اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل Verify payment method در Itunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل Verify payment method در Itunes

دوستان عزیز من توجه کنید ------ خیلی مهم --------

من ۴ سال بود اکانت داشتم تا اینکه این اواخر رمزمو عوض کردم و همین پیغام خطای لعنتی Contact Itunes support to make this transaction میداد و هیچ خریدی نمیتونستم انجام بدم . هزار بار ادرسمو با چیز پی ان تغییر دادم حتی با سرورهای امریکا باز هم نشد که نشد تا اینکه در نا امیدی کامل یه ادرس جدید از سایت Generate a Random Name - Fake Name Generator رو گرفتم بعد برنامه ی TINY UMBRELLA رو اجرا کردم که همه میشناسیم این نرم افزارو و روی START TSS SERVER کلیک کردم با ناباوری تمام ادرس ثبت نهایی شد و الان مشکل کامل بر طرف شده . گفتم شاید به درد دیگران هم بخوره دقت کنید که تمام اطلاعات اکانتتون توی ITUNES و https://appleid.apple.com کاملا یکسان و هماهنگ باشه ضمنا این پیام خطا با ثبت کردیت کارت هم برطرف نمیشه چون من کارت معتبر دارم و بارها ثبتش کردم اما پیغام خطا از بین نمیرفت . فقط و فقط به Billing Address مربوطه و باید ادرسو به زور به خورد اپل بدید.من از اخرین ورژن ایتونز استفاده میکنم برای مک.

Generate a Random Name - Fake Name Generator
    https://appleid.apple.com

برادر يه توضيح درست حسابي ميدادى كه ما هم استفاده كنيم، منم همين مشكل رو دارم

با تشكر

نظر

نوشته اصلی توسط siavashina نمایش پست ها
      برادر يه توضيح درست حسابي ميدادى كه ما هم استفاده كنيم، منم همين مشكل رو دارم

با تشكر
      دوست عزیز منم همین مشکلو داشتم تا به کمک دوستان حل شد شما در قسمت Payment یکبار روی گزینه Visa کلیک کن و دوباره برگرد روی گزینه None البته حتما از *پی ان استفاده بکن.

Sent From My  iPhone 4S

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza_opeth نمایش پست ها
        دوست عزیز منم همین مشکلو داشتم تا به کمک دوستان حل شد شما در قسمت Payment یکبار روی گزینه Visa کلیک کن و دوباره برگرد روی گزینه None البته حتما از *پی ان استفاده بکن.

Sent From My  iPhone 4S
        منم همین مشکل و داشتم ولی حل نمیشه که نمی شه..

یاریم کنین

Use : Pejman0321@yahoo.com

Password : Pejman03211

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza_opeth نمایش پست ها

Sent From My  iPhone 4S
          سلام به همه دوستان
          جا داره یه تشکر خیلی ویِژه از Alireza_opeth کنم
          و این اکانت در این سایت روهم فقط به خاطر تشکر از ایشون ساختم...
          من خیلی وقت بود که دنبال حل این مشکل
          Verify payment method در Itunes

در

ITUNES بودم و سرانجام امشب با انجام کاری که اقای علیرضا گفتن موفق به انجامش شدم و اکانت اوکی شد
          من به شخصه خیلی از ایشون تشکر می کنم
          هرکسی هم که این مشکل
          Verify payment method

رو داره از این روش استفاده کنه جواب میده
          یک سری مشکل دیگه هم هست که موقع ساختن اکانت هست و این مشکل ربطی به مشکل ورفای نداره
          اسم این مشکل
          Contact Itunes support to make this transaction
          است.
          اگه شما هم این مشکل رو دارید

اطلاعات زیر رو وارد کنید :
          کشور باید united states باشد
          state باید SC باشد
          zipcode باید12345
          area code باید 009 و phone باید 5117071 باشد
          اگر تونستید اعداد بالا رو عوض کنید و جواب بگیرید که چه بهتر ولی اگه نشد همون چیز های بالا رو بزنید
          (به خاطر این که همه تکراری نشه و بلاک شوند)
          بقییه فیلد ها رو هر جور که دوست داید پر کنید ولی سعی کنید معتبر باشه
          برای ساختن اکانت رایگان راه های مختلفی هست که تو اینترنت می تونید سرچ کنید پیدا کنید ولی باید با اطلاعات بالا یا مشابه بالا پرش کنید

من خودم هر 2 تای این مشکل ها رو داشتم که اولیش همین Contact Itunes support to make this transaction بود
          بعد از این که این مشکل حل شد مشکل دوم یعنی ورفای برام به وجود اومد که از روش که اقا علیرضا گفتن میشود حلش کرد..

هر 2 این روش ها تا این تاریخ موثر بوده یعنی : 1/4/2013 امکان داره اپل بعد ها تغییراتی ایجاد کنه و این روش ها موثر واقع نشود.

امیدوارم این پست کار راه بندازتون بوده باشه و از بقییه بچه ها می خواهم این روش هارو به بقییه هم بگن تا مشکل های اونها هم برطرف بشه...
          لااقل الان که تو تحریم و ... هستیم خودمون باید به قکر همدیگر و کمک به یکدیگر باشیم..

همچنین برای نصب بازی ها
          ابتدا برای اطلاع پیدا کردن به سایت برنامه‌های پولی اپ‌استور را رایگان و بدون نیاز به جیلبریک دانلود کنید | پارسی‌کده برید
          تو این سایت سایتی رو معرفی کرده (FreeMyApps - Discover Great Apps and Games, get Rewarded.)که بازی های رایگان برای شما وجود دارد که می تونید دانلود کنید (بازی اورجینال) سپس 30 ثانیه از بازی یا برنامه استفاده می کتید یا اگه دوست داشتید بیشتر سپس به شما پوینت می دهد بر اساس پوینتی که جمع می کنید می تونید هدیه های مختلفی از جمله (((((گیفت کارت ایتونز )))))) رو جایزه بگیرد و هر بازی باتوجه با میزان پولی که دارید بگیرید...

این ها نتایج تحقیقات من بود که جدا اسفالت شدم تا یادگرفتمشون و...

امیدوارم همه بچه ها این مطلبو منتشر کنن که تا دیگه نخواهیم با دلار 3500 بریم مغازه و ایشون هم بگن 120 تومن میشه..
          باز تاکید می کنم این اطلاعات تا الان یعتی 1/4/2013 درست کار کرده و امکان داره بعدا با تغییرات در سیستم ها کار نکند
          همیشه پیروز و سربلند باشید
          شایان.

نظر

صبر کنید ..
          X