اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست بازی Need For Speed

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست بازی Need For Speed

من بازی Need For Speed رو اگر کسی با لینکی که میدونه درسته و خود بازی هم هم روی مک لاین اجرا میشه بزاره خیلی خیلی ممنون میشم ..نمیدونم الان آخرین Need for Speed کدومه ولی هر چی جدید تر باشه خیلی خیلی بهتره...
    در ضمن کسی یک سایت خوب که لینکهای خوبی هم برای بازی مک داره معرفی کنه ممنون میشم ..البته سایتی که بازیهای معروف و خوب رو برای دانلود گذاشته باشه نه سایتی مثل downloadha که اصلا کامنتهایی که برای بازیهاش کاربرا قرار دادند همه چیز رو مشخص میکنه ..بیشتر دنبال سایت خارجی هستم ..چون هر چی گشتم سایت ایرانی درست و درمونی پیدا نکردم..
    در ضمن اگر کسی فروشگاهی میشناسه که بازیهای مک رو بفروشه من ممنون میشم..چون پاساژ ایران دوستم پرسیده بود و اصلا بازی مک نداشتند..

نوشته اصلی توسط mazda_dalvandi نمایش پست ها
    من بازی need for speed رو اگر کسی با لینکی که میدونه درسته و خود بازی هم هم روی مک لاین اجرا میشه بزاره خیلی خیلی ممنون میشم ..نمیدونم الان آخرین need for speed کدومه ولی هر چی جدید تر باشه خیلی خیلی بهتره...
    در ضمن کسی یک سایت خوب که لینکهای خوبی هم برای بازی مک داره معرفی کنه ممنون میشم ..البته سایتی که بازیهای معروف و خوب رو برای دانلود گذاشته باشه نه سایتی مثل downloadha که اصلا کامنتهایی که برای بازیهاش کاربرا قرار دادند همه چیز رو مشخص میکنه ..بیشتر دنبال سایت خارجی هستم ..چون هر چی گشتم سایت ایرانی درست و درمونی پیدا نکردم..
    در ضمن اگر کسی فروشگاهی میشناسه که بازیهای مک رو بفروشه من ممنون میشم..چون پاساژ ایران دوستم پرسیده بود و اصلا بازی مک نداشتند..
    یعنی هیچکس یک نه یا چیزی در جواب سوال و درخواست من نداشت که بگه؟؟؟!!!!!!!

نظر

سلام دوست عزیز
      راجع به سایت بازی های native برای سیستم عامل مک باید بگم که سایت ایرانی برای این بازی وجود نداره ..همون طور که خودتم اشاره کردی پشتیبانی خیلی ضعیفه .
      منتها روشی که من بهت پیشنهاد می کنم اینه که اول چک کنی که چه بازی هایی از pc تا حالا برای مک منتشر شده ..چون تعداد اون واقعا محدود هست و معمولا بعد از 2 سال بازی های pc روی مک پورت می شن ...
      نمونه های معروف assassin's creed 2 & brotherhood ,bioshock 2,rage,diablo 3,starcraft 2 ,darkness 2deus ex human revolutioncompany of heeroe, sims 3 هستن
      ازین لیست می تونی اسفاده کنی ..
      Search - Bestsellers | Macgamestore.com
      و بعد از اون دنبال تورنت بازی بگردی ... از سایت هایی مثل
      Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - The galaxy's most resilient BitTorrent site
      اگر همین الان می خوای یه بازی اساسی رو دانلود کنی می تونی team fortress 2 پرطرفدارترین بازی آنلاین محصول شرکت Valve رو دانلود کنی که الان یک سالی هست رایگان شده و حتی رایگان میتونی آنلاین بازی کنی ...

نظر

صبر کنید ..
      X