اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود اولین نسخه بتا iOS 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amir-law نمایش پست ها
    کسی اقدام به نصب کرده؟
    بنده نصب کردم دارم سعی میکنم سیدیا رو بیارم روش (جیلبرک نه یه کار دیگه) گوشیم بالا نیومد دوباره میخوام ریستور کن به ۶

نظر

منم ریستور کردم.
      باگ داره یک مقدار.
      بهتره فعلا ریستور نکنید تا ۲-۳ تا بتا بیاد فعلا.

نظر

لینک مستقیم iPad 2 GSM و New iPad cellular model For att همون GSM برای شبکه ATT به پست ۱ اضافه شد
        از سرور انجمن

نظر

من UDID ثیت کردم
          برای ریستور به ios6 بتا باید از روشی خاص استفاده کرد یا باید به همون شکل عادی ریستور کرد؟
          باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط sahand94 نمایش پست ها
            من UDID ثیت کردم
            برای ریستور به ios6 بتا باید از روشی خاص استفاده کرد یا باید به همون شکل عادی ریستور کرد؟
            باتشکر
            عادی shift +restore
            .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط sahand94 نمایش پست ها
              من udid ثیت کردم
              باتشکر
              نه همون روش عادی رستور کن
              یه چی حالم و گرفت
              سرعت مپ داغونه اصلا با گوگل مپ این مشکل و نداشتم

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                برنامه ها وبازي ها كرش نميكنه
                من چند تا بازی اجرا کردم بدون مشکل اجرا شد و 5-6 دقیقه هم بازی کردم باهاشون ، خبری از کرش نبود.

یه باگی که پیدا کردم اینه که وقتی توی map جی پی اس روشن می کنم می ره یه جایی رو توی مینی سیتی نشون میده در صورتی که من توی خردمند جنوبی هستم !!
                من روی 5.1.1 که بودم گوشیم اصلا داغ نمی کرد ولی الان پشتش خیلی داغ شده !!
                وقتی داری از app store برنامه دانلود می کنی توسط خود آیفون، باید وقتی روی آیکن برنامه در حال دانلود تب می کنیم pause بشه ولی نمیشه !
                ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 12-06-2012, 02:23 PM

نظر

یه سول داستم اونم اینه که اگه بدون udid ریستور کنیم فقط اکتیو نمیشه یا اصلا بالا نمیاد؟
                  .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                    یه سول داستم اونم اینه که اگه بدون udid ریستور کنیم فقط اکتیو نمیشه یا اصلا بالا نمیاد؟
                    توی Setup اولیه میمونه

نظر

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
                      من چند تا بازی اجرا کردم بدون مشکل اجرا شد و 5-6 دقیقه هم بازی کردم باهاشون ، خبری از کرش نبود.

یه باگی که پیدا کردم اینه که وقتی توی map جی پی اس روشن می کنم می ره یه جایی رو توی مینی سیتی نشون میده در صورتی که من توی خردمند جنوبی هستم !!
                      وقتی داری از app store برنامه دانلود می کنی توسط خود آیفون، باید وقتی روی آیکن برنامه در حال دانلود تب می کنیم pause بشه ولی نمیشه !
                      شما 3D map داريد؟

نظر

نوشته اصلی توسط apple55 نمایش پست ها
                        شما 3d map داريد؟
                        توی مپ که می رم گزینه ماه واره انتخاب می کنم و روی دکمه 3d تب می کنم
                        توی ورژن های قبل نقشه ماه واره ای از بالا نشون می داد یعنی شما فقط می تونستی سقف خونه هارو ببینی ولی الان زاویه دار شده و می تونی علاوه بر سقف بدنه ساختمونها هم ببینی
                        ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 12-06-2012, 02:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها

نقشه ایران رو داره؟

نظر

میدونم اینجا جاش نیست اما من واسه udid ، ios5 رو ثبت کردم.آیا بازم لازمه که ثبت کنم ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط e_q_sun نمایش پست ها
                              میدونم اینجا جاش نیست اما من واسه udid ، ios5 رو ثبت کردم.آیا بازم لازمه که ثبت کنم ؟؟؟
                              اگه هنوز یکسال نگذشته پس اعتبار داره.
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط e_q_sun نمایش پست ها
                                اگر یک سال نگذشته باشه از تاریخ ثبت ، خیر

نظر

صبر کنید ..
                                X