اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مکالمه تصویری با رایتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مکالمه تصویری با رایتل

سلام دوستان .... کسی راهی یا برنامه ای سراغ داره با سیم کارت رایتل با گوشی ایفون بشه مکالمه تصویری انجام داد
    ؟

نوشته اصلی توسط amin_56 نمایش پست ها
    سلام دوستان .... کسی راهی یا برنامه ای سراغ داره با سیم کارت رایتل با گوشی ایفون بشه مکالمه تصویری انجام داد
    ؟
    سلام دوسته عزیز برنامه های زیادی هست...
    بهترینش tango

نظر

رایتل

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
      سلام دوسته عزیز برنامه های زیادی هست...
      بهترینش tango
      دوست عزیز رایتل تصویری هستش ااا!!

نظر

نوشته اصلی توسط amin_56 نمایش پست ها
        ؟
        درود
        دوست من متاسفانه با ایفون نمیشه تماس تصویری سیمکارتی داشت.(برنامه ای هم در سیدیا واسه اینکار نیست. )
        برای این کار اپل برنامه فیس تایم رو داره که اونم اپل به اپل هستش و از طریق اینترنت هست.
        این دیگه یکی از اون محدودیت های لعنتی اپل هستش که هیچ رقم تو کت ادم نمیره.
        ولی باز هم با همه اینا عاشقش هستم و یه عکس سیبش رو به ۲۰ تا گالاکسی اس ۳ نمیدم.
        Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط arianat نمایش پست ها
          درود
          دوست من متاسفانه با ایفون نمیشه تماس تصویری سیمکارتی داشت.(برنامه ای هم در سیدیا واسه اینکار نیست. )
          برای این کار اپل برنامه فیس تایم رو داره که اونم اپل به اپل هستش و از طریق اینترنت هست.
          این دیگه یکی از اون محدودیت های لعنتی اپل هستش که هیچ رقم تو کت ادم نمیره.
          ولی باز هم با همه اینا عاشقش هستم و یه عکس سیبش رو به ۲۰ تا گالاکسی اس ۳ نمیدم.
          Sent from my ipad using tapatalk hd
          البته تو آی او اس ۶ این محدودیت ورداشته شده !!! ولی خوب باید صب کرد

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
            البته تو آی او اس ۶ این محدودیت ورداشته شده !!! ولی خوب باید صب کرد
            درود
            دوست من من خودم دیروز توی ۶ بودم. چی برداشته شده. فقط میشه با ۳جی تماس فیس تایم گرفت.
            خب اینو که با جیلبریک هم میشد.
            من میگم تماس تصویری سیمکارتی
            خوب با ۳ جی بخوام تماس بگیرم که میشه همون اینترنتی. با یاهو و اسکایپ هم میشه.
            من اونو میگم که شماره طرف رو میگیری و بعد موقع زدن دکمه تماس میتونی صوتی یا تصویری بگیری
            تازه اپراتور رایتل این امکان رو فراهم کرده و شما با این سیمکارت میتونی به گوشی هایی که این سیمکارت رو دارن و دوربین دوم( قابلیت تماس تصویری) تماس تصویری برقرار کنی. حالا هر برندی که باشه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
            ویرایش توسط arianat : https://i-phone.ir/forums/member/47840-arianat در ساعت 13-06-2012, 11:45 PM

نظر

ممنون از همه ...... خوب فیس تام که دارم اما اپا به اپل ....
              اما باید یه برنامه بیاد که بتونیم با سیم مکالمه تصویری داشته باشیم /.////

نظر

دوستان تماس تصویری دو نوع داریم 1-مبتنی بر شبکه 2-مبتنی بر دیتا
                متاسفانه گوشی های آیفون فاقد گزینه ی اول می باشند و باید از طریق مصرف دیتا(اینترنت) و نرم افزار های خاص ارتباط تصویری برقرار کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
                  دوست عزیز رایتل تصویری هستش ااا!!
                  این بخاطر 3g بودنشه

نظر

صبر کنید ..
                  X