اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش ویژه تلفن Galaxy S III یکشنبه ۲۸ خرداد در تهران

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
    این حرفا رو منم 5 سال زدم ولی الان به جایی رسیره ااپل که جای دفاع ازش نمیمونه فقط ازتون میخوام 2 تا قابلیت ایفون و دو قابلیت سیستم عامل ایفون که نرم افزار و گوشیهای دیگه ندارن رو بگین تا 4 میشر طرفداری کرد ولی الان یه سال اپل هیچ حرکتی نزده به صرف این که بگیم اپل هست که نمیشه دفاع کردو اینم بگم اگه قیمت اپل کمتر از بقیه افت قیمت داره واسه اینه که شرکتی وارد نمیشه وگرنه تو همه جای دنیاوقای ایفون جدید میاد و طرف میتونه با 199 دلار یه جدیدشو بخره بایرد مشگلی داشته باشه که این کارو نکنه این به خاطر کشورمونه که قیمتش اینجوریه نه سیاست اپل در ضمن اپل کار خاصی نمیکنه یا قابلیت خاصی نمیزاره تو این 2ای او اس اخرش که تری جی اس نکشه:-)) اون زمان که عمو استیو بود اپل زندگی بود نه الان که تعغیر 5 به 6 فقط یه ریجکت کردن با اس ام اس هست :-))
    دوست عزیز حالا خوبه که سامسونگ عمده ی کاراش رو از اینو اون اسکی میکنه
    بعدشم شما دارید گوشی نسل جدید رو با نسل قدیم مقایسه میکنید ؟؟؟
    از لحاظ cpu
    قانونا ایفون ۴ باید گوشی گلکسی اس ۱ و دیزایر htc مقایسه شه
    و ایفون ۴ اس با گلکسی اس۲ و سنسیشن
    حالا شما بگیید کدوم بهتره ؟؟؟
    خب شما فک کن ایفون ۵ بیاد چی میشه !!!!
    به شخصه معتقدم ادم چیزی که میگیره دستش باید پرستیژ داشته باشه
    که شما این امرو تو برندهای
    اپل ، موتورولا ، بلک بری ، نوکیا ، سونی به وضوح میتونید ببینید
    چون هرچی دارن از خودشونه نه تقلید از اینو اون

نظر

بی انصافی نکنید این مکبوک پرو رتینا واقعا یک شاهکاره!
      شاهکار هست ولی هر شرکتی میتونه همچین محصولی (البته نه به این کیفیت) را با این قیمت تولید کنه.

دوست عزیز حالا خوبه که سامسونگ عمده ی کاراش رو از اینو اون اسکی میکنه
      اینقدر "کپی کپی" نکنید! ما حاضریم اپل کپی کنه ولی یک قابلیت جدیدی ارائه بده. البته نه تقلید از گوشی های دهه ی 90. ریجکت تلفن با sms . (البته خیلی از قسمتهای ios هم کپی هستش)
      ویرایش توسط ashaebani2002 : https://i-phone.ir/forums/member/1335-ashaebani2002 در ساعت 14-06-2012, 11:57 AM

نظر

عزیز ایفون هم کم کپی نکرده هاا،در ضمن ایپد که دیگه مال 2012 هست میشه بگی اون چی داره؟؟؟ اپل استیو بود و بدون اون هیچه در ضمن در مورد پرستیژ اونم با ایفون مال 34 5 سال پیش بود الان اندازه پراید ایفون داریم اگه پرستیژ میخوای ورچو یا گوشیای لیمیتد بگیرین من خودم عاشق اپلم ولی تمام موتور محرکه اون استیو بود الانم اگه هنوز سرپاست به لطف نو اوریهای اون بود که تازه شرکتای دیگه تو 4اس بهش رسیدن و فکر میکنم تو 5 جلو بزنن

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
          عزیز ایفون هم کم کپی نکرده هاا،در ضمن ایپد که دیگه مال 2012 هست میشه بگی اون چی داره؟؟؟ اپل استیو بود و بدون اون هیچه در ضمن در مورد پرستیژ اونم با ایفون مال 34 5 سال پیش بود الان اندازه پراید ایفون داریم اگه پرستیژ میخوای ورچو یا گوشیای لیمیتد بگیرین من خودم عاشق اپلم ولی تمام موتور محرکه اون استیو بود الانم اگه هنوز سرپاست به لطف نو اوریهای اون بود که تازه شرکتای دیگه تو 4اس بهش رسیدن و فکر میکنم تو 5 جلو بزنن
          از همین حرفت میشه فهمید سطحی نگاه میکنی
          پرستیژ میدونی یعنی چی ؟؟؟
          یعنی اینکه گوشی مثل ایفون رو تمام مشاهیر دنیا از فوتبالیستا کریس رونالدو تا علی کریمیه خودمون از بازیگرا جانی دپ تا شهاب حسینی خودمون و .... تو دست دارن
          پس چیز خاصی باید باشه!!!!
          اون نواوری هایی که شما میگی مثل سیری علم دنیا رو جا به جا میکنه
          ایپد رو مثال زدی !!!
          رو دستش تبلت هست ؟؟؟؟

نظر

:-))عزیز اکثر کله گنده های خارجی و ایرانی گوشیهای لیمیتد ادیشن دارن یه سرچی کنی میفهمی ،در ضمن رو دست ایپد هم تبلت نیومده ولی دست پخت استیو بزرگه اینو باید ببینین که از ایپد 2 به 3 چه تغییر و نواوری اورده

نظر

من الان دارم با نوت این پست رو میدم
              من همیشه گفتم ایفون بهترینه الانم که گلکسی نوت دارم همینو میگم
              سیستم عامل ایفون قابل قیاس با هیچی نیست
              ولی باید قبول کنیم بعد استیو اپل در حال پسرفت هست
              قبلا توی ios های جدید کلی قابلیت بدرد بخور میدیدم که از اولین بتا تا نسخه نهییشو با کله میریختیم ولی این 6 بنطر من کمترین تغییر ممکن رو داشت
              ظاهر سیستم عامل که 5 ساله همینه
              من به شخصه خسته شدم از این یک نواختی و رو به نوت اوردم چون همه کارامو راه میندازه فقط شبیه سینی هست

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

نظر

دقیقا منم واقعا عاشق امل بودم ولی واقعا خسته شدم دیگه اون موقع یه اپدیت میکردیم 1 سال طول میکشید تا ما و بقیه یاد بگیریم و استفاده کنیم و همینطور ای او اس بعدی میومد واقا هیچ شرکتی اجازه مقایسه هم به خودش نمیراد ولی الان جوری شده که ما کاربرای 5 ساله ایفون مجبوریم واسه تنوع این سینی ها رو تحمل کنیم چون واقعا تحمل ایفون واسه من یکی که سخت تره و بعد از معرفی ایپد جدید و 4اس و ای او اس 5 میشه تقریبا حدس زد که منتظر چی باید باشیم:-(

نظر

من که مفتی هم حاضر نیستم یکیشو بگیرم!!

نظر

من واقعا نمیدونم شما منتظر چه شاهکاری از اپل برای آیفون 5 هستین؟ الان دنیای تکنولوژی با 10 سال پیش فرق کرده. اون زمان وقتی 6600 3650 6630 اومد تو بازار انقلابی به پا کرد.چون سطح توقع مردم تا همون حد بود ولی الان چی؟ الان دیگه با پیشرفت سریع تکنولوژی آدم به سختی ارضا میشه. الان حرف اول و آخر سیستم عامل و برنامه هاش میزنن. چه فرقی می خواد ایجاد بشه؟ سی پی یو قوی؟ دوربین قوی؟ صفحه بزرگ؟ واقعا اینا برای من یکی جذاب نیست. گلکسی 3 هم چیز انقلابی نداره. به نظر منم الان اگر استیو بود واقعا کارش سخت بود. دیگه شما تمام کاراتون رو با اسمارت فون انجام میدین. نون که نمیخواد بگیره دیگه منتظر انقلابی از آیفون 5 هستین.

نظر

آخه اصلا جاى بحثى نمى مونه شما بيا اندرويد رو مقايسه كن با آى او اس مي بيني آي او اس سر تره تازه به نظر من اندرويد كپي از آي او اس!!!
                      اينا ميان الكي سي پي يو ى قوي مي زنن كه چي سي پي يو بيشتر تو بازي ها بدرد مي خوره كه اينا هر كاري هم بكنن بازي هاي آيفون سر تره!!!
                      مولاي تسكينگ و سرعت و مصرف باطري هم به سي پي يو ربط داره اما به نظرم تو اين چيزا هم خيلي قوي تر نيستن!
                      من به شخصه آيفون رو با هيچ گوشي ديگه اي عوض نمي كنم!!!
                      بهترين گوشى آيفون و بهترين سيستم عامل گوشى ios!!!

نظر

نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                        من واقعا نمیدونم شما منتظر چه شاهکاری از اپل برای آیفون 5 هستین؟ الان دنیای تکنولوژی با 10 سال پیش فرق کرده. اون زمان وقتی 6600 3650 6630 اومد تو بازار انقلابی به پا کرد.چون سطح توقع مردم تا همون حد بود ولی الان چی؟ الان دیگه با پیشرفت سریع تکنولوژی آدم به سختی ارضا میشه. الان حرف اول و آخر سیستم عامل و برنامه هاش میزنن. چه فرقی می خواد ایجاد بشه؟ سی پی یو قوی؟ دوربین قوی؟ صفحه بزرگ؟ واقعا اینا برای من یکی جذاب نیست. گلکسی 3 هم چیز انقلابی نداره. به نظر منم الان اگر استیو بود واقعا کارش سخت بود. دیگه شما تمام کاراتون رو با اسمارت فون انجام میدین. نون که نمیخواد بگیره دیگه منتظر انقلابی از آیفون 5 هستین.
                        دقیقا حرفت درسته دیگه ما از یک گوشیه خوب چی میخوایم این واقعا واسم سواله. تیم کوک هم بعد از درگذشت استیو جابز دیوایس های بدی ارائه نداده،اون از 4S که تغییرات سخت افزاریشو نسبت به 4 واقعا احساس می کنی و واقعا سرعتش نسبت به 4 زمین تا آسمون تغییر کرده،اون از The New iPad که شاهکاریه واسه خودشبا اون سخت افزارش و با اون تکنولوژی 4G LTE اش و این هم از New MacBook که عظمت کار رو از سیستم فوق العادش میشه فهمید. من نمی دونم دیگه تیم کوک بیچاره چیکار باید بکنه، همه ی دنیا که راضین فقط موندیم ما ایرانیا که هیچجوره راضی نمیشیم. نه اینکه خودمون خدای تکنولوژی هستیم واسه همین میگم....

Sent From My  iPhone 4S

نظر

نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                          دقيقا حرف دل مارو زدي توقع بعضي دوستان خيلي رفته بالا

نظر

البته ما کلا تنوع طلبیم. من احساس میکنم جذابیت سامسونگ برای دوستان فقط تنوع بیشتر با اپل.تنوع ظاهر و سیستم عامل. من ترجیح میدم آیفون 5 فقط از نظر ظاهری تغییر کنه تا سخت افزاری.

نظر

به عنوان كسي كه ديگه چيزي از ايفون براش نمونده بود كه تست نكرده باشه حتي برنامه نويسيش, اندرويد ٤ يك شاهكاره, البته براي كسي كه بدونه داره با چي كار ميكنه

چيزه كمي نيست كه يك تبلت به راحتي موس و فلش مموري ساپورت كنه، يا مرورگر وب كروم داشته باشه كه تو هر تستي سافاري روي ايفون و يا ايپد رو قورت ميده

چيزه كمي نيست كه تمام سيستم عامل رو بتوني طبق نظر شخصيت عوض كني

پلير ويدئو بتونه ويدئو ١٠٨٠ رو به صورت شناور روي همه سيشتم عامل پخش كنه مثلا بازي كنين و كنارش ويدئو ١٠٨٠ پخش بشه

يك سال طول كشيد بفهمم وقتي كسي ديگه اي جات تصميم ميگيره كه چي واست خوبه, هميشه انتخابش درست و بهترين نيست!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

نظر

دوستان سلام ....
                                سيستم عامل اى او اس از لحاظ ظاهرى به قول دوستامون خسته كننده شده نه از لحاظ امكانات .
                                شما نگاه كن لاك اسكرين اى او اس اولين ايفون ٢g فرقى با الان نكرده ؟؟؟؟
                                شما توجه كنيد از اى او اس ٣ به ٤ جهش خوبى داشت اپل ، مولتى تاسكينگ ، تغيير هوم اسكرين ووو ....
                                ما تنوع ميخوايم تو اى او اس نه چيزه ديگه اى ...
                                اندرويد رو به خاطر همين بعضى ها دوست دارن به خاطر شخصى سازى تو سيستم عامل .
                                اى او اس يه گزارش ارسال نداره !!!! بلوتوث نداره !!!! زبان فارسى رو حمايت نميكنه و........
                                شما خودتون قضاوت كنيد .

نظر

صبر کنید ..
                                X