اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ های ios 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باگ های ios 6

خوب دوستان میدونید که ios6 هم عرضه شد لطفا اگر باگ یا ایرادی میبینید توش در این تاپیک قرار بدین

ios 5 :http://www.i-phone.ir/forums/thread50540.html

فعالا زیاد پایدار نیست که عادیه

اما بیشترین باگ شاید تو مپ باشه در حال 3 بعدی که درست نشون نمیده

نظر

مپ که افتضاحه گوگل مپ نیست دیگه و نمی تونه به قشنگی گوگل navigate کنه یا مثلا استگاه های اتوبوس رو نشون بده ولی سیری رو ایپد جالب بود!

نظر

اگه ایران زندگی میکنید فعلا دست نگه دارید چون من نقشه ها رو چک کردم کامل نسیت فقط اسم خیابون های بزرگ رو داره ، من هرکاری کردم نتونستم قابلیت 3d که تو کنفرانس نشون داد رو ببینم , در ضمن نمیشه برنامه اتوبوس ها رو هم چک کرد

در ضمن واقعا هیچ چیز خاصی اضافه نشده اگه نسخه نهایی اینطوری باشه یعنی اپل واقعا افت کرده ولی خوشبختانه نسخه بتاس

راستی چرا کسی راجب این قضیه صحبت نکرد که اپل تو کنفرانس گفت که اپ استور قراره تو خیلی از کشور ها که نداشتن باز بشه که ایران هم تو نقشه بود ولی متاسفانه من چک کردم همه کشور های دنیا تقریبا اضافه شده الا ایران بابا دست مریزا خدایی آخرشید ، یعنی ما از افغانی ها و آفریقایی ها کمتریم ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iBehnam نمایش پست ها
          اگه ایران زندگی میکنید فعلا دست نگه دارید چون من نقشه ها رو چک کردم کامل نسیت فقط اسم خیابون های بزرگ رو داره ، من هرکاری کردم نتونستم قابلیت 3d که تو کنفرانس نشون داد رو ببینم , در ضمن نمیشه برنامه اتوبوس ها رو هم چک کرد

در ضمن واقعا هیچ چیز خاصی اضافه نشده اگه نسخه نهایی اینطوری باشه یعنی اپل واقعا افت کرده ولی خوشبختانه نسخه بتاس

راستی چرا کسی راجب این قضیه صحبت نکرد که اپل تو کنفرانس گفت که اپ استور قراره تو خیلی از کشور ها که نداشتن باز بشه که ایران هم تو نقشه بود ولی متاسفانه من چک کردم همه کشور های دنیا تقریبا اضافه شده الا ایران بابا دست مریزا خدایی آخرشید ، یعنی ما از افغانی ها و آفریقایی ها کمتریم ؟؟؟؟
          اگر نقشه رو ببینید ایران سفیده!فکر کنم سفیدا شامل نیستن!

نظر

عزیزان، با احترام به نظراتتون، اما لطفا از موضوع تاپیک خارج نشید.

نظر

نوشته اصلی توسط iBehnam نمایش پست ها

رو همه ی دیوایس ها 3d ساپورت میشه؟

تو ایران در مورد maps چیا ساپورت میشه ؟

نظر

نمی دونم این باگه یا مال من اینحوریه ، وقتی تو ستینگ، فیس تایمو میزنی کلا ستینگ هنگ میکنه!

نظر

تو آيپاد من هم با فونت فارسي مشكل پيدا كرده

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                    تو آيپاد من هم با فونت فارسي مشكل پيدا كرده
                    یعنی چی مشکل داره؟میتونی عکس بذاری؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

اپلیکیشن ِ Contact ، قسمت ِ search اش کار نمیکنه یعنی هر چی جستجو کنید هیچی نشون نمیده !
                      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط a m in نمایش پست ها
                        اپلیکیشن ِ contact ، قسمت ِ search اش کار نمیکنه یعنی هر چی جستجو کنید هیچی نشون نمیده !
                        برای من رو ۴s این مشکل و نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                          یعنی چی مشکل داره؟میتونی عکس بذاری؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                          به حرف ي و ك توجه كنيد

نظر

خب بچه ها من روی آیفون ۴ نصب کردم. تا الان به اینجا رسیدم

باگ:
                            ۱- توی Map وقتی میری تو مسیریابی اگه بخوای جستجو کنی گیر میکنه و میپره بیرون.
                            ۲- PassBook کلا یه صفحه هست که هیچ کاری نمیکنه !! من که نفهمیدم چجوریه

باقی موارد:
                            ۱- فیسبوک تست شد جواب میده. هم برای پست عکس و هم پست استتوس
                            ۲- توی Map هرکار کردم 3Dراه نیوفتاد !* خود Cuppertino رو هم آوردم روی Satelite هم بودم بازم کار نکرد (شاید روی آیفون ۴ کار نمیکنه با توجه به CPU)البته اولش که اجرا میشه دکمه 3d هست اما بعدش حذف میشه.
                            ۳-توی تهران که به من Direction نمیده . بنابراین اگه آپدیت کردین بدونید که دیگه مسیریابی نمیتونید بکنید !

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

منم اپدیت کردم ایپد 3 وای فای
                              اولا برنامه ای مثل passbook رو نداره که کمی عجیبه!
                              مپ مشکلی نداره و 3d میشه ولی نه مثل اونی که دیشب دیدیم فقط میشینه روی صفحه!
                              قابلیت fly over هم نبود
                              اگر می خواستم مسیر یابی کنم شروع برای سرچ برنامه می کرد!
                              فیس مشکلی نداشت و کار کرد.
                              سیری هم کاملا کار می کرد و راحت بود و هیچ مشکلی نداشت
                              تا اینجا خوب بوده ولی بتا 1 هست و فقط جنبه امتحان کردن داره و نباید ازش توقع داشت.

نظر

صبر کنید ..
                              X