اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش خرید پکیج از Cydia

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش خرید پکیج از Cydia

درود

در این تاپیک آموزش خرید اپلیکیشن ٬ تم یا ... رو در سیدیا رو آموزش میدم ...

مورد نیاز :
    - حساب Gmail
    - حساب Paypal یا Amazon
    - دستگاه جیلبریک شده و سیدیا

ابتدا وارد محیط اپلیکیشن که قصد خرید آن را دارید بشید ... به جای install گزینه purchase یا خرید وجود دارد

در زیر نام نویسنده برنامه روی "Purchase Product" تپ کنید

درصفحه پیش رو باید با اکانت gmail خود ساین کنید به این منظور برو روی "Sign In With Google" تپ کنید و Gmail خود را وارد و روی "Sign in" تپ کنید

در صفحه ای که باز میشود شما چندین گزینه پیش رو دارید که باید بنا به وضعیت خودتون اون ها رو انتخاب کنید
    چون من قصد خرید از طریق Amazon رو دارم بر روی "Pay $2.99 Now (Via Amazon)" تپ کنید .

در این صفحه باید حساب خود را در سایت Amazon وارد کنید و بعد روی Sign in تپ کنید

در صفحه بعد اطلاعات حسابتان رو مشاهده میکنید که باید تایید کنید که از این اطلاعات استفاده شود به همین منظور روی Ship To This Address تپ کنید

در صفحه بعد باید پرداخت رو تایید کنید که باید روی Confirm بزنید ...

بعد از تایید پرداخت به صفحه وضعیت پرداخت میروید (اتوماتیک) در این مرحله باید چند دقیقه صبر کنید و سپس بر روی تا پرداخت با موفقیت انجام شود ...

برنامه خریداری شد و با خیال راحت میتونید برنامه رو نصب کنید ...

با تشكر از آموزش كاملتون. چند تا سوال واسم پيش اومد . اول اينكه بين آمازون و پي پال تهيه كدوم يكي واسمون اسون تره ؟ و از كجاها ميتونيم تهيه كنيم ؟ ( مكان هاي معتبر مثل بانك ها هم ارائه ميدن ؟)

سوال ديگم اينه كه ميشه با يه ديوايس واسه ديوايس هاي ديگه هم خريد كرد ؟*

نظر

فکر کنم پی پال راحت تر باشه .
      شما یه برنامه رو میخرید و مثل برنامه های اپل استور نصب میکنید

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
        فکر کنم پی پال راحت تر باشه .
        شما یه برنامه رو میخرید و مثل برنامه های اپل استور نصب میکنید
        مرسي بابت جوابتون. اما شرمنده كه من نتونست جوابم رو كامل بگيرم. ( جساراتا هر دو قسمت)

واسه قسمت دوم هم كه اصلا متوجه نشدم. ميشه بيشتر توضيح بدين . مثلا من چطور ميتونم يه برنامه رو واسه يكي از اقوامم كه نه پي پال داره و نه شرايط لازم واسه خريد از سيديا خريداري كنم. بطوري كه بعد از خريد من روي گوشيه ايشون گذينه ي purchase به اينستال تبديل بشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          مرسي بابت جوابتون. اما شرمنده كه من نتونست جوابم رو كامل بگيرم. ( جساراتا هر دو قسمت)

واسه قسمت دوم هم كه اصلا متوجه نشدم. ميشه بيشتر توضيح بدين . مثلا من چطور ميتونم يه برنامه رو واسه يكي از اقوامم كه نه پي پال داره و نه شرايط لازم واسه خريد از سيديا خريداري كنم. بطوري كه بعد از خريد من روي گوشيه ايشون گذينه ي purchase به اينستال تبديل بشه ؟
          با هر دستگاه فقط یکبار میشه یه برنامه رو خرید کرد
          شما باید پی پال خودتون رو بدین بهش با وی پی ان کشور خودتون و اکانتشون رو هم توی پی پل ست کنید واسه اطمینان بیشتر که با یه جی میل دیگه خرید نکنه. مواظب باش اگه پی پل اکانتت رو بلاک کرد به همین سادگی ها باز نمیکنه و ازت میخواد تاییدیه بهشون بدی که واسه سازمانی توی ایران کار نمیکنی و ۱۰۰ تا سوال چرت و پرت دیگه. ما خودمون ۱ ماه دستمون بند یکی از اکانتای پی پلمون بود که مشتری میخواست با جیمیل خودش بزنه و اکانت پی پل ما رو بن کرد.
          ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 07-07-2012, 01:41 AM

نظر

نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
            با هر دستگاه فقط یکبار میشه یه برنامه رو خرید کرد
            شما باید پی پال خودتون رو بدین بهش با وی پی ان کشور خودتون و اکانتشون رو هم توی پی پل ست کنید واسه اطمینان بیشتر که با یه جی میل دیگه خرید نکنه. مواظب باش اگه پی پل اکانتت رو بلاک کرد به همین سادگی ها باز نمیکنه و ازت میخواد تاییدیه بهشون بدی که واسه سازمانی توی ایران کار نمیکنی و ۱۰۰ تا سوال چرت و پرت دیگه. ما خودمون ۱ ماه دستمون بند یکی از اکانتای پی پلمون بود که مشتری میخواست با جیمیل خودش بزنه و اکانت پی پل ما رو بن کرد.
            مرسي از توضيح كامل ايمان عزيز. راه ديگه اي هم غير از در اختيار گذاشتن پي پال و جي ميل هست ؟ مثلا خريد توسط خودم و ديوايس خودم و يا سايت فروشده كه بشه اطلاعات مربوط به ديوايس مورد نظر رو اونجا وارد كرد و ...؟ از طريق imei يا ...

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط amir427
              مرسي از توضيح كامل ايمان عزيز. راه ديگه اي هم غير از در اختيار گذاشتن پي پال و جي ميل هست ؟ مثلا خريد توسط خودم و ديوايس خودم و يا سايت فروشده كه بشه اطلاعات مربوط به ديوايس مورد نظر رو اونجا وارد كرد و ...؟ از طريق imei يا ...

* SPOILER *
              بعضی از برنامه ها مثل iblacklist و bitesms همینطوره ولی ۹۰٪ از برنامه ها رو باید با خود گوشی خرید تا اتوماتیک سریال نامبر گوشی شما رو بگیره و توی دیتابیس ثبت کنه
              با هر دستگاهم فقط یکبار میشه خرید چون دیگه اصلا دیگه گزینه خرید نمیاد که بخوای بخری !
              ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 07-07-2012, 02:11 AM

نظر

صبر کنید ..
              X