اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

SSD - هارد SSD Force 3 240 GB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• SSD - هارد SSD Force 3 240 GB

لطفا قیمت در پیغام خصوصی ذکر شود.

سلام ببخشيد اين مدل توليد چه سالي هست و اين كه ميتونم نو اين رو پيدا كنم ؟
    با ايفون 4 تعويض ميكنيد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
      سلام ببخشيد اين مدل توليد چه سالي هست و اين كه ميتونم نو اين رو پيدا كنم ؟
      با ايفون 4 تعويض ميكنيد ؟
      برای 2011 هست

اگه باشه بین 3 تا 3100 هست البته با رم 4 و هارد معمولی 500 !!
      ولی من رم ارتقاع دادم به 8 و هاردم 240 SSD

نوت بوک APPLE MC 721 LL/A

Apple MacBook Pro MC721
      ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 09-06-2012, 03:15 PM

نظر

آقا ببخشید اگر اسپم میدم ولی واقعا ای ول داری با این سیستمت.کاش میتونستم برش دارم.معلومه حال کردی باهاش
        در ضمن قیمت آهر رو پ.خ کنید بلکه مشتری شدیم

نظر

بله درسته سیستم خوبیه با سرعت بسیار بالا ... :d
          قیمت من قیمت آخر و پایه هست .

به خریدار واقعی تخفیف داده میشه

نظر

قیمت پیشنهادی پ.خ شد

نظر

فک کنم 975 هم که گرافیک و سی پی یو مافوق سری mc 2011 و md2012 شده با رم 8 باس 1600 و صفحه رتینا و فلش 256 که تا یکی دو هفته دیگه بیاد همین قیمت بدن (حالا اصلا 300 تومنم بالاتر باشه مثلا). ماشالله رفیق قیمت گذاشتیا! باز 318 بود با این رم وفلش یکم جا داشت همچین تایپیک و قیمتی بزنی
              ویرایش توسط eelia.vision : https://i-phone.ir/forums/member/74533-eelia-vision در ساعت 13-06-2012, 08:12 PM

نظر

بنده هم بودجه ام به قیمت پایه ایشون نرسید.اگر به قیمتی که در پ.خ پیشنهاد دادم موافق باشن من در خدمتشون هستم.
                موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط eelia.vision نمایش پست ها
                  فک کنم 975 هم که گرافیک و سی پی یو مافوق سری mc 2011 و md2012 شده با رم 8 باس 1600 و صفحه رتینا و فلش 256 که تا یکی دو هفته دیگه بیاد همین قیمت بدن (حالا اصلا 300 تومنم بالاتر باشه مثلا). ماشالله رفیق قیمت گذاشتیا! باز 318 بود با این رم وفلش یکم جا داشت همچین تایپیک و قیمتی بزنی
                  شما الان بخوای نو این دستگاهو بدون تغییرات داده شده بخری ؟ باید بین 3 تا 3100 پول بدی
                  اول برو قیمت بگیر بعد بیا اینجا هرج و مرج ایجاد کن .

در ثانی 318 اگه قیمت بگیری می بینی که 3.470 هست
                  اون صفحه رتینا هم اگه بخواد بیاد ایران با توجه به قیمت گمرک و دلار شما کم کم باید 4800 تا 5 میلیون بابتش پول پرداخت کنی .
                  پس پیشنهاد می کنم اول کمی تحقیق بکن بعد بیا نظر بده !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
                    شما الان بخوای نو این دستگاهو بدون تغییرات داده شده بخری ؟ باید بین 3 تا 3100 پول بدی
                    اول برو قیمت بگیر بعد بیا اینجا هرج و مرج ایجاد کن .

در ثانی 318 اگه قیمت بگیری می بینی که 3.470 هست
                    اون صفحه رتینا هم اگه بخواد بیاد ایران با توجه به قیمت گمرک و دلار شما کم کم باید 4800 تا 5 میلیون بابتش پول پرداخت کنی .
                    پس پیشنهاد می کنم اول کمی تحقیق بکن بعد بیا نظر بده !!!!
                    الان 322 چنده؟
                    اون رتینام همینه دیگه! تحقیق چیه بابا جون. 322 از تو اپل استور رفته 975 جاش اومده! چند هفته اول قطعا واسه بازار گرمی گرونتر میدن اما قیمتش از نظر دلاری با 322 3روز پیش که فرقی نداره. داره؟؟؟؟؟
                    322ی 2200 دلاری 2 روز پیش شد 1800 دلار و این جدیده جایگزینش شد. چرا باید وقتی 322 3800 بوده این باشه 5 تومن؟ گمرک اون با این فرق داره؟؟؟
                    ویرایش توسط eelia.vision : https://i-phone.ir/forums/member/74533-eelia-vision در ساعت 14-06-2012, 01:09 PM

نظر

دوست من ssd رو جدا نمیفروشید؟
                      فکر کنم ssd رو جدا بفروشید و اگر هارد لب تاپ اتون هنوز باشه به زارید داخل مک بوک اتون بتونید راحت تر رد اش کنید

نظر

نوشته اصلی توسط eelia.vision نمایش پست ها
                        الان 322 چنده؟
                        اون رتینام همینه دیگه! تحقیق چیه بابا جون. 322 از تو اپل استور رفته 975 جاش اومده! چند هفته اول قطعا واسه بازار گرمی گرونتر میدن اما قیمتش از نظر دلاری با 322 3روز پیش که فرقی نداره. داره؟؟؟؟؟
                        322ی 2200 دلاری 2 روز پیش شد 1800 دلار و این جدیده جایگزینش شد. چرا باید وقتی 322 3800 بوده این باشه 5 تومن؟ گمرک اون با این فرق داره؟؟؟
                        نوت بوک MacBook Pro 15.4" MD322LL/A - سیما رایانه بدون گارانتی‎

نظر

http://www.almasp.com/images/price/apple.pdf

نظر

کاهش قیمت به 3,500,000
                            ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 11-07-2012, 11:16 AM

نظر

با مک بوک mc373 میزنید ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X