اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

No sim card installed

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• No sim card installed

سلام

گوشی من 4.2.1 لاک هستش که با چیپ گوی اولترا آنلاک کردم. تقریبا یکساله استفاده میکنم. بعضی وقتا یه دفعه گوشی قاطی میکرد و آنتنش از دست میرفت که معمولا با آپدیت کردن سایدیا درست میشد.

اینبار باز یه دفعه پیغام no simcard installed رو زد و آنتنش رفت. هر کاری هم میکنم دیگه درست نمیشه. چیپ رو که در میارم و دوباره میزنم بعضی وقتا اصلا فرقی نمیکنه بعضی وقتا هم پیغام گوی اولترا میاد. که وقتی گوشی رو راه میندازم و آنتن میاد، باز بعد از چند ساعت ارور سیم کارت میزنه. اینبار آپدیت کردن سایدیا هم چاره ساز نبود.

اما سوال:

1- آیا مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟
    2- اصلا ربطی میتونه به سایدیا داشته باشه؟
    4- تو فروم های خارجی میگن سیم کارت با پایه اتصال کوتاه میشه، آیا این میتونه دلیل باشه؟

اساتید آیفون لطفا راهنمایی کنند...

مرسی از اینهمه توجه و پاسخگویی!

جهت اطلاع کسانی که ممکنه چنین مشکلی پیدا بکنند میگم:

مشکل من حل شد، یه ایراد کاملا نرم افزاری بود و هیچ نیازی به دستکاری سم کارت یا تعویص چیپ نیست. این مشکل مربوط به سایدیا هست و وقتی که بعضی آپدیت ها درست انجام نمیشن بوجود میاد. دلیلشو نمیدونم ولی من بعد از اینکه دوباره جیلبریک کردم و ساایدیا رو آپدیت کردم مشکلم حل شد و آنتن موندگار شد.

نظر

سلام جالبه منم مثل شما

ولی به نظر من وقتی سیدیا رو خیلی سیخ کنی این طوری میشه

نظر

من که خیلی به سایدیا ور نمیرم. نکته ای که فهمیدم اینه که نباید وقتی گوشی به اینترنت وصل شده وارد سایدیا شد و آپدیت ها رو انجام داد. البته بعضی وقتا هم همین آپدیت کردن مشکلو حل میکنه. من دچار دوگانگی شدم!

نظر

دقیقا منم منودم باید چه کار کرد

نظر

نوشته اصلی توسط میس میس نمایش پست ها
            من که خیلی به سایدیا ور نمیرم. نکته ای که فهمیدم اینه که نباید وقتی گوشی به اینترنت وصل شده وارد سایدیا شد و آپدیت ها رو انجام داد. البته بعضی وقتا هم همین آپدیت کردن مشکلو حل میکنه. من دچار دوگانگی شدم!
            مگه میشه بدون اینترنت برنامه های سیدیا رو آپدیت کرد!!!؟
            .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام گوشی اپل 4 اپدیت 6.1 کردم الان اخطار no sim زده واقعا کلافم لطفا برای رفع اخطار راهینماییم کنید.ممنون

نظر

صبر کنید ..
              X