفتم که این تاپیک رو بزنم که دوستان که در این زمینه با تجربه تر هستند در مورد این موضوع بیشتر صحبت کنند تا هم من و هم دوستان دیگر اطلاعات بیشتری در این زمینه پیدا کنیم .

من الان حدود ۵-۶ ماه هست که mouse magic خریدم و تا الان از باطری های خودش که energizer بوده استفاده می کردم که واقعا فوق العاده بود ولی الان دیگه شارژ باطری های خودش تمام شده و الان می خواستم باطری شارژی برای اون بخرم که نوع مختلفی در بازار بود خود apple هم انگار باطری برای mouse هاش دارد که هزینه زیادی دارد که به نظر من اصلا با صرفه نیست من خودمم از باطری های CFL برای Mouse بیسیم کامپیوتر استفاده می کنم که خیلی راضی هستم حالا می خواستم بدونم پیشنهاد دوستان چه باطری هست ؟
            از تمام دوستان هم به خاطر نظرهایشان سپاسگذاری می کنم .
            من از باتری سونی استفاده میکنم، 2100mAh
            ۱۵ تا ۲۰ روز راحت شارژ نگه میداره و خیلی سریع هم شارژ میشه قیمتشم مناسبه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

شما برو فروم بازی سنتر، اونجا تاپیک بزن
              همانطور که میدونی دسته های xbox وایرلس هستن و منبع تغذیشون باتریه، اگه اونجا مشکلت رو توضیح بدی بهترین مارک رو بهتون معرفی میکنن. چون همه xbox داران نیاز مبرمی به باتری دارن و معمولا خیلی بیشتر از بقیه استفاده میکنن بهمین خاطر میشه گفت خبره باتری هستن

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                همانطور که میدونی دسته های xbox وایرلس هستن و منبع تغذیشون باتریه، اگه اونجا مشکلت رو توضیح بدی بهترین مارک رو بهتون معرفی میکنن. چون همه xbox داران نیاز مبرمی به باتری دارن و معمولا خیلی بیشتر از بقیه استفاده میکنن بهمین خاطر میشه گفت خبره باتری هستن
                دقيقا من نيز ميخواستم همين رو بگم اونجا بخاطر دسته بازي هاشون باتري شارژي بيشتر براشون كار امده

نظر

نوشته اصلی توسط shomoha نمایش پست ها
                  فقظ اپل بخر
                  اپل نسبت به قیمتش اصلا با صرفه نیست الان حدود قیمت ۸۰ تا ۹۰ هست که این اصلا با صرف نیست .
                  درسته داخل سایت ۲۹ دلار هست ولی اینجا خیلی گرون هست و اصلا با صرفه نیست .
                  باز هم ممنون

نظر

تو مى تونى به جا اىن که از اپل 90 تومان بگىرى با پولش تا 3سال دىگه بتونى باترى نو بخرى ولى پاىتخت برو ببىن حتما دارن

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                      نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                      دقيقا من نيز ميخواستم همين رو بگم اونجا بخاطر دسته بازي هاشون باتري شارژي بيشتر براشون كار امده
                      مرسی ممنون از دوستان گرامی به خاطر راهنمایی هایشان .
                      نه مشکلی که ندارم فقط می خواستم بدونم که بهترین باطری برای mouse magic چی هست ؟
                      داخل سایت BaziCenter Forums رفتم اتفاقا در مورد باطری مطالب زیادی بود واقعا دمشون گرم اونا فقط در مورد این صحبت می کردن که مثلا باطری sony چهار ساعت نگداری می کنه و دوراسل ۶ ساعت در روز اونا ساعتی کار می کردن و ما در مورد هفته و ماه ها که شارژ نگهداری کنند .
                      اونجا هم نظرسنجی بود که اول duracel و بعد energizer پیشنهاد می کردن که یک نفر هم که هر دوی آنها را داشت نوشته بود که duracel نسبت energizer چند ساعت بیشتر جواب می دهد ( چون انوها ساعتی کار می کنن )
                      از چه باطری برای x360 استفاده می کنین؟چقدر کار می ده؟
                      گفتم اینجا بنویسم که به یک جمع بندی کلی در اینجا برسیم تا همه دوستانی که نیاز به باطری دارند از این تا*پیک استفاده کنند .

نظر

نوشته اصلی توسط amir00366 نمایش پست ها
                        تو مى تونى به جا اىن که از اپل 90 تومان بگىرى با پولش تا 3سال دىگه بتونى باترى نو بخرى ولى پاىتخت برو ببىن حتما دارن
                        منظورتان رو نفهیدم دوست عزیز ؟
                        داخل پایتخت رفتم اونجا همین قیمت بود ۶ تا باطری با شارژر .

نظر

من خودم با توجه به کارم تقریبا ده مدل باطری شارژی تو محل کارم دارم
                          ولی اینو بگم هیچکدوم دوراسل نمیشه بعدش
                          jps
                          ولی دوراسل از نظر وزنی سنگینه و ممکنه ماوست یکمی سنگینتر بشه

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                            من خودم با توجه به کارم تقریبا ده مدل باطری شارژی تو محل کارم دارم
                            ولی اینو بگم هیچکدوم دوراسل نمیشه بعدش
                            jps
                            ولی دوراسل از نظر وزنی سنگینه و ممکنه ماوست یکمی سنگینتر بشه
                            دوست عزیز باتری دوراسل الان ۶ ماه بیشتره که وارد نمیشه،

نظر

نوشته اصلی توسط rezajafare نمایش پست ها
                              اپل نسبت به قیمتش اصلا با صرفه نیست الان حدود قیمت ۸۰ تا ۹۰ هست که این اصلا با صرف نیست .
                              درسته داخل سایت ۲۹ دلار هست ولی اینجا خیلی گرون هست و اصلا با صرفه نیست .
                              باز هم ممنون
                              دوست عزیز
                              قیمت یک شارژر بی نظیر که کاملا هوشمند عمل میکنه و ظرف دو سه ساعت شارژ میکنه به همراه ۶ باطری که باطریها این شارژ را تا یکسال نگه میدارند سرمایه گذاری بسیار خوبیه
                              امتحان کن و لذتش رو خواهی برد من مدتهاست که خیالم از این بابت راحت شده

نظر

صبر کنید ..
                              X