اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نیازمند آموزش خصوصی برنامه نویسی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نیازمند آموزش خصوصی برنامه نویسی آیفون

سلام ،

دوستان عزیز من تو شهر ارومیه هستم و امکانش نیست برای یادگیری این زبان برنامه نویسی به تهران بیام .

از دوستان عزیز اگر کسی می تونه تو محیط اینترنت به من آموزش بده لطفا پیام بده .
    هزینه هم پرداخت میشه .

ایمیل من :
    کد:
    sh_cyb3r@yahoo.com
    درود .

دوست عزیز آموزش برنامه نویسی آیفون با xCode در انجمن موجود است و با کمی جست و جو به آن می رسید.

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط cyb3r نمایش پست ها
      سلام ،

دوستان عزیز من تو شهر ارومیه هستم و امکانش نیست برای یادگیری این زبان برنامه نویسی به تهران بیام .

از دوستان عزیز اگر کسی می تونه تو محیط اینترنت به من آموزش بده لطفا پیام بده .
      هزینه هم پرداخت میشه .

ایمیل من :
      کد:
      sh_cyb3r@yahoo.com
      درود .
      درود شاهین جان
      قبلا برنامه نویسی کردی دیگه ؟

اگر بله که همون کتاب پارسیه رو بگیر برای شروع خیلی کار راه بندازه
      ویدیوی iOS SDK Essential Training (2012) | Video Tutorial from lynda.com هم خیلی کمک می کنه

بعد از اینا هم کلی کتاب انگلیسی دیگه هست که توی آمازون دنبالشون بگرد و از سایت های وارز دانلود کن !

نظر

نوشته اصلی توسط Arman Sanati نمایش پست ها
        دوست عزیز آموزش برنامه نویسی آیفون با xCode در انجمن موجود است و با کمی جست و جو به آن می رسید.

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk
        من به یک آموزنده نیاز دارم که مشکلی داشتم راهنمایی کنه .
        واگرنه کتاب خوندن رو بچه هم بلده .
        نوشته اصلی توسط mahyar1386 نمایش پست ها
        درود شاهین جان
        قبلا برنامه نویسی کردی دیگه ؟

اگر بله که همون کتاب پارسیه رو بگیر برای شروع خیلی کار راه بندازه
        ویدیوی iOS SDK Essential Training (2012) | Video Tutorial from lynda.com هم خیلی کمک می کنه

بعد از اینا هم کلی کتاب انگلیسی دیگه هست که توی آمازون دنبالشون بگرد و از سایت های وارز دانلود کن !
        برنامه نویسی C بلد نیستم ، یهنی توابعش رو تو دانشگاه خوندیم ولی برنامه ای ننوشتم تا حالا . php کمی بلدم .
        کتاب پارسیه کدومه مهیار ؟
        این ویدئو رو دانلود کردم ولی زیاد چیزی نفهمیدم ازش :دی ( البته در آموزش های سطح بالا )

نظر

من به یک آموزنده نیاز دارم که مشکلی داشتم راهنمایی کنه .
          واگرنه کتاب خوندن رو بچه هم بلده .

برنامه نویسی C بلد نیستم ، یهنی توابعش رو تو دانشگاه خوندیم ولی برنامه ای ننوشتم تا حالا . php کمی بلدم .
          کتاب پارسیه کدومه مهیار ؟
          این ویدئو رو دانلود کردم ولی زیاد چیزی نفهمیدم ازش :دی ( البته در آموزش های سطح بالا )
          کتاب اینه : خود آموز جامع برنامه نويسي آيفون (IOS) - کتاب های دانشگاهی - انتشارات جنگل

خوب اینکه تا حالا با c و خانوادش کار نکردی یه مشکله ! اگر بخوای ادامه بدی obj-c رو خیلی برات سخته !
          اینکه از ویدیو هم چیزی متوجه نشدی برای شما که مبتدی هستی طبیعیه ... دفعه ی اول من هم متوجه نمیشم !
          باید خیلی تلاش کنی !

قسمت های اول اون ویدیو رو چند بار ببین و بعدش توی xcode خودت کار کن
          اون کتاب هم بگیر اگر می خوی منبع فارسی هم داشته باشی ، اگر نه که انگلیسیش تو نت ریخته !

من خودم با این کتابا شروع کردم :
          Wrox.Beginning.iOS.4.Application.Development.Sep.2 010
          و
          Apress.Beginning.iPhone.3.Development.Exploring.th e.iPhone.SDK.Jul.2009

من زبان های زیادی کار کردم ، ولی باید بگم که objective-c سخت ترینش بوده برای یادگیری
          چون یجورایی با همه ی زبان ها فرق می کنه و در ابتدا خیلی خیلی گیج کنندس !

نظر

نوشته اصلی توسط mahyar1386 نمایش پست ها
            کتاب اینه : خود آموز جامع برنامه نويسي آيفون (IOS) - کتاب های دانشگاهی - انتشارات جنگل

خوب اینکه تا حالا با c و خانوادش کار نکردی یه مشکله ! اگر بخوای ادامه بدی obj-c رو خیلی برات سخته !
            اینکه از ویدیو هم چیزی متوجه نشدی برای شما که مبتدی هستی طبیعیه ... دفعه ی اول من هم متوجه نمیشم !
            باید خیلی تلاش کنی !

قسمت های اول اون ویدیو رو چند بار ببین و بعدش توی xcode خودت کار کن
            اون کتاب هم بگیر اگر می خوی منبع فارسی هم داشته باشی ، اگر نه که انگلیسیش تو نت ریخته !

من خودم با این کتابا شروع کردم :
            Wrox.Beginning.iOS.4.Application.Development.Sep.2 010
            و
            Apress.Beginning.iPhone.3.Development.Exploring.th e.iPhone.SDK.Jul.2009

من زبان های زیادی کار کردم ، ولی باید بگم که objective-c سخت ترینش بوده برای یادگیری
            چون یجورایی با همه ی زبان ها فرق می کنه و در ابتدا خیلی خیلی گیج کنندس !
            قبلا دیدم این کتاب رو ، تو نمایشگاه معرفی شده بود ظاهرا !

15 هزار بود چرا گرون شد

نظر

Objective-C for Absolute Beginners

یه سری هم به این سایت بزن کتاباش خوبه

نظر

همچنان نیازمند

نظر

همچنان نیازمند
                  من به همه کسانی که میخوان برنامه نویسی iOS را شروع کنن پیشنهاد میکنم که مستقیم نیان سمت Objective-c .
                  باید اصول برنامه نویسی را با یک زبان راحتر یاد گرفت و بعد به زبان دلخواه مهاجرت کرد. اینکه PHP بلد هستید خوب هست. اما بهتر هست که یک زبان Visual را در حدی مبتدی مایل به متوسط بلد باشید و بعد بیاد سمت Objective-c .
                  " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                  TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

احسان جان از صفره صفر بخوام شروع کنم ، نه فقط واسه ای او اس ، چه زبانیو پیشنهاد میکنید ؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

من هم علاقه مند هستم
                      هيچ چيزي از برنامه نويسي نميدونم
                      از كجا ميتونم شروع كنم؟؟

نظر

C# = هم Visual هست. هم از خانواده C هست. و توی Objective-c بهتر درک میکنید. Visual Basic هم خوب هست و آسون اما سبک کد نویسیش خیلی فرق میکنه. اما برای درک اصول برنامه نوسی خوب هست. بعد از یاد گرفتن C# شما هر زبان برنامه نویسی رایج را خواستید میتونید به راحتی یاد بگیرید. اینکه میگن C# اما نمیگم C++ در صورتی که قدرت C++ بسیار بسیار بالاست ، فقط و فقط بخاطر این هست که شما توی محیط کاملا متنی مثل DOS خروجی دارید و این برای تازه کار جذاب نیست و باعث زده شدن از برنامه نویسی میشه. البته C++ هم محیط ویژوال داره که لطف Microsoft به نام Visual C++ و Visual C++ .Net که اینا خیلی سخت هستن و برای معارت در این ۲ موضوع نیاز به چند سال تمرین هست.
                        ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 10-07-2012, 12:26 AM
                        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
                        X