اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password

ازمدیران محترم تقاضا دارم این تاپیک را مهم کنند.

دوستان همه می دونید چند روزی هست که اپل به شدت سخت گیری میکنه و نتیجش شده این مشکلات. من بعد کلی پسورد ریست کردن و ارور گرفتن چند تا نکته کیلیدی متوجه شدم که جواب اکثر بچه هارو میده،
    سوال: دقیقا چه اتفاقی افتاده؟

1. اپل کاربرانی را که تعدد ip از کشورهای مختلف دارند مجاز نمیدونه. ( استفاده از چیز پی ان های کشور های مختلف)

2. تطبیق دادن ip شما با billing address ( چه حین ساخت اکانت، چه حین اعمال تغیرات در قسمت payment )

3. شناسایی اکانت هایی که با گیفت کارت های تقلبی redeem شدن، که اپل در این مورد به شدت برخورد میکنه. ( البته فعلا کسانی که قصد پس دادن ایتمی را داشتند گرفتار شدند و شاید بزودی بقیه هم گرفتار شوند).

اینکه شما جزو کدام دسته هستید و چرا اکانت شما دچار این مشکلات میشه در زیر توضیح داده میشود:

I. بعضی از دوستان reset password را که زدن ایمیل دریافت نکردند که دلیلش نداشتن ایمیل پشتیبان هستش در این صورت از سوال های امنیتی کمک بگیرید، دوستان دیگه ای هم هستند که میلی را که دریافت کرده اند حاوی لینک ریست نیست، این مشکل زمانی رخ میدهد که اکانت شما بر روی چند تا دیوایس وریفای شده و باید بدونن که ایمیل و لینک ریست حاوی آن جهت حفظ مسایل امنیتی فقط به یک دیوایس میرسه یا اگر تمام دیوایس ها میل را دریافت کنند حاوی لینک ریست نخواهد بود. پس اگه جای دیگه ای میل دارید همه را چک کنید، البته پیشنهاد میکنم میل فقط یک جا باز باشه چون لینک بسیار حساس بوده وفقط یک بار قابل استفاده است

II. همان طور که گفته شد اپل مجددا با ip ایران سر ناسازگاری باز کرده، لذا دوستان به هیچ عنوان بدون چیز پی ان، ایتونز و اب استور را باز نکنید، چراکه بعد از چند روز مجددا اکانت شما DISABLE می شود البته بعضی نقاط تهران بدون چیز پی ان اصلا اجازه دسترسی داده نمیشود و با ارور Cannot connect to itunes stor مواجه می شوند. لازم به ذکر است که خدمات ایکلود شامل ارسل imessage و photo stream و face time و... در حال حاضر بدون چیز پی ان کار میکنه اما احتمال اینکه این سرویس ها مسدود شود هست.

III. بعضی از دوستان بعد از ریست کردن پسورد به صفحه payment منتقل میشوند و در این صفحه با ارور قرمز رنگی با عنوان Please contact itunes support to complete this transaction میشوند ( البته جدیدا برای ساخت اکانت هم این ارور ظاهر می شود ) برای حل این مشکل این مراحل را به ترتیب انجام دهید:

الف. با چیز پی ان مربوط به همان کشوری که قصد دارید برای آن اکانت بسازید یا اطلاعات payment آن را تغییر بددید به نت وصل شوید،

ب. به سایت IP Address Geolocation to Identify Website Visitor's Geographical Location مراجعه کرده و از سطر پنجم zip code مربوط را بردارید(قبل از مراجعه حتما به چیز پی ان همان کشور متصل شوید).

ج. به سایت http://http://www.usyellowpages.com/ ور قسمت where بالا سمت چپ صفحه zip code کد را وارد کنید. یکی از مشاغل را انتخاب کنید و از فسمت additional information اطلاعات شامل آدرس تلفن و ... را وارد کنید، در واقع با این روش مشکل تطبیق ip با blling address حل میشه، بازم میگم ملاک آدرس خونه خاله و دایی و... نیست بلکه تطبیق ip هست.

IV. دسته چهارم اون دوستایی که گرفتار مشکلات گیفت کارت های تقلبی شدن حتما باید با بخش ساپورت اپل مکاتبه کنند و قبلش از دوستان صاحب نظر راهنمایی بخوان.

تذکر1: به حر حال جزو هر دسته ای که بودید و آلان اگر مشکلتون حل شده بدونید اگر از ip ایران استفاده کنید یا در اثر استفاده از چیز پی ان های مختلف دارای تعدد ip باشید به زودی دوباره اکانت شما disable خواهد شد. البته این فعلا شامل خدمات ایکلود نیست، و برای استفاده نیاز به چیز پی ان ندارید.

تذکر 2: برای پایداری اکانت و عدم بروز مشکلات احتمالی پیشنهاد میکنم جهت استفاده از ایتونز و اپ استور از چیز پی ان کشور مربوط به اکانت خود استفاده کنید، هر جند که مابقی کشور های غیر تحریم هم کار خواهند کرد، اما همواره در معرض خطر تعدد ای پی هستید و احتمال غیر فعال شدن اکانت خواهد بود
    امیدوارم با دقت این مطالب را بخونید و یقیین دارم با این روش ها غیر از دسته 4 مابقی مشکلشون حل میشه، البته اون ها هم دوستانی هستند که راهنماییشون کنند.
    ویرایش توسط Mr_hadi : https://i-phone.ir/forums/member/13465-mr_hadi در ساعت 13-06-2012, 12:07 PM

دوستان و مدیران اگه موافق باشید یک وبلاگ با عنوان تحریم محصولات اپل طراحی کنیم، و همه بیان امضا کنند. به اپل هشدار بدیم اگر به این وضعیت سر سامان ندهند از خرید محصولات این شرکت خودداری می کنیم، اینجا کلی از بچه ها با اکانتشون برنامه خریداری کردند، مطمئن هستم همه این وضعیت را تحقیر می دانند.
    برای شرکت از بزرگی مثل اپل که دم از رضایتمندی کاربرانش می زنه واقعا تاصف بار است.
    خواهش می کنم همه دست به دست هم بدیم و ناراحتیمون را به اپل اعلام کنیم.

هرکس با این حرکت موافق است لطفا لایک کنه، باید یک حرکت منسجم انجام بدیم.

نظر

من یقیین دارم اعتراض بهتر از سکوته، لااقل شاید منجر بشه به همون حالت قدیم یعنی ارور 1009 نه disable شدن اکانت. این تنها راه ممکن هستش

نظر

من فكر نميكنم اصلا ربطي اپل داشته باشه ... چون اينكار سودي براي اپل نداره .
        اين مسائل مربوط به تحريم هاي دولت امريكا هست .. كه به اجبار اپل هم بايد قبول كنه .

نظر

نوشته اصلی توسط black66 نمایش پست ها
          من فكر نميكنم اصلا ربطي اپل داشته باشه ... چون اينكار سودي براي اپل نداره .
          اين مسائل مربوط به تحريم هاي دولت امريكا هست .. كه به اجبار اپل هم بايد قبول كنه .
          این که شما میگید صحیح ولی اینم بدونید منافع اپل یعنی منافع دولت آمریکا، اپل از سرمایه دارترین شرکت های دنیا می باشد، مطمئن باشید مسدود کردن کاربری مردم اعتبار اپل را زیر سوال میبره و اطمینان مردم به این شرکت افت خواهد کرد، اکانت هایی که نه تنها حاوی اطلاعات شخصی از قبیل عکس و... غیره هستند بلکه در مواردی هر یک از آنها هزاران دلار گردش مالی داشتند.
          اینم بدونید طرف بازی های سیاسی مردم نیستند، مطمئن باشید با این کار اون ها حداقل یک تکونی به خودشون می دهند، چرا که کسب اعتبار چیزی نیست که به راحتی حاصل بشه.

نظر

هادی جان من کاملا باهات موافقم اگه مدیران اجازه بدن یک وبلاگ هم در رابطه با این اعتراضات میگذاریم و از تمامی انجمن های تخصصی آی دیوایس های ایران دعوت می کنیم به جمع ما بپیوندن تا همگی با هم به اپل شکایت کنیم و حداقل اون ارور 1009 بیاد به خدا حاضرم این اتفاق بیوفته اکانتم بن نشه(چون هنوز نشده)

نظر

اگه اينكارو كنيد كه واقعاً عاليه
              حداقل شايد اينجوري صدامون به گوششون برسه

نظر

تیم کوک هم ایمیل داره بهش ایمیل بزنین!

نظر

منم کاملا موافقم
                  میخواین من یه متن انگلیسی بنویسم؟

نظر

اکانتم پشتیبان نداره و سئوالای امنیتی رو جواب ندادم ولی بدون مشکل و بلافاصله ایمیل رو دریافت کردم
                    ولی ایمیل یکی ازاعضای خانواده پشتیبان نداره به سئوالای امنیتی جواب داده ولی بارها ریست رو زدم بازم واسش ایمیل نمیاد!!

نظر

نوشته اصلی توسط donya نمایش پست ها
                      اکانتم پشتیبان نداره و سئوالای امنیتی رو جواب ندادم ولی بدون مشکل و بلافاصله ایمیل رو دریافت کردم
                      ولی ایمیل یکی ازاعضای خانواده پشتیبان نداره به سئوالای امنیتی جواب داده ولی بارها ریست رو زدم بازم واسش ایمیل نمیاد!!
                      حتما به یه ایمیل دیگه تون میاد

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                        منم کاملا موافقم
                        میخواین من یه متن انگلیسی بنویسم؟
                        اره حتما، کاش یک نفر که به حقوق متسلط داشته باشه یک متن تاثیر گذار آماده کنه و با همکاری هم یک حرکت درست حسابی انجام بدیم

نظر

اگه به يكي از اقوام كه در كشور ديگه ساكنه بگوييم برايمان به آدرس خودش اكانت بسازد و ما در اينجا از آن استفاده كنيم مشكلمان حل ميشود يا نه؟

نظر

گفتم که !هیچکدومشون پشتیبان نداره!!!

نظر

دوستان با عرض معذرت میشه بگید هدف از ایجاد این تاپیک چی بوده ؟ چون احساس میکنم دارید در زمینه نامه نگاری با اپل بحث میکنید !!!

نظر

صبر کنید ..
                              X