اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ های ios 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یه چیز عالی اضافه شده.... پیشنهاد و اصلاح متن به فارسی... یعنی کسانی که از کیبرد فارسی استفاده میکنند میتونن از AutoCorrection استفاده کنند. .. این عالیه... دوستانی که الان رو ۶ هستن برای امتحان به جای مثلا سلام تایپ کنید شلام ببینید که اصلاح میکنه براتون .یا مثلا بنویسید پارشی اصلاح میکنه به پارسی !* عالییییییییهه

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

نوشته اصلی توسط behrad3d نمایش پست ها
      یه چیز عالی اضافه شده.... پیشنهاد و اصلاح متن به فارسی... یعنی کسانی که از کیبرد فارسی استفاده میکنند میتونن از autocorrection استفاده کنند. .. این عالیه... دوستانی که الان رو ۶ هستن برای امتحان به جای مثلا سلام تایپ کنید شلام ببینید که اصلاح میکنه براتون .یا مثلا بنویسید پارشی اصلاح میکنه به پارسی !* عالییییییییهه
      فکر کنم داخل ایران هم باز بشه (اپل استور) آخه اپل داره ما رو تحویل میگیره جدیدا
      دقت کنید اپل استور منظورمه نه اپ استور

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
        به امید روزی که هممون باهم بریم تو اپل استور ایران و دسته جمعی عکس یادگاری بگیریم

نظر

یه چیز عالی اضافه شده.... پیشنهاد و اصلاح متن به فارسی... یعنی کسانی که از کیبرد فارسی استفاده میکنند میتونن از autocorrection استفاده کنند. .. این عالیه... دوستانی که الان رو ۶ هستن برای امتحان به جای مثلا سلام تایپ کنید شلام ببینید که اصلاح میکنه براتون .یا مثلا بنویسید پارشی اصلاح میکنه به پارسی !* عالییییییییهه
          من تست کردم ولی اصلا درست و حسابی نیست و همش اشتباه داره ، من میخواستم بنویسم گلاب نوشت گل ولی احتمالا درستش میکنن ولی تو ورژن ۸ چون تجربه ثابت کرده برای ما دل نمیسوزن

باگ جدید که پیدا کردم توی کنتاکت وقتی میخواید عکس کسیو عوض کنید از برنامه میپره بیرون

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
            دوست عزیز کجا داره تحویل میگیره ؟
            الان ۶ تا ورژن از اپل گذشته تازه پارسی اضافه شه به زبون هاش ( تازه معلوم نیست قعطی بشه )
            من هنوز خجالت میکشم به یه خارجی بگم ما زبون خودمونو نداریم تو این گوشی

شما ببین وقتی گوشی رو روشن میکنی همه زبون ها میاد الا فارسی ( برای کل سیستم ) بعضی از زبونها شاید ۱درصد مارکت هم نداشته باشه برای اپل

الان هم که داره ایدی هاتون رو میبنده مثل اینکه

کجاش تحویل گرفتن ایرانه و ایرانی ؟؟؟؟ یه موقعی هیچکس تو ایران اپل نمیدونست چیه من اینور یه متن فارسی می خواستم بنویسم تو لبتابم باید دو تا برنامه باز میکردم اونم یه ایران دوست موقیم خارج تو انجمن مک ایران درست کرده بودش ، اون موقع بچه ها کلی نامه زدن اصلا کسی پاسخگو نبود

ما خیلی شانس اوردیم امریکا به افغانستان حمله کرد چون اونا میخواستن نامه نگاری کنن به افغانی ها و چون زبونشون مثل ما هستش شروع کردن فارسی سازی بیشتر تو برنامه هاشون ،( من اینجا خودم مطلب خوندم تو مجله )

نظر

آقای بهنام،* اپل مجبوره که از قوانین تحریم آمریکا پیروی کنه.
              این مشکلاتی که شما میگی به خاطر بد بودن اپل با ایران نیست به خاطر تحریم و ... هستش... ضمنا توی ورژن ۶ هم مثل ۵ همچنان با همون روش باید پارسی فعال بشه.

نظر

دوستان خیلی از بحث خارج نشین لطفاا

نظر

استيو جابز: ٤.١/٤.٢.١/٤.٣.٣/٤.٣.٤/٤.٣.٥/٥
                  تيم كوك:٥.١/٥.١.١/٦.٠
                  دوستان اپل بعد استيو داره رو به پس رفت ميره قبول كنيد
                  واسه معرفي ٦ با اين ويژگي ها زود بود يعني ميتونست با يك ورژن ديگه اين قابليت ها رو ارائه بده و اينكه ايفون رو معرفي نكرد به نظرم افت خواهد كرد
                  اين قابليت ها خيلي پيچيده نيست ميتونست در ورژن جديدي از ٥ ارائه بده
                  ارائه دادن برنامه جديد مپ و جدايي از گوگ كار واقعا اشتباهي بود
                  گوگل يكي از بهترين سرويسها براي سرويس مپ هستش كه هيچ شركتي هيچ شركتي نخواهد توانست و نميتونه مثل اون دقيق و پيشرفت كنه و امكانات بزاره مخصوصا براي ما ايراني ها و اين كار اپل خيلي اشتباه بود و ١٠٠٪ موفق نخواهد بود
                  تمام دنيا دارن از گوگل مپ استفاده ميكنن و اگه يكم شناخت داشته باشيد ميدونيد كه مپ گوگل خيلي بهتر و خيلي راحت تر هست/مثلا قابليت ثبت مكان هاي جديد توسط شخص خودتون.
                  و اما سيري به نظرم خوب شده اما ميشد تو ورژني از ٥ اين اپديت صورت ميگرفت
                  ادغام شدن فيس هم همينطور
                  و تغيرات ديگه به نظرم زياد حياطي نيست
                  ورژن ٦ ميبايست خيلي پيشرفته تر و كامل تر ميبود همانطور كه ميدونيد در زمان استيو از ٣ به ٤ و از ٤ به ٥ چه تغيرات عمده اي صورت ميگرفت كه راضي كننده بود اما متاسفانه...
                  من برگشتم ٥.١.١

نظر

یعنی دیگه کار اپل تمومه؟ من نمی تونم قبول کنم ولی به نظرم کوک خوب iOS 6 رو معرفی کرد ولی باید آیفون رو هم معرفی می کرد.

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

كارش كه تموم نيس اما اينجور پيش بره احتمال پس رفتش هست.معمولا اي او اس جديد رو با ايفون جديد معرفي ميكنن يكم نظمش بهم خورده

نظر

آقا من کلا هیچ مشکلی* باهاش ندارم ،رو ۴اس* ، فقط به بار ری استارت شد ، کلا از دیروز ساعت ۶ به بعد من هیچ مشکلی* ندارم

سیری انقدر خوب کار می*کنه که متعجب میمونم .

از هیچ کدوم از برنامه*ها هم کرش نمیکنه ، هر چی* که بچه*ها گفتن مشکل داره رو هم امتحان کردم ، اما مساله ای* نبود

نظر

آقای بهنام،* اپل مجبوره که از قوانین تحریم آمریکا پیروی کنه.
                          این مشکلاتی که شما میگی به خاطر بد بودن اپل با ایران نیست به خاطر تحریم و ... هستش... ضمنا توی ورژن ۶ هم مثل ۵ همچنان با همون روش باید پارسی فعال بشه.
                          چه روشی میشه دقیقا توضیح بدید؟

نظر

ببینید بحث سر این هستش که چون قراره ۲-۳ ماه دیگه آیفون رو معرفی کنه باید نسخه جدید آی او اس رو هم معرفی کنه. چون همیشه برای هر کدوم از آیفون ها سیستم عامل جدید هم اومده. الان مشکل اینه که دیر آیفون رو داره معرفی میکنه. درست مثل پارسال.

البته منم قبول دارم که تغییرات ۶ آنچنان خوب نبوده!

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza_opeth نمایش پست ها
                              چه روشی میشه دقیقا توضیح بدید؟
                              خدمت شما
                              لینک
                              برای ویندوز از ibackup manager استفاده کتید.

نظر

ببینید بحث سر این هستش که چون قراره ۲-۳ ماه دیگه آیفون رو معرفی کنه باید نسخه جدید آی او اس رو هم معرفی کنه. چون همیشه برای هر کدوم از آیفون ها سیستم عامل جدید هم اومده. الان مشکل اینه که دیر آیفون رو داره معرفی میکنه. درست مثل پارسال.

البته منم قبول دارم که تغییرات ۶ آنچنان خوب نبوده!

نظر

صبر کنید ..
                                X