اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ntfs ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ntfs ...

من یک هارد اکسترنال دارم که یکی از پارتیشنهاش NTFS هست و یکی دیگش Fat32 ..اما هر وقت در محیط مک هستم و این هارد رو از طریق USB به دستگاه متصل میکنم هیچ فایلی رو نمیتونم از روی مک به روی درایو NTFS هارد اکسترنالم بریزم در صورتی که چوم من ویندوز هم روی دستگاهم دارم براحتی فایل رو به درایوی که روش ویندوز هست از درایو مک میفرستم اما به روی درایو هارد اکترنالم که NTFS هست نمیشه....در ضمن من بر روی دستگاهم Tuxera NTFS هم دارم اما بازم جواب نمیده ..اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید..

باید از این نرم افزار استفاده کنید : Paragon NTFS for Mac OS X software
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
      باید از این نرم افزار استفاده کنید : Paragon NTFS for Mac OS X software
      ایا ابتدا باید درایو ntfs هارد اکسترنالم رو فرمت کنم ؟؟؟ یا با نصب این برنامه میتونم فایل رو از روی مک بریزم توی هارداکسترنالم که دارای درایو NTFS هست ؟؟؟ ایا بدون اینکه بخوام هارد اکسترنالم رو فرمت کنم میتونم این کارو انجام بدم یا خیر؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mazda_dalvandi نمایش پست ها
        ایا ابتدا باید درایو ntfs هارد اکسترنالم رو فرمت کنم ؟؟؟ یا با نصب این برنامه میتونم فایل رو از روی مک بریزم توی هارداکسترنالم که دارای درایو ntfs هست ؟؟؟ ایا بدون اینکه بخوام هارد اکسترنالم رو فرمت کنم میتونم این کارو انجام بدم یا خیر؟؟؟
        این برنامه کاری میکنه که وقتی میخواهید فایل بریزید داخل ntfs اررور نده که نمیشه. بیشتر افراد داخل انجمن از این برنامه استفاده کردن و راضی بودن.
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          این برنامه کاری میکنه که وقتی میخواهید فایل بریزید داخل ntfs اررور نده که نمیشه. بیشتر افراد داخل انجمن از این برنامه استفاده کردن و راضی بودن.
          ممنون از راهنماییت

نظر

صبر کنید ..
          X