اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تم های زیبا برای آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط naasagh نمایش پست ها
    میشه در قسمت خصوصی به منم بگید چطور دانلود کنمش و نصب؟
    ممنون
    فولدر تم رو با ifunbox به var/stash/themes انتقال میدید و با وینتربورد فعالش میکنید

نظر

• نوشته اصلی توسط sohail نمایش پست ها

سلام دوستان دیدم همه دنبال تم htc هستن یه ذره تغییر توش دادم (یعنی درستش کردم) چون یه مشکله اساسی داشت که ایکون های داک از آیفون میزدن بیرون حالا سایتشو میدم تو نظراتش بخونید متوجه میشید.
      خوب بریم سر اصل مطلب ...
      تم idrone برای آیفون از donblacky 08
      برنامه های زیرو نصب کنید. از cydia
      five icon row or five irow no gui
      five icon dock
      iblank
      stacks for iphone
      winterboard
      categories
      android lockscreen
      sbsettings
      شما بیا آیفون jailbreak داشته باشید تا بتونید برنامه هارو از cydia بگیرید.
      خوب وقتی فایلو دانلود کردید با یه برنامه ای مثل winrar بازش کنید.
      ۶ تا فایل می بینید اونایی که با پیشوند [id2] هستند رو تو آدرس زیر کپی کنید.
      \private\var\stash\themes
      این ادرسی هست که تم رو تو winterboard میریزه.
      خوب یه نکته stack, روی آیفون من کار نکرد crash میکرد مجبور شدم روش دیگه ای رو استفاده کنم اگه رو آیفون شما نصب شد کافی برید به آدرس زیر تو کامپیوتر اسم [tools] به [stack] تغییر بدید به همین سادگی ...
      \idrone 2 by don black\[id2]theme\icons
      خوب حالا آموزش تم sbsetting اون ۶ تا فایل بود یکیشون اسمش sbsetting theme folder بازش کنید توش یه فایل اونو کپی کنید تو آدرس زیر تو آیفون.
      /var/mobile/library/sbsettings/themes
      خوب برای stack (که من ندارم) از اون ۶ تا فایل یکیشون اسمش row file system، library، mobilestack هست محتویات داخلشو بریزید تو آدرس زیر.
      /sistem/library /
      خوب فقط یک فایل می مونه که فک کنم بدونید چیه...
      Wallpapers
      شا باید برای این تم سه تا فلدر با برنامه categories بسازید games ، apps ، tools خوب مسلم که تو صفحه اول و دوم اونجاهایی که icon نیست iconهای blank هست برای ساختن این ایکون ها از برنامه ای iblank استفاده کنید.
      خوب تو عکسم واضحه که چجوری ایکون هارو باید چید...
      برای دوستان خارج از کشورهم اگه میخوان تو صفحه اول آبو هوای شهرشونو نشون بده کافی برن به آدرس زیر تو computer و اون فایل رو با یه برنامه ایی مثل dreamweaver یا notepad باز کنن بعد تو اونجایی که نوشته tehran اسم شهرو اونجایی هم که نوشته iran اسم کشورو وارد کنید و save کنید بعد دوباره تم رو نصب کنید همین.
      \idrone 2 by don black\[id2]clock+weather\private\ configureme.js
      اینم لینک اونی که من تغییرش دادم
      download
      اینم لینک سایت سازنده
      link
      اگه سوالی بود من در خدمتم
      یا حق
      امکانش هست واضح تر توضیح بدید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط naasagh نمایش پست ها
        امکانش هست واضح تر توضیح بدید؟
        خيلي واضح بود كه . ..شما بگو كجاشو نفهميدي من كامل توضيح بدم كه چيكار كني ..
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• من تم 7 را دانلود کردم ولی وقتی فایل داتلود شده را باز می کنم چیزی حدود 500 تا600 ایکون ولگو ...این جور چیزهاست هیچ فولدر خاصی درونش نیست لطفا کمی توضیح بدهید
          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin-m نمایش پست ها
            من تم 7 را دانلود کردم ولی وقتی فایل داتلود شده را باز می کنم چیزی حدود 500 تا600 ایکون ولگو ...این جور چیزهاست هیچ فولدر خاصی درونش نیست لطفا کمی توضیح بدهید
            مرسی
            فولدر با پسوند Theme. رو به مسیر Library/themes منتقل کنید و سپس تم مورد نظر رو در winterboard فعال کنید .

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

• تم چوبی کسی سراغ نداره؟

Sent from my ST15i using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
              X