اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

outlook و Ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• outlook و Ipad

دوستان عزیز سلام

من از لپ تاپ سونی استفاده می کنم و کارم هم فقط ایمیل هست که outlook2007* دارم.

می خوام Ipad بخرم و کارهام رو بر روی آیپد انجام بدم، راهی هست تمام ایمیل هایی که توی آتلوک دارم بیارم توی آیپد ؟

یا می شه آتلوک رو روش نصب کرد ؟

با آیتونز میشه خیلی چیزا از اوت لوک سینک کرد رو آیفون یا آیپاد. باید بعد از اتصال دستگاه برید به تب info.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

من فقط ایمیل های دریافتی و ارسالی رو می خوام.
      از طریقی که شما فرمودین پس میشه کل ایمیل ها رو منتقل کرد به آیپد دیگه ؟

نظر

خب وقتی mail آیپد رو بعدا اجرا کنید خودش همه ایمیل ها رو از سرور دانلود میکنه. جای نگرانی نداره.

یه توصیه کلی: اگه اکانت اپل ندارید یکی بسازید. iCloud برای ویندوز رو از سایت اپل دانلود و نصب کنید. این برنامه فضای 5 گیگ رایگان آیکلود رو مدیریت میکنه البته برای ایمیل 5 مگ بیشتر نیست! البته خود آیفون و آیپد هم شبیه اینو داره. ولی خب نسخه ویندوز میتونه با اوتلوک سینک بشه و میلهای شما رو روی سرورس ذخیره کنه. موقع خرید آیپد یا بعد از هر ریستوری میتونید از بک آپ آیکلود اطلاعات رو به دستگاه خودتون برگردونید.

نظر

سلام مجدد

من مشکلی با الان ندارم، خب اکانت رو می سازم و ....

مسئله من ایمیل ها قبلی من هستند که برای مکاتبات آتی من خیلی ضروری که داشته باشم، دقیقا می خواستم ببینم که امکان ایمپورت ایمیل های آتلوک بر روی آیپد هست یا نه ..؟

حدود 2000 تا ایمیل دارم که باید حتما داشته باشم برای کارم

نظر

منم همین سوال دوستمون رو دارم که ایمیل های قبلی outlook رو چطوری میشه وارد کرد؟

نظر

خب میگم که. هر اکانتی که داشته باشید برای mail آیپد ستاپ کنید خودش همه 2000 تا رو دانلود میکنه میاره تو آیپد.

نظر

بله، فرموده شما درسته، از اینجا به بعد که مشکلی نداره ولی اون ایمیل هایی که با آتلوک گرفته شده رو چطوری تبدیل کنم به فرمتی که توی آیپد نمایش داده بشه ؟

نظر

اگه رو سرور پاک نکرده باشید نیازی نیست تبدیل کنید. خودش دانلود میشه به آیپد.
                  یا شاید منظور شما رو درست نگرفتم!!

نظر

اگه رو سرور پاک نکرده باشید نیازی نیست تبدیل کنید. خودش دانلود میشه به آیپد.
                    یا شاید منظور شما رو درست نگرفتم!!

نظر

من همه ایمیل هام رو روی آتلوک دارم،* پسوند شون eml هستش ، میشه به فرمت ایمیل آیپد تبدیل کرد ؟

نظر

صبر کنید ..
                      X