اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور ...this apple id has been locked for security re

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور ...this apple id has been locked for security re

سلام دوستان
    من چند وقته پیش سوال های امنیتیمو فراموش کردم که به کمک ساپرت تونستم دوباره سوالات امنیتیمو به دست بیارم
    بعد از اون ماجرا چند روز بعد با این اروری که الان براتون عکسشو میذارم مواجه شدم

که سوالات امنیتی و پسوردمو عوض کردم و اکانتم درست شد ولی متاسفانه امروز بعد از چند روز بازم به این مشکل خوردم کسی اطلاعی داره باید چیکار کنم؟
    ویرایش توسط ReD_PLaNeT : https://i-phone.ir/forums/member/34690-red_planet در ساعت 12-06-2012, 03:44 PM

مديران عزيز يه فكري براي اين تاپيك ها بكنيد اين فكر كنم بيستميش باشه!!!!!لااقل تو يه تاپيك بحث بشه شايد به نتيجه رسيديم اخه!!!!!):شما بايد ريست كني و بعد از پاسخ به سوال امنيتي درست ميشه.ولي باز غير فعال ميشه!!!!!

نظر

دوست من قبل از زدن تاپیک سرچ میکردید بد نبود .

نظر

خوب دوسته من فکر کردم فقط این مشکل برای من پیش اومده
        حالا کسی نمیتونه راهنماییم کنه ؟

نظر

بهترین راهش اینه که بچه های کارشناس بخش و کسانیکه امکان امضا دارند، تو امضاشون یک تاپیک رو بعنوان مرجع قرار بدید. من الان خودم اون تاپیک هشدار به دارندگان اپل آیدی رو دارم کاملش می کنم که انشالله از اینجور تاپیکا دیگه نبینیم.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
            مديران عزيز يه فكري براي اين تاپيك ها بكنيد اين فكر كنم بيستميش باشه!!!!!لااقل تو يه تاپيك بحث بشه شايد به نتيجه رسيديم اخه!!!!!):شما بايد ريست كني و بعد از پاسخ به سوال امنيتي درست ميشه.ولي باز غير فعال ميشه!!!!!

بله اقا حسام غیر فعال میشه بعد چند روز دوباره باید پسورد جدید انتخاب کنی و سوال امنیتیارو بدی

نظر

نوشته اصلی توسط red_planet نمایش پست ها
              بله اقا حسام غیر فعال میشه بعد چند روز دوباره باید پسورد جدید انتخاب کنی و سوال امنیتیارو بدی
              دقيقأ باز خداروشكر كن سوالات رو بلدي.من سوال بلد نبودم الان ٥روزه غير فعال شده. اين كارشناس هاي اپل هم عجب ادم هاي خنگي هستن بيچاره شدم بعد كلي ايميل بازي و فرستادن مشخصات ،ادرس ،صورتحساب هاي خريد واسكن گيفت كارت !!!!!تازه ميگه من بعده تحقيقات فراوان فهميدم شما ايدي تون غيره فعال شده!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                دقيقأ باز خداروشكر كن سوالات رو بلدي.من سوال بلد نبودم الان ٥روزه غير فعال شده. اين كارشناس هاي اپل هم عجب ادم هاي خنگي هستن بيچاره شدم بعد كلي ايميل بازي و فرستادن مشخصات ،ادرس ،صورتحساب هاي خريد واسكن گيفت كارت !!!!!تازه ميگه من بعده تحقيقات فراوان فهميدم شما ايدي تون غيره فعال شده!!!!!!!
                منم سوال امنیتیمو یادم رفته بود ولی ساپرتشون خیلی خوب کمکم کرد سعی کن عکس از پروفایلت بدی بگی اخرین برنامه ای که خریدی چی بوده و این جور چیزا
                حالا این مشکل من عادیه برا همه پیش اومده ؟

نظر

تا الان چهاربارپسورد عوض کردم. علتش هم که هنوز معلوم نشده

نظر

نوشته اصلی توسط red_planet نمایش پست ها
                    منم سوال امنیتیمو یادم رفته بود ولی ساپرتشون خیلی خوب کمکم کرد سعی کن عکس از پروفایلت بدی بگی اخرین برنامه ای که خریدی چی بوده و این جور چیزا
                    حالا این مشکل من عادیه برا همه پیش اومده ؟
                    مشكل شما رو كه همه دارن و عادي دوست عزيز.من ده برابر اين كارارو كردم عكس و ادرس و صورتحساب يك سال خريدو هرچي كه فكر كنيد فايده نداشته تا حالا!!!):

نظر

صبر کنید ..
                    X