اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور iphone 4s -no service

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور iphone 4s -no service

سلام دوستان 4s را 1 هفته خریدم از اولین روز انتن نمیداد firimweresh ham 5.1.1 بردم اما فرقی نکرد به تعمیر کار نشان دادم میگه سخت افزاریه اما به گوشی که بهم برگردنده شک دارم . فکر میکنم گوشی خودم نیست . imei گوشی را با imei جعبش چک کردم اما گوشی IMEIهمراه با حروفه اما رو جعبه فقظ عدد . چظور بفهمم گوشی خودم هست یا نه ؟ و اینکه چکار کنم مشکلش حل بشه ؟؟؟؟؟ شما را خدا زود تر جواب بدین . با تشکر

اگه imei و سريال كارتون با گوشيتون نميخونه كه بريد پيشش.

گوشيتون لاك بوده يا آنلاك ؟ و اينكه نو گرفته بوديد يا كاركرده؟* اكتيوش كرده بودين با آيتونز؟*

نظر

شما سريال گوشي رو بدي معلوم ميشه لاك هست يا انلاك

نظر

مگه می شه IMEI گوشی با حروف باشه
        IMEI گوشیتونو از مسیر زیر چک کنید
        Settings >> General >> About
        در ضمن روی جک سیم کارت هم سریال نامبر نوشته شده، شاید گوشیت لاک بوده والا گوشی نو و مشکل سخت افزای یکم غیر منطقی
        پارت نامبر گوشیتم بزار البته از روی کارتون
        ویرایش توسط Mr_hadi : https://i-phone.ir/forums/member/13465-mr_hadi در ساعت 08-06-2012, 08:25 PM

نظر

گوشى منم تو خونه زياد no servis ميشه. ٥.٠.١ جلبريك شده بود اون موقع بعضا مشكل داشت با آپديت ٥.١.١ مشكل پابرجاست. تصميم به جلبريك ندارم. راه حلى هست؟ سيم كارتم هم تي سي آى مينويسه. تو گوشيهاى ديگه ام سي آى مينويسه. ميكروسيمكارت همراه اول رو گرفتن مشكل رو حل ميكنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط fariborz2003 نمایش پست ها
            گوشى منم تو خونه زياد no servis ميشه. ٥.٠.١ جلبريك شده بود اون موقع بعضا مشكل داشت با آپديت ٥.١.١ مشكل پابرجاست. تصميم به جلبريك ندارم. راه حلى هست؟ سيم كارتم هم تي سي آى مينويسه. تو گوشيهاى ديگه ام سي آى مينويسه. ميكروسيمكارت همراه اول رو گرفتن مشكل رو حل ميكنه؟
            از ستينگ گوشي carriar رو دستي انتخاب كنيد ممكنه مشكل آنتنون برطرف شه . اگه سيم كارتتون هم قديميه بايد تعويضش كنيد .

نظر

سلام .
              منم یه آیفون برام از مجارستان اوردن سیم کارت قبول نمیکنه ... البته سریالش رو ثبت کردم اما هنوزم مینویسه no servis .... نمیدونم دیگه چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط paradise.za نمایش پست ها
                سلام .
                منم یه آیفون برام از مجارستان اوردن سیم کارت قبول نمیکنه ... البته سریالش رو ثبت کردم اما هنوزم مینویسه no servis .... نمیدونم دیگه چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید
                منظورتون از اینکه سریالش رو ثبت کردین چیه ؟ با imei از اوپراتور درخواست آنلاک کردین ؟ الان ورژنش چنده ؟ 4 اسه ؟

نظر

سلام . منم تنظیماتو دستی کردم و چون همراه اول هست و تو تنظیمات بعد سرچ هم سرویس همراه اول رو انتخاب کردم اما نو سرویس میده

اصلا سوال اصلیم اینه ؟؟؟ چرا وقتی انتن سرویس دهنده رو پیدا میکنه توش رجیستر نمیشه ؟؟؟؟ کسی اگر دلیل علمیه اینو میدونه ممنون میشم .

نظر

صبر کنید ..
                  X