اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی کسانی که با بازیابی اکانت توسط میل مشکل دارند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی کسانی که با بازیابی اکانت توسط میل مشکل دارند

دوستانی که میل برای انها سند میشه ولی تو میلشون ایمیلی دریافت نمیشود
    این را هم تست کنید

کلیه دستگاه هایی که از apple id شما استفاده میکنند (اعم از دستگاه خودتون و سایرین که از اکانت شما استفاده میکنند) و در قسمت mail دستگاه میل واسشون تعریف شده را چک کنید چون امکان داره واسه mail اونها ایمیل بشه

من خودم امروز 3 بار درخواست بازیابی(reset) توسط میل را دادم و برای خودم چیزی میل نشده بود تا اینکه امشب شوهر خواهرم که از اکانت من استفاده میکنه زنگ زد و گفت از طرف apple ، 2بار واسش میل اومده و درباره ریست شدن پسورد است وقتی که واسم یه نسخه از میل را فرستاد دیدم میلی هست که 5 ساعت منتظرش بودم
    2 نسخه برای اون رفته بود و یک نسخه هم به ایمل بابام

الان 1 ساعت هست تو کف اینم چطوری میل واسه email اونا فرستاده شده تا خودم

مجددا این کار را کردم و دوباره به میل شوهر خواهرم رفت

مگه چند تا ایمیل داده بودی؟ ایمیل خودتو مگه ندادی؟ !

نظر

دقیقا همین طوریه که شما گفتید
      ولی مشکل به اینجا ختم نمیشه من تا حالا 5 بار پسوردم عوض کردم ولی بعد از چند ساعت همین آش همین کاسه، باز بسته میشه

نظر

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
        مگه چند تا ایمیل داده بودی؟ ایمیل خودتو مگه ندادی؟ !
        دوست عزیز من ۱میل دادم
        ولی اونهایی که با اکانت من کار میکنند خودشون هم میل دارند و جالب اینه که به ادرس میل اونا میل شده نه من

نظر

نوشته اصلی توسط m.h نمایش پست ها
          دوستانی که میل برای انها سند میشه ولی تو میلشون ایمیلی دریافت نمیشود
          این را هم تست کنید

کلیه دستگاه هایی که از apple id شما استفاده میکنند (اعم از دستگاه خودتون و سایرین که از اکانت شما استفاده میکنند) و در قسمت mail دستگاه میل واسشون تعریف شده را چک کنید چون امکان داره واسه mail اونها ایمیل بشه

من خودم امروز 3 بار درخواست بازیابی(reset) توسط میل را دادم و برای خودم چیزی میل نشده بود تا اینکه امشب شوهر خواهرم که از اکانت من استفاده میکنه زنگ زد و گفت از طرف apple ، 2بار واسش میل اومده و درباره ریست شدن پسورد است وقتی که واسم یه نسخه از میل را فرستاد دیدم میلی هست که 5 ساعت منتظرش بودم
          2 نسخه برای اون رفته بود و یک نسخه هم به ایمل بابام

الان 1 ساعت هست تو کف اینم چطوری میل واسه email اونا فرستاده شده تا خودم

مجددا این کار را کردم و دوباره به میل شوهر خواهرم رفت
          دوست عزيز لابد زمان ساخت ايدي ايميل اونارو هم وارد كردي وگرنه چه ربطي به اين داره كه شما ايدي رو بدي به كسي اونوقت ايميل بره براي اون طرف؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! هرچند اين كار هم از پايه اشتباه استفاده مشترك يه ايدي!!!!!!!!!!

نظر

من مطمنم واسهتغیر ای پی هست با ای پی ایران میرنه نمیتونه وصل شه یه استور با وی .. ن دیسابل میشه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
              دوست عزيز لابد زمان ساخت ايدي ايميل اونارو هم وارد كردي وگرنه چه ربطي به اين داره كه شما ايدي رو بدي به كسي اونوقت ايميل بره براي اون طرف؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! هرچند اين كار هم از پايه اشتباه استفاده مشترك يه ايدي!!!!!!!!!!
              دوست عزیز این کار را نکردم مطمین باشید و ایمیل خودم را موقع ساخت ایدی فقط دادم

من ۴ ساله اکانت دارم و داماد و پدرم با اومدن 4s اپل دار شدند (حتی من دستگاه هاشون را اپدیت هم نکردم تا به امروز ۵.۰.۱ است فقط اکانت را برای فعال کردن find me و اپستور وارد گوشیشون کردم)
              پدرم که بلد نیست دانلود کنه ولی دامادمون دانلود با گوشی میکنه و تا الان مشکلی نبود ====> فکر نکنم موردی داشته استفاده مشترک ( مثل این میمونه که شما ۲ محصول ipad-iphone داشته باشی و هم زمان روی هردو یک اکانت وارد کنید) :-)
              ویرایش توسط m.h : https://i-phone.ir/forums/member/35476-m-h در ساعت 13-06-2012, 12:32 AM

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                من مطمنم واسهتغیر ای پی هست با ای پی ایران میرنه نمیتونه وصل شه یه استور با وی .. ن دیسابل میشه

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                بدون شک باید از ip باشد
                ولی من دیروز راحت بدون ارور و ...شکن داشتم از ایتونز دانلود میکردم و امروز بعد از فعال کردن مجدد بدون ..کن نتونستم
                دانلود کنم

نظر

خدا كنه همون ١٠٠٩ برگرده عوضش اين مسخره بازي ها ديگه نباشه

نظر

کاره من از این چیزا گذاشته نه پسورد ایدی که شاید ایمیلا میره اونجا یادمه
                    نه سوالای اپل ایدیمو می تونم جواب بدم! نمی شه به خودشون ایمیل بزنم؟ ینی توجه نمی کنن؟

نظر

نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
                      کاره من از این چیزا گذاشته نه پسورد ایدی که شاید ایمیلا میره اونجا یادمه
                      نه سوالای اپل ایدیمو می تونم جواب بدم! نمی شه به خودشون ایمیل بزنم؟ ینی توجه نمی کنن؟
                      شما فکر کن زدی توجه کردن
                      اپل از کجا باید بفهمه که شما راست میگی و صاحب اکانت هستی؟

نظر

دوستان کسی نمی دونه من الان که به اکانتم دسرسی دارم چطور می تونم سوال های امنیتی رو باید بازیابی کنم یا عوضشون کنم؟ یا حتی تاریخ تولدم رو تصحیح کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط alidav286 نمایش پست ها
                          شما فکر کن زدی توجه کردن
                          اپل از کجا باید بفهمه که شما راست میگی و صاحب اکانت هستی؟
                          خب به هرحال یه سری اطلاعات دارم از اکانتم ! تازه من با خوده ایدی که توی اپل اکانت ساختم ایمیل میدم دیگه!
                          فقط نمیدونم به کدوم ایمیل باید بفرستم! از طریق خوده سایت اپل که میگه لاگین شو از طریق اون ادرسشونم که باز میگه برو تو سایت اپل قسمت ساپورت اقدام کن..
                          ویرایش توسط Farmin : https://i-phone.ir/forums/member/74392-farmin در ساعت 13-06-2012, 09:08 PM

نظر

صبر کنید ..
                          X