اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهم خوردن آیکون ها و درهم شدن رنگ ها!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهم خوردن آیکون ها و درهم شدن رنگ ها!

با سلامی دوباره!

دوستان عزیز متاسفانه مشکل همیشگی که اکثر افراد بعد از جیلبریک دارن دوباره گریبانگیر بنده شده بعد از جیلبریک که برا 5.1.1 کردم!

بعد از جیلبریک وقتی دستگاه رو خاموش و روشن کردم کل آیکن هام تو کل صحفه پخش شدن و اون قسمت پایین, پایین که توش سافاری - میل - فوتو - موزیک هست کلا حذف شد! هر برنامه رو هم از جمله سیدیا - ستینگز و.. باز میکنم برا 3ثانیه برنامه باز میشه اما رنگ ها درهمه و بعدش صحفه کلا سیاه میشه و اصلا نمیشه کاری کرد!

سری قبل یکی از دوستان لطف کردن بنده رو راهنمایی کردن با نصب چند برنامه که اسپرینگ بورد رو ریست میکرد, به صورت موقت مشکل حل می شد اما مشکل به صورت کامل حل نشده بود اما این سری اصلا نمیشه سیدیا رو باز کرد که بخوام با نصب برنامه ای اسپرینگ بورد رو ریست کنم تا موقتا درست بشه!

اگر دوستان با تجربه کمک کنن که هم موقتا این مشکل رو حل کنیم و هم اینکه اگر راه حلی داره تا بصورت کامل این مشکل ریشه کن بشه ممنون میشم از اطلاعاتشون بهره مند بشم!
    تنها خواهشا راهنمایی هاتون کامل باشه تا هم من سردرگم نشم هم اگر فرد تازه واردی مشکل منو داشت با دیدن این تاپیک راحت بتونه مشکل خودش رو حل کنه!

سپاسگزارم

پ.ن:
    منظور از موقت اینه که من با داشتن برنامه ای که اسپرینگ بورد رو ریست میکرد هربار این اتفاق میوفتاد بعد از روشن خاموش کردن حلش میکردم!
    منظور از راه حلی که بصورت کامل مشکل حل بشه اینه که بشه کاری کرد تا دیگه بعد از روشن و خاموش کردن هیچ مشکلی ایجاد نشه!
    ویرایش توسط aeadt : https://i-phone.ir/forums/member/77635-aeadt در ساعت 14-06-2012, 02:59 AM

دوست خوبم
    مشکل شما اینه که بعد از ریستور بدون باز کردن سیدیا اقدام به جیلبریک کردید.
    روش کار:
    1- گوشیتون رو ریستور کنید به 5.1.1
    2- اقدام به جیلبریک کنید
    3- گوشی را از کابل جدا کنید
    4- سیدیا را باز کنید تا یک بار خود به خود بسته بشه
    5- دوباره سیدیا را باز کنید و از سه گزینه User رو انتخاب کنید.
    6- حالا هر بلایی دلتون می خواد (اعم از برگرداندن بک آپ) سرش بیارید...
    7- از همه مهم تر، غصه هم نخورید...

نظر

سلام مجتبی عزیز سپاسگزارم از لطفتون برا راهنمایی!

عزیز من یکم گیج شدم وقتی ریستور کردم سیدیا کلا پرید بعد باید سیدیا رو باز میزاشتم و جیلبریک میکردم؟؟؟ تو خود آموزش جیلبریک که Arianismmm عزیز لطف کرده بودن گذاشته بودن من چیزی ندیدم و مو به مو آموزش ایشون عمل کردم! برا بعد جیلبریک هم بله گذاشتم سیدیا یکبار باز و بسته خودش بشه!

حالا میگید برا اینکه این مشکل رو کامل برطرف کنم چی کار باید انجام بدم!
      همه اون 7 کاری که گفتید رو انجام دادم برا جیلبریک اما این مشکل بعد از روشن و خاموش کردن پابرجاست هم چنان!

نظر

یعنی شما بعد از ریستور بک آپ بر نگردونید و اقدام به جیلبریک کنید.
        حتی نیاز نیست Setup اولیه هم جلو برید...
        جیلبریک کنید و باز هم بک آپ برنگردونید! این بار برید سراغ سیدیا و اونو باز کنید و نتتظر باشید خود به خود بسته بشه!
        و بعد دوباره سیدیا رو باز کنید و یوزر را برگزینید.
        نتیجه رو اعلام کنید!

نظر

ایول پس این کارو بکنم دیگه این مشکل نباید پیش بیاد!

ممنون مجتبی عزیز!

نظر

نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
            با سلامی دوباره!

دوستان عزیز متاسفانه مشکل همیشگی که اکثر افراد بعد از جیلبریک دارن دوباره گریبانگیر بنده شده بعد از جیلبریک که برا 5.1.1 کردم!

بعد از جیلبریک وقتی دستگاه رو خاموش و روشن کردم کل آیکن هام تو کل صحفه پخش شدن و اون قسمت پایین, پایین که توش سافاری - میل - فوتو - موزیک هست کلا حذف شد! هر برنامه رو هم از جمله سیدیا - ستینگز و.. باز میکنم برا 3ثانیه برنامه باز میشه اما رنگ ها درهمه و بعدش صحفه کلا سیاه میشه و اصلا نمیشه کاری کرد!

سری قبل یکی از دوستان لطف کردن بنده رو راهنمایی کردن با نصب چند برنامه که اسپرینگ بورد رو ریست میکرد, به صورت موقت مشکل حل می شد اما مشکل به صورت کامل حل نشده بود اما این سری اصلا نمیشه سیدیا رو باز کرد که بخوام با نصب برنامه ای اسپرینگ بورد رو ریست کنم تا موقتا درست بشه!

اگر دوستان با تجربه کمک کنن که هم موقتا این مشکل رو حل کنیم و هم اینکه اگر راه حلی داره تا بصورت کامل این مشکل ریشه کن بشه ممنون میشم از اطلاعاتشون بهره مند بشم!
            تنها خواهشا راهنمایی هاتون کامل باشه تا هم من سردرگم نشم هم اگر فرد تازه واردی مشکل منو داشت با دیدن این تاپیک راحت بتونه مشکل خودش رو حل کنه!

سپاسگزارم

پ.ن:
            منظور از موقت اینه که من با داشتن برنامه ای که اسپرینگ بورد رو ریست میکرد هربار این اتفاق میوفتاد بعد از روشن خاموش کردن حلش میکردم!
            منظور از راه حلی که بصورت کامل مشکل حل بشه اینه که بشه کاری کرد تا دیگه بعد از روشن و خاموش کردن هیچ مشکلی ایجاد نشه!
            واي ايپد من همين الان ابنجوري شد. ميشه لطفا دقيقتر راهنمايي كنين ؟؟؟ الان بايد دوباره رستور كنم به اي او اس ٥.١.١ دوباره جيل بريك كنم ؟؟؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط imojtaba نمایش پست ها
              یعنی شما بعد از ریستور بک آپ بر نگردونید و اقدام به جیلبریک کنید.
              حتی نیاز نیست setup اولیه هم جلو برید...
              جیلبریک کنید و باز هم بک آپ برنگردونید! این بار برید سراغ سیدیا و اونو باز کنید و نتتظر باشید خود به خود بسته بشه!
              و بعد دوباره سیدیا رو باز کنید و یوزر را برگزینید.
              نتیجه رو اعلام کنید!
              من بعد اپديت و جيل بريك كلن بك اپ رو بر نگردوندم چون چيز به درد بخوري روش نداشتم اما بازم اين مشكل برام پيش اومده كه؟؟؟
              ویرایش توسط sdf59800 : https://i-phone.ir/forums/member/94942-sdf59800 در ساعت 15-06-2012, 02:22 AM

نظر

نوشته اصلی توسط sdf59800 نمایش پست ها
                من بعد اپديت و جيل بريك كلن بك اپ رو بر نگردوندم چون چيز به درد بخوري روش نداشتم اما بازم اين مشكل برام پيش اومده كه؟؟؟
                شما یکبار فقط ریستور کن ببین مشکل پابرجاست؟
                هیچ کار اضافی نکن...

نظر

شما یکبار فقط ریستور کن ببین مشکل پابرجاست؟
                  هیچ کار اضافی نکن...

مجتبی جان ، قبلش بک آپ نگیرم یعنی ؟ کل برنامه هایی که نصب کردم نپره پس ؟ می دونم توی اکانت اپلم می مونه ، ولی خوب باز دوباره مجبور به نصب نشم ؟
                  بعد برای ریستور کردن ، فقط بزنم ریستور یا شیفت + ریستور و آپدیت ای ا اس 5.1.1 رو دوباره انتخاب کنم ؟؟؟؟
                  مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط sdf59800 نمایش پست ها
                    مجتبی جان ، قبلش بک آپ نگیرم یعنی ؟ کل برنامه هایی که نصب کردم نپره پس ؟ می دونم توی اکانت اپلم می مونه ، ولی خوب باز دوباره مجبور به نصب نشم ؟
                    بعد برای ریستور کردن ، فقط بزنم ریستور یا شیفت + ریستور و آپدیت ای ا اس 5.1.1 رو دوباره انتخاب کنم ؟؟؟؟
                    مرسی

ببينيد. مشكلي شما داشتيد در مورد بعد از ريستور بود.
                    قبلش هر كاري خواستيد مي تونيد بكنيد؛ اعم از بك آپ گيري كه يك اصل هست...
                    در حقيقت براي اينكه شما بتونيد به برنامه ها و اس ام اس ها و شماره تلفن هاتون بعدا دسترسي داشته باشيد حتما بايد بك آپ بگيريد!
                    و اما بعد از ريستور. شما شيفت + ريستور رو بزنيد و آدرس فايل 5.1.1 رو بهش بديد و منتظر باشيد عمليات ريستور انجام بگيره.
                    حالا در اين مرحله همونطور كه بالاتر هم گفتم مستقيم بريد سر جيلبريك و ديوايستون رو جيلبريك كنيد...
                    منظور من اينه كه قبل از جيلبريك بك آپ بر نگردونيد!

نظر

ببينيد. مشكلي شما داشتيد در مورد بعد از ريستور بود.
                      قبلش هر كاري خواستيد مي تونيد بكنيد؛ اعم از بك آپ گيري كه يك اصل هست...
                      در حقيقت براي اينكه شما بتونيد به برنامه ها و اس ام اس ها و شماره تلفن هاتون بعدا دسترسي داشته باشيد حتما بايد بك آپ بگيريد!
                      و اما بعد از ريستور. شما شيفت + ريستور رو بزنيد و آدرس فايل 5.1.1 رو بهش بديد و منتظر باشيد عمليات ريستور انجام بگيره.
                      حالا در اين مرحله همونطور كه بالاتر هم گفتم مستقيم بريد سر جيلبريك و ديوايستون رو جيلبريك كنيد...
                      منظور من اينه كه قبل از جيلبريك بك آپ بر نگردونيد!

خوب آخه من دفعه اول که جیل بریک کردم ،کلا بک آپ رو برنگردوندم ، که این مشکلی که الان هست ایجاد بشه !!!!!
                      حالا که ایجاد شده ، پس الان بک آپ میگیرم ، رستور می کنم ، جیل بریک می کنم ، سیدیا رو باز می کنم ، یوزر رو انتخاب می کنم ، بک آپ رو بر می گردونم ؟
                      *ببخشید هی تکرار می کنم چون می خوام مطمئن شم رَوَندَم درسته. و دوباره این بلا سر آیپد نیاد !
                      مرسی

نظر

زدم ! به نظر که خوب میاد تا الان !

نظر

جواب همه ي سوالات مي شه ريستور كن....آخهواين كه نشد.ريستور واسه آخرين راهه...

نظر

منم امروز این مشکل برام پیش اومد ،اما هرکاریم میکنم نمیتونم ریستور کنم ارور 3194 میده!!!!!! این ارور واسه چیه؟؟؟؟

نظر

ببر به حالت safemod بعدreset كن ببين درست ميشه؟

نظر

صبر کنید ..
                              X