اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرويس applecare

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز یه سوال داشتم
    اگه گارانتی یک ساله اپل که رو همه دیوایس ها هست تموم بشه با مراجعه به اپل استور تمدید میکنن
    راستی از اپل اپل استور نخریدم
    سلام
    تنها راه افزايش گارانتي فقط گرفتن سرويس اپل كر هست كه اون هم ٢راه داره:
    ١.در زمان خريد اپل ديوايس ( خريد به طور انلاين يا خريد از اپل استور) يعني خريد به طور همزمان
    ٢.تا ٣٠ روز بعد از خريد اپل ديوايس اون هم به شرطي كه Genius Bar appointment بگيريد و دستگاه رو ببريد كه كارشناسهاي اپل چك كنن
    و البته هيچ فرقي هم نميكنه شما از كجا اپل ديوايسو خريدي
    يا علي

نظر

با سلام
      خدمت دوستان عزيز عرض كنم با توجه به چندين مورد پيغام خصوصي دريافت شده در باره تعويض اپل ديوايس توسط اپل استور لازم دونستم اين اطلاع رساني رو انجام بدم
      همانطوري كه قبلا گفته شد دستگاه شما اگر دچار مشكل بشه به صودت مجاني تعويض ميشه(در صورت داشتن گارانتي) منظور از مشكل به طور مثال خراب شدن دكمه هوم و مواردي ديگه.
      و پر واضح هست در صورت شكسته شدن ال سي دي و نداشتن سرويس اپل كر تعويض نميكنن والبته از اون جهت كه پيشرفت هميشه در دوران تحريم صورت ميگيره:
      اگر دوستان عزيز من رو به خاطر گفتن مطلب زير منو مورد بازخواست قرار ندهند يه راه هست كه در صورت شكسته شدن ال سي دي ميشه مجاني بدون داشتن سرويس اپل كر هم دستگاه رو تعويض كرد:
      چند وقت قبل يكي از دوستان ايفونشو بهم داد كه ال سي دي شكسته بود و خواست براش تعويض كنم( عكسشو ميتونيد ببينيد) اول بهش گفتم كه چون سرويس اپل كر رو نداره عوض نميكنن ولي متوجه شدم دكمه هوم گوشيش خرابه!!!!
      فكر كنم حدس زديد چي شد بله گوشيش رو به خاطر خراب بودن دكمه هومش براش تعويض كردم اونم چون گارانتيش مونده بود مجاني
      البته اينو بگم واقعا دكمه هوم خراب بود هر چند نميدونم خودش از قصد اين كارو كرده بود يا نه؟
      در هر صورت بايد بگم گوشي در اين صورت نبايد باز شده باشه و اينكه صفحه گوشي هم بايد روشن بشه كه اونها بتونن ببينن دكمه هوم خرابه
      باز هم خواهشن با ديد مثبت به اين پيغام نگاه كنيد و واقعا هدفم اطلاع رساني و نه سو استفاده از اپل
      يا علي
      http://pictures.vnu.ir/img/e6c7b094f885.jpg
      ویرایش توسط ali tomcat : https://i-phone.ir/forums/member/39595-ali-tomcat در ساعت 02-02-2013, 01:48 PM

نظر

صبر کنید ..
      X