اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ های ios 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    برام جای سواله که مواردی که دوستان دارن می گن همگی چیزه هایی هست که توی ios5 موجوده ، چرا اونها دیگه باگ داره ، مگه امتحانشو پس نداده و کد های درستشو ندارن
    من فکر میکردم فقط قابلیت های جدیدی که اضافه می شه دارای باگه
    اس ام اس همزمان و سیو نام کاربری و ... لااقل توی ios5 خیلی خوب کار می کنه ، چرا باید توی 6 مشکل داشته باشه؟
    حامد
    ویرایش توسط castilla_ht : https://i-phone.ir/forums/member/535-castilla_ht در ساعت 03-07-2012, 04:10 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط castilla_ht نمایش پست ها
      سلام
      برام جای سواله که مواردی که دوستان دارن می گن همگی چیزه هایی هست که توی ios5 موجوده ، چرا اونها دیگه باگ داره ، مگه امتحانشو پس نداده و کد های درستشو ندارن
      من فکر میکردم فقط قابلیت های جدیدی که اضافه می شه دارای باگه
      اس ام اس همزمان و سیو نام کاربری و ... لااقل توی ios5 خیلی خوب کار می کنه ، چرا باید توی 6 مشکل داشته باشه؟
      حامد
      خیر، سیستم عامل درسته که از بخش های مختلف تشکیل شده، اما همه این بخش ها با نظم خاصی به هم مربوط هستن.
      حتی ممکن هست با کمترین تغییر، تمام سیستم عامل به هم بریزه،
      چه برسه به الان که تقریبا یک ساختار جدید برای iOS در نظر گرفته شده.
      باگ های نسخه بتا کاملا عادی هستن و قرار نیست حتما باگی که از بتا۱ شناسایی شده توی بتا۲ رفع بشه،
      ممکنه بعضی از این باگ ها حتی تا نسخه GM هم باقی بمونن.

دلیل این کار هم کاملا منطقی هست. وقتی شما بصورت تک تک به رفع باگ بپردازید، مطمئنا یک جای دیگه یه باگ جدید بوجود میاد،
      اما وقتی بصورت مرتبط باگهای یک مجموعه رو بررسی کنید و به رفع اونها بپردازید، مطمئن خواهید بود که باگ ها کاملا رفع شدن و مشکل جدیدی بوجود نمیاد.

نظر

• من دیشب به یه مشکل عجیب بر خوردم فک کنم باگ ios 6 باشه.
        رو بتا 3 یه بار موقع تعویض سیم کارت سیمو نمیشناخت مجبور به reset all settings شدم.
        ولی بدتر از اون دیشب وقتی سیم کارت و عوض کرم بعد از 10 ثانه گوشی خاموش شد و روشن نمی شد فقط وقتی روشن میشد که به شارژ بود.
        خیلی جالب وقتی کابل و میکشیدم یک دفعه خاموش میشد سیم کارت و در آوردم درست شد و روشن شد ولی دیگه سیم و دیتکت نمی کرد . مجبور شدم به 5.1.1 برم الان درست شده
        رو بتا 4 بود . ولی بتا 4 خیلی پایدار تر از قبلیاست اگر از این فاکتور بگیریم. مصرف باتری رو 3g خیلی کمتر شده من تا 7-8 ساعت کار کردم تا خاموش بشه. ولی مشکل داغ شدنش
        همچنان پابرجاست. واسه من تو 5.1.1 بیشتر از 4-5 ساعت شارژ نگه نمی داشت.
        یه مشکل دیگه که بهش بر خوردم وقتی کانتکت ف*ی*س ب*و*ک رو یهش اضافه کردم بعد از آپدیت تمام کانتکتام 2تا شد.
        ---------ویرایش:
        مشکل از گوشیم که خاموش میشه. از ios6 نیست.
        ویرایش توسط SilentHunter : https://i-phone.ir/forums/member/2606-silenthunter در ساعت 08-08-2012, 05:52 PM

نظر

• یه تعداد خوبی از برنامه هام که توی ژانر Photography هستن درست کار نمی کنن... بعضی از برنامه ها هم که آپدیت شدن باز کمتر کرش میکنن... در کل من به شخصه به عنوان کسی که از iOS 1.1 تا همین iOS 6 B4 رو داشتم، ازین ورژن کاملا ناامیدم. اونقدری تفاوت عمده نداره، البته لازمه بگم که من روی ایرانسل و همراه اول ازش با یه سرعت نسبتا قابل قبول فیستایم و وایبر کال گرفتم(وسط خیابون!!)
          یه چیز دیگه ای هم که بلاخره اپل گذاشت، فچ (Fetch) کردن کانتکت ها بود که قابل قبوله برای بتا، ولی سرعتش باید بیشتر شه! وویس کنترلش هم به نظرم باگ داره ولی کمی شک دارم، سیری هم در مقایسه با گوگل تاک(یا همون گوگل وویس) نکسوس وان ایکس بهتر و قویتره.
          شایان ذکره که باطری هم در حد تیم ملی میخوره!!!

اما تغییرات دیگش اصلا راضیم نکرد. مثلا اینکه انگار تم (Theme) مات اپلای کردن روش که من با همون برق زدن منو هام بیشتر حال میکردم.
          ساعت توی آیفون هیچ تغییر مثبتی نکرده(جز مات شدن که بالا گفتم)

برنامه هایی هم که با سوشال نتورکها کار میکنن مثل Songza، Spotify، iQuikDoF و ... به شدت کند شدن حتی با چیز...
          فعلا همینا به ذهنم رسید... تا هفته بعدی هم نتایج رو با رایتل میگم که چطوریاس!

نظر

• باگ های ios 6

میشه چند اسکرین شدن از سیری روی ایپد اینجا بزارید. لطفاً.
            راستی سیری روی ایپد ۲ کار نمی کنه؟
            ایفون ۴ چی؟

Sent from Ali.k's iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط alikalik نمایش پست ها
              میشه چند اسکرین شدن از سیری روی ایپد اینجا بزارید. لطفاً.
              راستی سیری روی ایپد ۲ کار نمی کنه؟
              ایفون ۴ چی؟

Sent from Ali.k's iPad using Tapatalk
              siri روی آیفون 4s و آیپد new و آیفون 5 کار میکنه ( به صورت دیفالت )
              انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط A M iN نمایش پست ها
                siri روی آیفون 4s و آیپد new و آیفون 5 کار میکنه ( به صورت دیفالت )
                و روی iPod touch 5g هم سیری کار میکنه!

نظر

• نوشته اصلی توسط a.p.p.l.e نمایش پست ها
                  و روی iPod touch 5g هم سیری کار میکنه!
                  درسته فراموش کردم بگم
                  انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• تو فیس هم مشکل داره عکس سیو نمیکنه
                    کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟؟

نظر

• دوستان منم به یک باگ برخوردم تو سافاری دربعضی سایت ها مثل apple.com وقتی zoom in(pinch میکنم اکثر وقت ها از سافاری می پره بیرون کسه دیگه هم این مشکلا داره؟ یا بعضی وقت ها گوشیم که قاطی می کنه خود به خود لوگوی اپل میاد مثل این که ریست می کنه میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط victo0ori نمایش پست ها
                        دوستان منم به یک باگ برخوردم تو سافاری دربعضی سایت ها مثل apple.com وقتی zoom in(pinch میکنم اکثر وقت ها از سافاری می پره بیرون کسه دیگه هم این مشکلا داره؟ یا بعضی وقت ها گوشیم که قاطی می کنه خود به خود لوگوی اپل میاد مثل این که ریست می کنه میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟
                        منم این باگ رو دارم!
                        زمانی اینجوری میشه که مثلا داری چند تا سایت رو با هم باز میکنی،بعد تو یکیش داری زووم میکنی!

نظر

• نوشته اصلی توسط victo0ori نمایش پست ها
                          دوستان منم به یک باگ برخوردم تو سافاری دربعضی سایت ها مثل apple.com وقتی zoom in(pinch میکنم اکثر وقت ها از سافاری می پره بیرون کسه دیگه هم این مشکلا داره؟ یا بعضی وقت ها گوشیم که قاطی می کنه خود به خود لوگوی اپل میاد مثل این که ریست می کنه میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟
                          سافاری که همچین مشکلی ندارم ولی بعضی اوقات دارم از گوشی استفاده میکنه گوشی یه لحظه یه ریست 3 ثانیه میشه و دوباره Home Screen بالا میاد
                          تاحالا که هیچ مشکلی پیش نیومده

نظر

• این حالت تو زمان که می خوایی یه عکس رو ادیت میکنی هم پیش می یاد یا زمانی که می خوایی icloud تو settinge add کنی

نظر

• حالا باید ببینیم تو ورژن بعدی درست می شه یا نه چون با ریستور مشکل سافاری حل نشد.

دوستان وقتی Blutooth دستگاه را روشن می کنید اگر از Setting بلافاصله خارج بشید علامت بلوتوس بالای صفحه شما می مونه یا ناپدید می شه؟برا من اکثر اوقات ناپدید می شه اما وقتی وارد قسمت بلوتوس می شم دوباره علامتش میاد.

رای من ریست خدودا دو سه دقیقه طول می کشه یعنی مشکلی داره؟مثل وقتی که خاموش روشن می کنیم و لوگوی اپل میاد به این شکل ریست می کنه؟
                              ویرایش توسط elenor : https://i-phone.ir/forums/member/11430-elenor در ساعت 26-10-2012, 09:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahan76 نمایش پست ها
                                سافاری که همچین مشکلی ندارم ولی بعضی اوقات دارم از گوشی استفاده میکنه گوشی یه لحظه یه ریست 3 ثانیه میشه و دوباره Home Screen بالا میاد
                                تاحالا که هیچ مشکلی پیش نیومده
                                من این باگ رو بیشتر تو نیو ایپد ها مشاهده کردم!

نظر

صبر کنید ..
                                X