اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان خواهشأ هركاري ميكنيم سريع انجام بديم و از بحث خارج نشيم من الان ايديم كه غير فعال شده هيچ فكر كنم ايميل منو هم بلوك كردن ديگه پاسخي دريافت نميكنم الان ٤٨ساعت شده يه جواب هم ندادن همچين چيزي تا حالا نديده بودم از اپل)))؛براي ترجمه من ميتونم كمك كنم اگه بخوايد هرچند اينجا همگي استادن .با تشكر

نظر

منم برای ترجمه می تونم کمک کنم.دوستان همگی باید دست به دست هم بدیم تا به نتیجه برسیم.
      ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 13-06-2012, 03:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط arman sanati نمایش پست ها
        هادی جان من کاملا باهات موافقم اگه مدیران اجازه بدن یک وبلاگ هم در رابطه با این اعتراضات میگذاریم و از تمامی انجمن های تخصصی آی دیوایس های ایران دعوت می کنیم به جمع ما بپیوندن تا همگی با هم به اپل شکایت کنیم و حداقل اون ارور 1009 بیاد به خدا حاضرم این اتفاق بیوفته اکانتم بن نشه(چون هنوز نشده)
        این کار و کارهای مشابه ( جمع کردن امضاء و نوشتن طومار) از حوصله این انجمن و مدیرانش خارج هست.

نظر

سلام به همه دوستان ...
          ما ايرانيها خداى به حوصله اى هستيم ...
          طرف روزى ١٠٠ بار مياد تو انجمن جواب سوالشو بگيره نميره يه نامه به اپل بده تا ببينه مشكل از كجاست .
          من با كار دوستمو ١٠٠٪ موافقم .
          از اين بهتره كه سكوت كنيم .
          تازه شروع يه حركت نوعه ، من ميگم عالى اين حركت .
          طرف مثل من تا حالا ٧٠٠ دلار خريد كرده از اپل ، اپل هم به همين راحتى غير فعال كرده ايديشو .
          حالا خودتون قضاوت كنيد .

نظر

دوستان من الان ریست کردم و خداروشکر ایمیل دوم رو هم داده بودم که همونی بود حدس می زدم و گوش شیطون کر الا نیم ساعتی هست که دارم اطلاعات مختلف رو از تو اکانتم می کشم بیرون واسه روز مبادا فعلا داره کار می کنه ولی یه کاری کردم که شاید به کار بیاد که شاید کمک کنه دیگه اینطوری نشه!
            قبل اینکه ریست پس کنم آیپد رو وایرلسش رو خاموش کردم -- چون همشه ممکنه برنامه های زیادی باشند که با اپل آید شما به نت وصل می شه و در اینصورت دوباره تو پی سی یا مک با یک آی پی آمریکایی و تو آیپد با آی پی ایران..! یا جای دیگه..! چون من از pro*ifier استفاده می کنم که تو آیپد نمی تونم ستش کنم.!بعد ریست کردم که الان لینک تعویض پس اومد و پش جدید دادم وداره الان کار می کنه....می خوام فقط با آیتونز یه چند روزی کار کنم و با همین آی پی ببینم بازم اینطوری میشه یا نه..! اگه مشکل آی پی ایران باشه صرفا پس نباید مشکلی باشه..! بعدش هم اگه خواستم از آیپد استفاده کنم یه پر**سی سرور تو پی سی می سازم که آیپد به اون وصل بشه که با آی پی یکسانی وصل بشه به نت...حالا آموزش ساخت پر**سی سرور رو اگه جواب گرفتم می زارم همینجا...امیدوارم فردا صبح نیام اینجا بگم بازم ماله من بلاک شده..!!!

نظر

درود

یادم میاد وقتی سایت SourceForge - Download, Develop and Publish Free Open Source Software که خیلی از پروجه های اپن سورس رو روی سرور های خودش داره , ایران رو تحریم کرد و اجازه دانلود و شرکت در پروژه ها رو به ایرانی ها نمیداد . بچه های لینوکسی بلافاصله نامه زدن به ریچارد استالمن ( بنیانگذار اپن سورس) و ازش کمک خواستن , نتیجه اینکه سایت sourceforge یک تبصره گذاشت تا مدیران پروژه , بتونن اجازه استفاده به کاربران ایرانی رو بدن .
              حالا همچین نامه ای رو از دوست داران اپل انتظار داریم , نهایتش اینه که هیچ جواب مثبتی نمی گیرم , بیش از این نیست که !
              ویرایش توسط nitiX : https://i-phone.ir/forums/member/93034-nitix در ساعت 13-06-2012, 06:25 PM

نظر

دوستان اگه بخوایم به اپل ایمیل بزنیم به چه آدرسی باید بفرستیم؟

---------
                From My
                iPhone 4s
                iOS 5.1.1
                ---------

نظر

نوشته اصلی توسط nimamalek نمایش پست ها
                  دوستان اگه بخوایم به اپل ایمیل بزنیم به چه آدرسی باید بفرستیم؟

---------
                  From My
                  iPhone 4s
                  iOS 5.1.1
                  ---------
                  iTunesStoreSupport@apple.com

نظر

خب به نظره من یه تاپیک با موضوع نامه باز بشه یکی متن نامه رو بنویسه تا همه ی ما برای ایمیل ساپورت اپل بفرستیم...

نظر

از دوستانی که به زبان انگیسی تسلط دارند تقاضا دارم در این حرکت شریک شوند و این نامه را ترجمه کنند

مسئولین محترم شرکت اپل لطفا ملاحظه فرمایید

همانطور که مستحضر هستید apple id که شما در اختیار کاربران قرار دادید و در طول زمان خدماتی همچون icloud را به آن اضافه نمودید که امکاناتی نظیر photo stream و ذخیره contact و... را شامل میشود، اکانت هایی که اطلاعات بسیار شخصی و محرمانه هر کاربر را بروی سرورهای اپل ذخیره می نمود. و به کاربران اجازه می داد از طریق gift cart های آن شرکت اقدام به خرید اپلیکیشن و موزیک و ... کنند، که برای این منظور کسانی بودند که هزینه های گزافی بالغ بر چندصد دلار را متحمل شدند تا در این منفعت دوگانه شریک شوند، و نتیجه آن علاوه بر کسب سود مالی فراوان برای آن شرکت، اعتباری بود که هر شرکتی آرزوی آن را دارد، این مهم میسر نیست مگر با رضایتمندی مشتریان. و می دانیم مهمترین دغدغه مرحوم استیو جابز پدر و بنیانگزار اپل چیزی غیر از این نبود.
                      از آنجایی که اخیرا این شرکت آرمانهای مرحوم استیو جابز را پایمال کرده و اقدام به غیر فعال کردن حریم خصوصی کاربران یعنی apple id انها نموده، و آنان را متحمل ضررهای مادی و معنوی نموده، اینجانب رسما تا زمانی که این مشکلات حل نشود هیچ محصولی را از این شرکت خریداری نخواهم کرد، بدیهی است تصرف در حریم شخصی کاربران در هیچ جای دنیا قابل تحمل نخواهد بود، امیدوارم قبل از اینکه دیر شود و خبر اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های تحمیلی توسط این شرکت به گوش جهانیان برسد اقدام فرمایید

نظر

من مشکل پسورد را با ریست کردن حل کردم, الان پیغام میده برای تکمیل payment info با بخش ساپورتینگ مکاتبه کن.
                        برای تکمیل اطلاعاتم هم مشخصات یه debit کارت را به قسمت peyment وارد کردم و حتی ادرس valid هم وارد کردم ولی باز همون پیغام مکاتبه رو میده.

نظر

لطفا پست 1 را مطالعه فرمایید و مشکل تطبیق ip را دنبال کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
                            از دوستانی که به زبان انگیسی تسلط دارند تقاضا دارم در این حرکت شریک شوند و این نامه را ترجمه کنند

مسئولین محترم شرکت اپل لطفا ملاحظه فرمایید

همانطور که مستحضر هستید apple id که شما در اختیار کاربران قرار دادید و در طول زمان خدماتی همچون icloud را به آن اضافه نمودید که امکاناتی نظیر photo stream و ذخیره contact و... را شامل میشود، اکانت هایی که اطلاعات بسیار شخصی و محرمانه هر کاربر را بروی سرورهای اپل ذخیره می نمود. و به کاربران اجازه می داد از طریق gift cart های آن شرکت اقدام به خرید اپلیکیشن و موزیک و ... کنند، که برای این منظور کسانی بودند که هزینه های گزافی بالغ بر چندصد دلار را متحمل شدند تا در این منفعت دوگانه شریک شوند، و نتیجه آن علاوه بر کسب سود مالی فراوان برای آن شرکت، اعتباری بود که هر شرکتی آرزوی آن را دارد، این مهم میسر نیست مگر با رضایتمندی مشتریان. و می دانیم مهمترین دغدغه مرحوم استیو جابز پدر و بنیانگزار اپل چیزی غیر از این نبود.
                            از آنجایی که اخیرا این شرکت آرمانهای مرحوم استیو جابز را پایمال کرده و اقدام به غیر فعال کردن حریم خصوصی کاربران یعنی apple id انها نموده، و آنان را متحمل ضررهای مادی و معنوی نموده، اینجانب رسما تا زمانی که این مشکلات حل نشود هیچ محصولی را از این شرکت خریداری نخواهم کرد، بدیهی است تصرف در حریم شخصی کاربران در هیچ جای دنیا قابل تحمل نخواهد بود، امیدوارم قبل از اینکه دیر شود و خبر اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های تحمیلی توسط این شرکت به گوش جهانیان برسد اقدام فرمایید
                            دوست عزیز یک انتقاد به متن نامه شما دارم:
                            محتوی این نامه بیشتر شبیه به قهر کردن پسر از خانواده اش شبیه تا یک نامه رسمی- اعتراضی....
                            مرحوم استیو جابز رو به انگلیسی در متن یه نامه رسمی اوردن یه مقدار خنده دار به نظر خواهد آمد.
                            مقداری تامل کنید تا کسانی مثل کاربر nejateian که در این زمینه بیشتر واردن اظهار نظر کنن
                            امیدوارم حرفهام باعث آزردگی خاطر نشده باشه

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                              دوست عزیز یک انتقاد به متن نامه شما دارم:
                              محتوی این نامه بیشتر شبیه به قهر کردن پسر از خانواده اش شبیه تا یک نامه رسمی- اعتراضی....
                              مرحوم استیو جابز رو به انگلیسی در متن یه نامه رسمی اوردن یه مقدار خنده دار به نظر خواهد آمد.
                              مقداری تامل کنید تا کسانی مثل کاربر nejateian که در این زمینه بیشتر واردن اظهار نظر کنن
                              امیدوارم حرفهام باعث آزردگی خاطر نشده باشه
                              دوست عزیز من قبل از این از دوستان تقاضا کردم در نوشتن نامه کمک کنند، خوشحال میشم اگر تو ضمینه همه همکاری و به جمع بندی برسیم

نظر

من هم موافقم كه يه كاري بكنيم
                                ولي اينجور كه نشون ميده خبري نيست
                                فكر هم نكنم كسي بياد
                                به هر حال من هستم

نظر

صبر کنید ..
                                X