اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش ویژه تلفن Galaxy S III یکشنبه ۲۸ خرداد در تهران

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش ویژه تلفن Galaxy S III یکشنبه ۲۸ خرداد در تهران

شرکت سامسونگ اعلام کرده به مناسبت عید مبعث فروش ویژه تلفن Galaxy S III را در روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه خواهد داشت. بر اساس اطلاعیه این شرکت، آنها به ۱۰۰ نفر اولی که در دو فروشگاه منتخب مایکروتل این تلفن را خریداری کنند یک عدد گوشی Galaxy Fit هدیه خواهند داد. ضمن اینکه به قید قرعه جوایز دیگری مانند یک عدد گلکسی نوت به خریداران اهدا خواهد شد.

پارس مایکروتل | اخبار و اطلاعیه ها | فروش ویژه Samsung Galaxy SIII به مناسبت عید مبعث

قیمت نگفتن چند؟؟؟خداییش میخواک بخرم بعد که ایفون 5 اومد ببینم می ارزه بفروشم اونو بخرم یا نه

نظر

من که خریدم و حرف حقو باید زد، به جز ال*سی*دی بزرگش که یه خورده اذیتم می*کنه و یه خورده ناجوره تو بقیهٔ زمینها خیلی* از آیفون سر تر هست البته منظورم سخت افزاری و آیفون ۴س که هیچ نقط برتریی به جز سیز صفاش نداره من اول که گلکسی خریدم ایفنمو نگاه داشتم که اگه خوشم نیومد ایفنمو داشته باشم و گلکسی رو بفروشم ولی* الان می*خوام ایفنمو بفروشم و سعی* می*کنم با صفحهٔ غیر طبیعی گلکسی عادت بدم در ضمن کیفیت تصویرشم خیییلی از آیفون با کیفیت تره البته از نظر رنگ چون عکسها رو تو هردو دیدم واقعا رنگا توش زندترن ، اندریدش هم اینقدر که می*گفتن بد نیست فقط یه خورده فروشگهش بهم ریختست و برتری آی*وس اینه ولی* آندروید هم برتری*های خودشو داره و بده ۵ سال احساس می*کنم جایگزین خوبی واسه آیفون ۴ یا ۴س پیدا کردم البته تا زمانی* که ۵ معرفی* بشه ولی* با این کنفرانسی که دیروز اپل داد من بعید میدونم خیلی* بخواد چیز متفاوتی بده

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
        من که خریدم و حرف حقو باید زد، به جز ال*سی*دی بزرگش که یه خورده اذیتم می*کنه و یه خورده ناجوره تو بقیهٔ زمینها خیلی* از آیفون سر تر هست البته منظورم سخت افزاری و آیفون ۴س که هیچ نقط برتریی به جز سیز صفاش نداره من اول که گلکسی خریدم ایفنمو نگاه داشتم که اگه خوشم نیومد ایفنمو داشته باشم و گلکسی رو بفروشم ولی* الان می*خوام ایفنمو بفروشم و سعی* می*کنم با صفحهٔ غیر طبیعی گلکسی عادت بدم در ضمن کیفیت تصویرشم خیییلی از آیفون با کیفیت تره البته از نظر رنگ چون عکسها رو تو هردو دیدم واقعا رنگا توش زندترن ، اندریدش هم اینقدر که می*گفتن بد نیست فقط یه خورده فروشگهش بهم ریختست و برتری آی*وس اینه ولی* آندروید هم برتری*های خودشو داره و بده ۵ سال احساس می*کنم جایگزین خوبی واسه آیفون ۴ یا ۴س پیدا کردم البته تا زمانی* که ۵ معرفی* بشه ولی* با این کنفرانسی که دیروز اپل داد من بعید میدونم خیلی* بخواد چیز متفاوتی بده

چند خریدین و از کجا خریدین؟

نظر

1400-alldigital.ir

نظر

حیف از ۱۴۰هزارتومان که بدی بابت سامسونگ و پلاستیکاش چه برسه به ۱۴۰۰.از روی تعصب نمیگم اما هیچی محصولات اپل نمیشه،من در حال حاضر هم 4sدارم هم Galaxy note,اصلا به noteنگاه هم نمیکنم.

نظر

سلیقه*ای هست این مساله دوست عزیز من نمیدونم اندرید نت چنده ولی* من گلکسی۳ دارم و ۴ هم دارم و بر عکس شما الان به ۴ اصلا نگاه نمیکنم ،تموم کارای آی**پد و آیفون و حتا بیشتر رو باهم برام انجام میده فلش می*خوره ،موس یا کیبورد و.... سیستم املشم به نظر من بد نیست معنی* که ۵ سال فقط با آی*وس کار کردم تو ۲ روز تونستم خودمو باهاش متچ کنم

نظر

ويديو بررسي اس٣ رو اينجا ديدم كه اقا عليرضا گذاشته بود
                خداوكيلي من نميدونم رو چه حسابي مياين ١٤٠٠-٥٠٠ ميدين به گوشي !
                اخه چي داره مگه؟ وجداني بياين منطقي فكر كنين چرا پول بي زبونتون رو الكي
                ميدين به يه همچين گوشي؟

نظر

از نزدیک خیلی قشنگ تره،در ضمن کاراییش حداقل 2 برابر ایفونه همون قابلیت اسمارت استی اون روزی 10 دفعه بدردم میخوره مثلا وقتی دارم یه متنیو تو یه سایت یا کتاب میخونم بر عکس ایفون که هر 30 ثانیه یه تیک بزنی خاموش نشه این به این کار نیاز نداره و تا وقتی عکس یا هرچیو میخونم روشن میمونه و بعد که زمین گزاشتم خاموش میشه یا مثل این چیزا خیلی زیاد داره ادم هوشمندیشو تو استفاده حس میکنه ولی این حسو من تو ایفون نداشتم ،اینو که دارم انگار ایپد ایفون و یه مینی مک همراهمه

نظر

خرید با موففقیت انجام شد.دو روز دیکه میرسه بدستم.
                    ببینیم چجوریاس!!

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                      سلیقه*ای هست این مساله دوست عزیز من نمیدونم اندرید نت چنده ولی* من گلکسی۳ دارم و ۴ هم دارم و بر عکس شما الان به ۴ اصلا نگاه نمیکنم ،تموم کارای آی**پد و آیفون و حتا بیشتر رو باهم برام انجام میده فلش می*خوره ،موس یا کیبورد و.... سیستم املشم به نظر من بد نیست معنی* که ۵ سال فقط با آی*وس کار کردم تو ۲ روز تونستم خودمو باهاش متچ کنم
                      من ۱۲۰۰بابت نوت دادم اما در حال حاضر ۱۰۵۰.
                      اینایی که شما گفتی صحیح اما اگه ۱بار زمین خورد چه به سر گوشی میاد؟آیا شما میتونی android رو با ios مقایسه کنید؟تازه الان بعد از ۱سال که 4s اومده سامسونگ ۱گوشی زده که بتونه با4s رقابت کنه ۲ماه دیگه که نسل بعدی آیفون اومد دوباره این بطور کلی محو میشه.

نظر

دوستان شرمنده اين حرفو ميزنم ولي من جنازته آيفون به كل محصولات هو شمند سامسونگ ترجيح ميدم
                        بحث من سر برتري گلكسي جديد نسبت به آيفون نيست بلكه خود شركت سامسونگ
                        يه نگاهي به سالهاي گذشته ميندازم كه هنوز كه هنو زه آيفون ٣ جي اس از نظر نرم افزاري از طرف اپل حمايت ميشه ولي گوشي كه من هم زمان از سامسونگ و البته چند ماه بعد از عرضه ٣ جي اس خريدم كلا در محصولات سامي نيست و نابود شده وهيچ خيري ازش نيست و شايدم اصلا يادش رفته همچين گوشي توليد كرده
                        اميدوارم دوستان تجربه من براشون تكرار نشه

نظر

اره خوب.فقط تعداد هسته های داخل سی پی یو یک گوشی ملاک برتری نیست.
                          ولی خب یکی از عوامل موثر پشتیبانی هست.اپل نشوون داد هنوز از محصول 3سال پیشش حماییت میکنه.
                          اینکه سیستم عاملی که یک شرکت استفاده میکنه روی گوشی هاشم بی اهمیت نیست.مخصوصا مثل وقتی که ای او اس مال اپل باشه.
                          ولی خب هر کدوم طرفدارای خاص خودشونو دارن و باید به نظر هردو احترام گذاشت.
                          ولی وقتی کسی ایفون میگیره دستش دیگه سراغ چیز دیگه نمیره.تجربه شخصیمه.(همیشه استثنایی هم وجود دارد)ولی در حالت عام اینجوریه.

نظر

این حرفا رو منم 5 سال زدم ولی الان به جایی رسیره ااپل که جای دفاع ازش نمیمونه فقط ازتون میخوام 2 تا قابلیت ایفون و دو قابلیت سیستم عامل ایفون که نرم افزار و گوشیهای دیگه ندارن رو بگین تا 4 میشر طرفداری کرد ولی الان یه سال اپل هیچ حرکتی نزده به صرف این که بگیم اپل هست که نمیشه دفاع کردو اینم بگم اگه قیمت اپل کمتر از بقیه افت قیمت داره واسه اینه که شرکتی وارد نمیشه وگرنه تو همه جای دنیاوقای ایفون جدید میاد و طرف میتونه با 199 دلار یه جدیدشو بخره بایرد مشگلی داشته باشه که این کارو نکنه این به خاطر کشورمونه که قیمتش اینجوریه نه سیاست اپل در ضمن اپل کار خاصی نمیکنه یا قابلیت خاصی نمیزاره تو این 2ای او اس اخرش که تری جی اس نکشه:-)) اون زمان که عمو استیو بود اپل زندگی بود نه الان که تعغیر 5 به 6 فقط یه ریجکت کردن با اس ام اس هست :-))

نظر

بی انصافی نکنید این مکبوک پرو رتینا واقعا یک شاهکاره!
                              ولی توی زمینه گوشی های هوشمند قول دارم که به نظر می سه اپل داره خیلی عقب می افته...

نظر

صبر کنید ..
                              X