اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان متاسفانه به نکته ای که هیچکدومتون توجه نمیکنید اینه که تعداد خیلی زیادی از ماها اکانتامون اطلاعات فیک و دروغ داره که یه کار کاملا غیر قانونیه و مطمئن باشین که هیچ کجای دنیا برای یه قانون شکن احترامی قائل نیستن !!! ... به هر حال ما مجبور بودیم اینکارو بکنیم اما مطمئنن این قضیه برای اپل اهمیتی نخواهد داشت !! ...
    ویرایش توسط scornix : https://i-phone.ir/forums/member/4343-scornix در ساعت 13-06-2012, 11:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط scornix نمایش پست ها
      دوستام متاسفانه به نکته ای که هیچکدومتون توجه نمیکنید اینه که تعداد خیلی زیادی از ماها اکانتامون اطلاعات فیک و دروغ داره که یه کار کاملا غیر قانونیه و مطمئن باشین که هیچ کجای دنیا برای یه قانون شکن احترامی قائل نیستن !!! ... به هر حال ما مجبور بودیم اینکارو بکنیم اما مطمئنن این قضیه برای اپل اهمیتی نخواهد داشت !! ...
      دوست عزيز راست ميگي ما قانون شكن هستيم و قانون رو رعايت نكرديم الانم نبايد صدامون در بياد.
      اپل اصلا براي استفاده ما ساخته نشده .جدأ چرا اين همه تحقير رو تحمل ميكنيم تازه محكوم به قانون
      شكني هم ميشيم!!!!
      راستي يكي از دوستان پيشنهاد تحريم اپل رو داده بود فكر بدي هم نيست اين همه ما تحريم شديم بذاريد چند صبايي هم ما اپل رو تحريم كنيم حداقل دلمون الكي خوشه((((:
      ویرایش توسط hessam1 : https://i-phone.ir/forums/member/77553-hessam1 در ساعت 13-06-2012, 11:06 PM

نظر

فکر می کنید تحریم چندتا ایرانی اپل رو ورشکسته میکنه! بخصوص که قربب به اتفاقشون از اپ های کرک شده و برخیشون خم از ایفونهای لاک استفاده میکنن!

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
          فکر می کنید تحریم چندتا ایرانی اپل رو ورشکسته میکنه! بخصوص که قربب به اتفاقشون از اپ های کرک شده و برخیشون خم از ایفونهای لاک استفاده میکنن!
          دوست عزيز خوبه من گلفتم براي اينكه الكي دلمون خوش باشه!!!!!!!!!!!!كسي نگفت قراره با اين كار اپل رو ورشكست كنيم!!!حداقل حسنش اينه كه ميگيم خودمون از اپل استفاده نميكنيم نه اينكه بگيم نميذاره استفاده كنيم!!!!در ثاني اپل بدون پشتيباني بدون ايدي بدون .....گوشي ١١٠٠بيش نيست .پس الكي خودمونو گول نزنيم بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط mr_hadi نمایش پست ها
            از دوستانی که به زبان انگیسی تسلط دارند تقاضا دارم در این حرکت شریک شوند و این نامه را ترجمه کنند

مسئولین محترم شرکت اپل لطفا ملاحظه فرمایید

همانطور که مستحضر هستید apple id که شما در اختیار کاربران قرار دادید و در طول زمان خدماتی همچون icloud را به آن اضافه نمودید که امکاناتی نظیر photo stream و ذخیره contact و... را شامل میشود، اکانت هایی که اطلاعات بسیار شخصی و محرمانه هر کاربر را بروی سرورهای اپل ذخیره می نمود. و به کاربران اجازه می داد از طریق gift cart های آن شرکت اقدام به خرید اپلیکیشن و موزیک و ... کنند، که برای این منظور کسانی بودند که هزینه های گزافی بالغ بر چندصد دلار را متحمل شدند تا در این منفعت دوگانه شریک شوند، و نتیجه آن علاوه بر کسب سود مالی فراوان برای آن شرکت، اعتباری بود که هر شرکتی آرزوی آن را دارد، این مهم میسر نیست مگر با رضایتمندی مشتریان. و می دانیم مهمترین دغدغه مرحوم استیو جابز پدر و بنیانگزار اپل چیزی غیر از این نبود.
            از آنجایی که اخیرا این شرکت آرمانهای مرحوم استیو جابز را پایمال کرده و اقدام به غیر فعال کردن حریم خصوصی کاربران یعنی apple id انها نموده، و آنان را متحمل ضررهای مادی و معنوی نموده، اینجانب رسما تا زمانی که این مشکلات حل نشود هیچ محصولی را از این شرکت خریداری نخواهم کرد، بدیهی است تصرف در حریم شخصی کاربران در هیچ جای دنیا قابل تحمل نخواهد بود، امیدوارم قبل از اینکه دیر شود و خبر اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های تحمیلی توسط این شرکت به گوش جهانیان برسد اقدام فرمایید

دوست عزيز با اين حركت شكا كاملا موافقم ولي يك توصيه
            در ابتدا نامه را با لحن اطلاعيه گونه فرستاده شود و در صورت عدو پاسخ گويي با اين لحن جدي و تهديد اميز قانوني فرستاده شود و اينم به ياد داشته باشين ميتونيم از رسانه هاي جمعي مثل بي بي سي هم كمك بگيريم.اون با من.
            برا ترجمه هم من در هدمتم متن نامه اوليه را برام پ.خ كنيد و چند ساعت ديگه تحويل بگيريد.
            از دست من كاربر اپل هم اين بر مياد فعلا.!!
            بدرود

نظر

دوستان در مورد نامه اگه در مورد متنش به توافق نهایی رسیدید به من پ خ کنید بنده می تونم در ترجمش کمک کنم..اگه تمایل داشتید....

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
                خدایی آدم پست ها رو میخونه خندش میگیره
                آدرس
                آی پی
                ایران
                ربطی نداره به این چیزا
                فرض کن یه آمریکایی بیاد ایران حسابش باید بسته بشه؟
                بعضی ها موقع ثبت نام تاریخ تولد و سوال امنیتی رو چرت و پرت وارد کردید
                حقتونِ نتونید ریکاوری کنید
                من ایمیل زدم مشکل رو گفتم
                گفت اطلاعات ت رو بده من ریست کنم
                دادم بهش ریست کرد مشکل حل شد
                راستش من كه ديدم بى چيز پى ان مى رم ٣-٤ بار ميزد نميتونه به اپ استور وصل شه بعدش مى گفت آيديت لاك شده الان با چيز پى ان ميرم گيرى نميده!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
                  راستش من كه ديدم بى چيز پى ان مى رم ٣-٤ بار ميزد نميتونه به اپ استور وصل شه بعدش مى گفت آيديت لاك شده الان با چيز پى ان ميرم گيرى نميده!!!!
                  دوست عزيز يعني شما ايدي تون پيغام لاك ميداد بعدش با چيز پي حل شد؟!!

نظر

دوستان به چه ایمیل ادرسی برای این چیزا باید ایمیل داد؟

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                      دوست عزيز يعني شما ايدي تون پيغام لاك ميداد بعدش با چيز پي حل شد؟!!
                      بله!!!
                      بعد از اينكه از چيز پى ان استفاده كردم ديگه نمى زد كه نمى تونه به اپ استور وصل شه در نتيجه ديگه نيازى به دوباره سعى كردن نبود و ديگه اكانتم لاك نشد

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
                        خدایی آدم پست ها رو میخونه خندش میگیره
                        آدرس
                        آی پی
                        ایران
                        ربطی نداره به این چیزا
                        فرض کن یه آمریکایی بیاد ایران حسابش باید بسته بشه؟
                        بعضی ها موقع ثبت نام تاریخ تولد و سوال امنیتی رو چرت و پرت وارد کردید
                        حقتونِ نتونید ریکاوری کنید
                        من ایمیل زدم مشکل رو گفتم
                        گفت اطلاعات ت رو بده من ریست کنم
                        دادم بهش ریست کرد مشکل حل شد
                        میشه ادرسی که ایمیل زدید رو به منم بدین؟

نظر

این هم نحوه ایمیل زدن به تیم کوک و سیوالات مربوطش .اصل موضوع اینه که خودش نمیخونه فقط مهم ها رو میخونه ولی بالاخره یکی میخونه ایمیلتون رو :
                          How Can I Email Tim Cook? What is Apple CEO Tim Cook's Email Address? - About Email

اصل ایمیل هم :
                          tcook@apple.com

التبه یه نکته ای هم هست.
                          اونم اینه که فکر نکنم با ایمیل مشکلی حل بشه.اپل هم با ایرانی ها سر جنگ نداره.بحث بحث امنیت هست...وقتی شما یه اکانت دارین که یه لحظه یه نفر با آی پی ایران توشه یه لحظه با آی پی از آمریکا توشه به نظر میاد یکی از این دو مثلا یه هکر هستند.پس میاد اکانت رو دیزیبل مییکنه برای امنیت بیش تر.
                          من فکر میکنم بحث سر این هست...... و کاملا هم یه موضوع اتوماتیک هست اما چون ما ایرانی ها هی تغییر آی پی داریم در تغییر بین اینترنت ایران و چیز پی ان این مشکلات برای ما بروز کرده.
                          ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 14-06-2012, 03:39 PM

نظر

تاپیک از پست های متفرقه پاکسازی شد
                            دوستان عزیز لطفا از بحث اصلی تاپیک خارج نشید
                            این تاپیک برای حل مشکل هست و نه مشکل سازی برای انجمن !
                            کمی در پست دادن تامل کنید!
                            پیشاپیش سپاسگذارم

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                              تاپیک از پست های متفرقه پاکسازی شد
                              دوستان عزیز لطفا از بحث اصلی تاپیک خارج نشید
                              این تاپیک برای حل مشکل هست و نه مشکل سازی برای انجمن !
                              کمی در پست دادن تامل کنید!
                              پیشاپیش سپاسگذارم
                              من اینجا دوتا پست زدم که اولیش شاید خارج از تاپیک بود ولی دومیش راه حل این مشکل بود . حالا واسه چی پاک شده نمیدونم

نظر

چیز پی ان یعنی چه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X