اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل فعالسازی imessage

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل فعالسازی imessage

دوستان سلام
    مدتیه دچار مشکلی شدم نمیدونم چگونه حلش کنم
    من چند خط تو ایم مدن عوض کردم 0919 داشتم بعدش 0935 داشتم و هردوشون براحتی imessage نصب میشد در گزینه my number شماره خطم ظاهر میشد و چند ثانیه بیشتر در حالت waiting for activation نمیموند و imessage نصب میشد اما متاسفانه این خط جدید 0933 ایرانسلی که گرفتم بعد از روشن کردن imessage متاسفانه در حالت waiting for activation گیر میکنه و همینطور باقی میمونه اما میشه به دوستانم ایمسیج بزنم اما نه شماره ام در my number قرا ر میگیره و نه از حالت waiting خارج میشه نمیفهمم مشکل از کجاست خط های سابقمو تست کردم راحت درست میشن این فقط گیر میده!!!
    چه کنم مشکل از کجاست؟؟؟
    ویرایش توسط wildstink : https://i-phone.ir/forums/member/75179-wildstink در ساعت 09-06-2012, 09:37 PM

بپیشنهاد میکنم با چیز پی ان امتحان کنید

نظر

امتحان کردم نشد
      اون های دیگه بدون چیز پی ان کار میکنه!

نظر

شاید اشکال از جیلبرک باشه بعد جیلبرک کار نمیکنه نه؟

نظر

یبار با gprs خود گوشی بذارید فعال کنه ببینید میشه یا نه؟یعنی وای فای خاموش باشه. من خودم اینجوری مشکل شما رو داشتم حل شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من همه کار کردم حتی ریستو حل نشد
            فقط یک چیز به ذهنم میرسه چون خط جدید ایرانسله و هنوز رجیستر نشده ثبت نمیشه!!!

نظر

یه email بزنیم امکانش هست زود تر این خط جدید های ایرانسل رو رجیستر کنن چون منم این مشکل رو دارم

نظر

با سلام
                تو قسمت message گوشی من کلا قسمتی به نام iimessage وجود نداره که بخوام فعالش کنم چجوری می تونم اضافه کنم این قسمت رو؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط eliyas نمایش پست ها
                  با سلام
                  تو قسمت message گوشی من کلا قسمتی به نام iimessage وجود نداره که بخوام فعالش کنم چجوری می تونم اضافه کنم این قسمت رو؟؟؟؟
                  ورژن گوشيتون چنده؟

settings/messages/imessage
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

ورژن گوشیم 4.2.1 هستش .دوستم گوشیش 3gs با ورژن 4.2.1 هست iimessage رو داره ولی نمیدون چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

مشکل فعالسازی imessage

ورژن گوشیم 4.2.1 هستش .دوستم گوشیش 3gs با ورژن 4.2.1 هست iimessage رو داره ولی نمیدون چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟
                      چنين چيزي امكان نداره دوست گرامي ورژن ٤.٢.١ نداره!

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

حق با شماست وزژنش 5 هستش ببخشید !! پس یعنی من هیچ جوره نمیتونم رو ایفون 3g imessage رو داشته باشم؟؟
                        ویرایش توسط eliyas : https://i-phone.ir/forums/member/10225-eliyas در ساعت 07-02-2013, 12:08 AM

نظر

حق با شماست وزژنش 5 هستش ببخشید !! پس یعنی من هیچ جوره نمیتونم رو ایفون 3g imessage رو داشته باشم؟؟
                          خيرنميتونيد.

شما كه سوالتون راجع به ايفون 3g هست چرا تو بخش ايفون 4 سوال كرديد !!
                          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

چون یه بخش بود برای همین فعال سازی iimessage بعد کلی سوال کردن اومدم دیدم topic موضوع رو پاک کردن کلا. شرمنده

نظر

صبر کنید ..
                            X