اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لاک و انلاک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

لاکه دوست عزیز.فقط و فقط بیس باند مهم هست . همین که 6:15 هست کافیه.اون سورسا هم میشه کاری کرد که اونجا ultra sn0w رو نبینی

نظر

اقا تو قسمت متفرقه ی انجمن یه تاپیک هست واسه چک کردن ایمی اونجا ایمیتو بگو چک کنن همه اطلاعات رو میده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

خدمت دوستان عزز من گوشم رو رستور کردم به ورژن5.1.1 و با رد اسنو اون رو جلبرک کردن وultrasnofixerوultrasnowرو از سیدیا نصب کردم ولی باز هم آنتن ندارم لطفا راهنمایی کنید
        ضمنا بیس باند روی همون06.15.00مونده وعوض نشده یکی از دوستان گفته بودن یبار دیگه با رذاسنو برو تیک سیدیا رو بردار و آپدیت بیس باندو بزن که گوشی ارور میده لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط m.jramezanipoor نمایش پست ها
          مودم فریمورم 06.15.00 هستش
          یعنی راههایی که تو تایپیک نوشتم مؤثر نیست؟
          دوست عزیز گوشیه شما لاک هست

نظر

نوشته اصلی توسط hz989 نمایش پست ها
            خدمت دوستان عزز من گوشم رو رستور کردم به ورژن5.1.1 و با رد اسنو اون رو جلبرک کردن وultrasnofixerوultrasnowرو از سیدیا نصب کردم ولی باز هم آنتن ندارم لطفا راهنمایی کنید
            ضمنا بیس باند روی همون06.15.00مونده وعوض نشده یکی از دوستان گفته بودن یبار دیگه با رذاسنو برو تیک سیدیا رو بردار و آپدیت بیس باندو بزن که گوشی ارور میده لطفا راهنمایی کنید
            با فایل اوریجینال 5.1.1 ریستور کنید و در زمان جیلبریک هم تیک cydi و هم تیک بیسباند آیپد را هم بزنید 20 تا 30 دقیه طول می کشد تا بیسباند آیپد همرا با جیلبریک دانلود شود در انتها بعد از جیلبریک وارد cydia شوید و ultrasn0w 1.2.7 را نصب کنید.. . دستگاه را ریستارت کنید ....مشکل no servis حل میشود و دستگاه شما آنتن دارد....

با تشکر...

نظر

صبر کنید ..
            X