اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش ویژه تلفن Galaxy S III یکشنبه ۲۸ خرداد در تهران

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alireza_opeth نمایش پست ها
    دقیقا حرفت درسته دیگه ما از یک گوشیه خوب چی میخوایم این واقعا واسم سواله. تیم کوک هم بعد از درگذشت استیو جابز دیوایس های بدی ارائه نداده،اون از 4s که تغییرات سخت افزاریشو نسبت به 4 واقعا احساس می کنی و واقعا سرعتش نسبت به 4 زمین تا آسمون تغییر کرده،اون از the new ipad که شاهکاریه واسه خودشبا اون سخت افزارش و با اون تکنولوژی 4g lte اش و این هم از new macbook که عظمت کار رو از سیستم فوق العادش میشه فهمید. من نمی دونم دیگه تیم کوک بیچاره چیکار باید بکنه، همه ی دنیا که راضین فقط موندیم ما ایرانیا که هیچجوره راضی نمیشیم. نه اینکه خودمون خدای تکنولوژی هستیم واسه همین میگم....

Sent from my  iphone 4s
    عزیز دلم منو شما که اگه میتونستیم بفهمیم الان چی دنیای موبایل کم داره و شرکتای دیگه چی کم دارن که خودمونن یه نابغه ای بودیم مثل استیو :-))))) تفاوته من و شمابا مرد عظیم و نابغه ای مثل استیو در اینه که ما تو هر نقطهای هستیم فکر میکنیم دیگه این اخرشه ولی نوابغ انگشت شمار مثل مارک زوکربرگ یا استیو یا...که با خلاقیت و فکرشون دنیا رو تکون میدن به این معتقد هستن که همیشه عقب هستن و جا واسه طراحی بهتر وجود داره ،این که صرفا به فکر و نظر جناب عالی ایده بهترو طراحی بهتری واسه ایفون نداری دلیل بر کمال ایفون نیست بلکه دلیل بر اینه که ما یه انسان عادی هستیم و اون فرد که تو سال 2007دنیا رو تکون داد نابغه پس خودتو با اون مقایسه نکن و این رو هم بدون تا قبل این که اولین ایفون بیاد هیچ کی کمبود اونو حس نمیکرد ولی وقتی اومد بدون اون نمیشد زندگی کرد و یه سری توقعات جدید به وجود اورد و این حرکت و این نو اوری رو اپل نمیاورد بلکه استیو میداد و بدون اون نتیجش این میشه که اپدیت های سخت افزاری و نرم افزاری بدون هرگونه نو اوری شده و فقط شروع به تقویت سخت افزاری کردن و یا اومدن فقط واسه این که یه اپدیتی داده باشن کارایی ای رو که 20 سال پیش رو گوشیهای دیگه داشت رو اوردن داخلش
    در اخر میخوام بگم اپل بدون استیو فقط یه شرکت با محصوات با کیفیته و با استیو با کیفیت و نو اور
    در ضمن اونایی که میگن ای او اس با اندروید قابل مقایسه نیست فقط یه خواهش دارم اونم اینه که حداقل با اندروید 4 کار کنن خداییش خیلی جالب و روونه و قابل مقایسه با نسخه های قبلش نیست

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
      عزیز دلم منو شما که اگه میتونستیم بفهمیم الان چی دنیای موبایل کم داره و شرکتای دیگه چی کم دارن که خودمونن یه نابغه ای بودیم مثل استیو :-))))) تفاوته من و شمابا مرد عظیم و نابغه ای مثل استیو در اینه که ما تو هر نقطهای هستیم فکر میکنیم دیگه این اخرشه ولی نوابغ انگشت شمار مثل مارک زوکربرگ یا استیو یا...که با خلاقیت و فکرشون دنیا رو تکون میدن به این معتقد هستن که همیشه عقب هستن و جا واسه طراحی بهتر وجود داره ،این که صرفا به فکر و نظر جناب عالی ایده بهترو طراحی بهتری واسه ایفون نداری دلیل بر کمال ایفون نیست بلکه دلیل بر اینه که ما یه انسان عادی هستیم و اون فرد که تو سال 2007دنیا رو تکون داد نابغه پس خودتو با اون مقایسه نکن و این رو هم بدون تا قبل این که اولین ایفون بیاد هیچ کی کمبود اونو حس نمیکرد ولی وقتی اومد بدون اون نمیشد زندگی کرد و یه سری توقعات جدید به وجود اورد و این حرکت و این نو اوری رو اپل نمیاورد بلکه استیو میداد و بدون اون نتیجش این میشه که اپدیت های سخت افزاری و نرم افزاری بدون هرگونه نو اوری شده و فقط شروع به تقویت سخت افزاری کردن و یا اومدن فقط واسه این که یه اپدیتی داده باشن کارایی ای رو که 20 سال پیش رو گوشیهای دیگه داشت رو اوردن داخلش
      در اخر میخوام بگم اپل بدون استیو فقط یه شرکت با محصوات با کیفیته و با استیو با کیفیت و نو اور
      در ضمن اونایی که میگن ای او اس با اندروید قابل مقایسه نیست فقط یه خواهش دارم اونم اینه که حداقل با اندروید 4 کار کنن خداییش خیلی جالب و روونه و قابل مقایسه با نسخه های قبلش نیست
      حالا این همه سخنرانی به حرفهای من ربطی داشت؟
      نه دوست عزیز فکر میکنم شما اشتباه صحبت منو متوجه شدی
      البته یجوریم صحبت میکنی که امگار همه چیز رو خودتون میدونید دوست عزیز منم خودمو با کسی قیاس نکردم.
      ولی من نمیدونم استیو جابز وقتی که بود چرا کسی اینقدر نمیگفت استیو استیو حداقل تو ایران...
      البته اگه به شما باشه میگی که من همون موقش هم میگفتم....

Sent From My  iPhone 4S
      ویرایش توسط Alireza_opeth : https://i-phone.ir/forums/member/41232-alireza_opeth در ساعت 15-06-2012, 03:12 AM

نظر

اندرويد واسه سري نكسوس به صورت خاص توليد ميشه و ios براي ايفون به صورت خاص

سوال اينجاست، اندرويد روي گالكسي نكسوس رو با ios روي ايفون 4s كنار هم گذاشتيد؟

بعد شروع كنيد به شخصي سازي و بعد جوابتونو گرفتيد!

مگه اينكه بگيد برتري 4s سيريه! يا دوربينش!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط hasteem نمایش پست ها
          به عنوان كسي كه ديگه چيزي از ايفون براش نمونده بود كه تست نكرده باشه حتي برنامه نويسيش, اندرويد ٤ يك شاهكاره, البته براي كسي كه بدونه داره با چي كار ميكنه

چيزه كمي نيست كه يك تبلت به راحتي موس و فلش مموري ساپورت كنه، يا مرورگر وب كروم داشته باشه كه تو هر تستي سافاري روي ايفون و يا ايپد رو قورت ميده

چيزه كمي نيست كه تمام سيستم عامل رو بتوني طبق نظر شخصيت عوض كني

پلير ويدئو بتونه ويدئو ١٠٨٠ رو به صورت شناور روي همه سيشتم عامل پخش كنه مثلا بازي كنين و كنارش ويدئو ١٠٨٠ پخش بشه

يك سال طول كشيد بفهمم وقتي كسي ديگه اي جات تصميم ميگيره كه چي واست خوبه, هميشه انتخابش درست و بهترين نيست!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
          دوست عزیز ، من قبول دارم اندروید قویه ولی پشتیبانی از موس و فلش مموری مرور گر رو دلیل برتری اندروید به ای او اس میدونید ؟ اینا که خیلی برتری های کوچیکیه، شاید واسه شما بزرگ باشه ما دیدمون فرق داره همه چیز سلیقه ای هست البته ، ۱۰۰ مورد برتری بزرگتر تو ای او اس هست ، البته بستگی به خودتون داره چجوری بخواید نگاه کنید ، من خودم علاقه ندارم گوشی بگیرم ۱ سال بعد ساپورت نشه دیگه دنبال رام بگردم نرم افزارهاش با همه گوشیا سازگار نباشه ، در ضمن از تبلت اندروید که نمیشه صحبت کرد هیچ حرفی جلوب ای او اس نداره مگر همونا که شما گفتید بازم رو نسخه موبایل بیشتر میشه حرف زد ، چون اصلا تبلت های اندرویدی از نظر سخت افزاریم به ایپد نمیرسن ، تا ۶ ماه اینده مرورگر کروم واسه ای او اس میاد و فیلم ۱۰۸۰ هم تو ایپد پخش میشه

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 15-06-2012, 03:33 AM

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_opeth نمایش پست ها
            حالا این همه سخنرانی به حرفهای من ربطی داشت؟
            نه دوست عزیز فکر میکنم شما اشتباه صحبت منو متوجه شدی
            البته یجوریم صحبت میکنی که امگار همه چیز رو خودتون میدونید دوست عزیز منم خودمو با کسی قیاس نکردم.
            ولی من نمیدونم استیو جابز وقتی که بود چرا کسی اینقدر نمیگفت استیو استیو حداقل تو ایران...
            البته اگه به شما باشه میگی که من همون موقش هم میگفتم....

Sent from my  iphone 4s
            شما که ناشاللا یه سال نشده عضو سایتی چجوری سال های قبل رو یادت میاد که هیچکی اینجا راجع به استیو حرف نمیزد؟؟در ضمن اگه ربط صحبت هتی من به حرفاتونو نمیگیرین مشگل از نن نیست از جای دیگست

نظر

نوشته اصلی توسط hasteem نمایش پست ها
              اندرويد واسه سري نكسوس به صورت خاص توليد ميشه و ios براي ايفون به صورت خاص

سوال اينجاست، اندرويد روي گالكسي نكسوس رو با ios روي ايفون 4s كنار هم گذاشتيد؟

بعد شروع كنيد به شخصي سازي و بعد جوابتونو گرفتيد!

مگه اينكه بگيد برتري 4s سيريه! يا دوربينش!

Sent from my galaxy nexus using tapatalk 2
              دوست من گلكسي نكسوس داره خودش ميگفت اگه پول داشتم آيفون مى خريدم!!!
              عزيز من شما بيا كيفيتا رو مقايسه كن بعد بگو!
              گلكسي نكسوس بدنش پلاستيكيه اونوقت شما بدنه ي آيفون ٤اس رو ببين!!!
              به اينم دقت كن كه آيفون بيشترين اكسسوري رو داره نسبت به بقيه ي گوشيا!!!
              آيفون واقعا دنياي ديگه ايه!!!

نظر

دوستان به موضوع تاپىک دقت کنىد و از موضوع خارج نشىن
                نظر هر کس محترم هست هر دو گوشى خوبن و مشکلات خودشون رو دارن و پىشنهاد من اىنه که بسته به سلىقه ى خودتون هر کدومو مى خواىن بگىرىن البته فک نکنم کسانى که آىفون دارن کم با آىتونز مشکل داشته باشن آندروىد هم نرم افزار هاش زىاد به خوبى آىتونر نىس تازه شما اگه گلگسى بگىرى همىن فردا گوشى جدىد مىاد که ساپورت اپل سرتره تو اىن زمىنه حتى گوشى 3 سال پىشش ios6 ساپورت مى کنه
                اما من که desire دارم ففط 1 اپدىت براش اومد 2.2
                البته جدىدا بعضى اىفون ها بد شارژ نگه مى دارن
                ویرایش توسط amir00366 : https://i-phone.ir/forums/member/48844-amir00366 در ساعت 15-06-2012, 12:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                  شما که ناشاللا یه سال نشده عضو سایتی چجوری سال های قبل رو یادت میاد که هیچکی اینجا راجع به استیو حرف نمیزد؟؟در ضمن اگه ربط صحبت هتی من به حرفاتونو نمیگیرین مشگل از نن نیست از جای دیگست
                  بستگی به این نداره که عضو این سایت هستی یا نیستی حرفهای همه ی ما ایرانیا مثل همه موفق باشی.

Sent From My  iPhone 4S

نظر

دعوا سر چیه ؟ Galaxy S III رو الان نمیتونید مقایسه کنید با آیفون . بزارید نسل بعدی بیاد تا در موردش صحبت کنیم

نظر

تاپیک به دلیل خارج شدن از هدف خود بسته شد
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                      X