اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قدرت بسیار پایین 4s در پخش فایلهای ویدئویی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قدرت بسیار پایین 4s در پخش فایلهای ویدئویی

سلام دوستان

من یه 4s دارم و یه galaxy note
    یک ویدئو 2 گیگاباتی 720p رو توی هر دو تا ریختم تا تست کنم
    چون قبلا galaxy نداشتم و فقط ایفون داشتم وقتی روی 4s ویدئو رو میریختم خیلی تیک میزد و اصلا روون پخش نمیکرد
    اما الان که تو galaxy note میریزم خیلی خیلی روون اجرا میکنه

هر نرم افزاری هم که بگین تست کردم رو ایفون از avplayer گرفته تا buzzplayer و ...

جدا میخواستم بدونم ایفون اینقدر ضعیفه یا مشکل جای دیگس ..
    اخه ایفون رو وصل میکنم به tv واسه همین فیلم های سنگین میریزم اما خیلی بد پخش میکنه

امكان نداره ، فرمت ويديو هاي شما چي هست ؟ جلبريك كرديد ؟

نظر

MKV هست
      ورژن 5.1.1
      اره جیل کردم

چون جیل نکنم که فرمت mkv رو نمیگیره بدون نرم افزار

با buzz player - avplayer-goodplayer-تست کردم

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_ba نمایش پست ها
        MKV هست
        ورژن 5.1.1
        اره جیل کردم

چون جیل نکنم که فرمت mkv رو نمیگیره بدون نرم افزار

با buzz player - avplayer-goodplayer-تست کردم
        خوب آیفون فقط فرمت mp4 رو پخش می*کنه. با نرم افزار هم داره به صورت همزمان تبدیل به mp4 می*کنه و پخش می*کنه که باعث می*شه سرعت بیاد پایین. ولی اگه یه فایل mp4 ۷۲۰p رو پخش کنین٬ هیچ مشکلی نداره

نظر

شما هر فرمتی به جز mkv بریز و مقایسه کن ...
          متاصفانه توی mkv ( حتی فایل های کم حجم !!!! ) لگ میزنه ....

نظر

من فایلهای حجیم mkv 1080i رو با 4s و ipad2 به راحتی پخش کردم.
            بعضی وقتها ممکنه فایل هنگام کانورت آسیب ببینه و توی همه دستگاه ها به طور یکسان پخش نشه.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

بله بنده با نوت ديدم واقعاكيفيت پخش قابل قبولي داره

نظر

با xmbc حتی فایلهای ۱۰۸۰p روی آیفون ۴ و آیپد ۱ خیلی روان پخش میشه. از سایدیا باید دانلودش کنی.

نظر

با qq player و hdplayer امتحان کنید پخش میکنه من خودم با این ها فیلم ۵ گیگی دیدم

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

mkv فرمت استانداردی برای پخش فیلمها نیست و در واقع فرمت نسخه دزدی فیلمهاست که با سیاست های اپل جور نیست.به همین علت به صورت استاندارد ساپورت نمیشه اما آندروید این وسواس اپل برای محتوا رو نداره
                    People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
                      mkv فرمت استانداردی برای پخش فیلمها نیست و در واقع فرمت نسخه دزدی فیلمهاست که با سیاست های اپل جور نیست.به همین علت به صورت استاندارد ساپورت نمیشه اما آندروید این وسواس اپل برای محتوا رو نداره
                      با عرض ارادت باید بگم که اطلاعات شما اشتباه هستش.

MKV مخفف Matroska Media Container

یک فرمت استاندار رایگان هست که می تونه تعداد نامحدود فیلم ، صدا ، زیرنویس ، نام آهنگ و کلی الحاقات دیگه رو تو یک فایل داشته باشه . این فرمت مثل فرمتهای mp4 و ASF کارمیکنه ولی بصورت کالا متن باز (open source)

Matroska به زبان روسی матрёшка (ماتروشکا) به معنی عروسک تو در تو ست یعنی وقتی برای مثل وقتی عروسک رو باز میکنن یک عروسک به همان شکل ولی کوچکتر توشه و به همین منوال ادامه پیدا میکنه !

این فرمت یک فایل با فرمت xvid با مشخصات(۱۲۸۰*۷۲۰- bit rate: 384- frame:25- data rate:1348) رو که حجمی حدود ۴۶۳ MB داره رو به ۱۴۱ MB (با حفظ مشخصات درج شده، که در غیر این صورت حجم برابر با ۱۲۳ MB میشود) تبدیل میکنه.

نظر

دوست عزیز اگر جیلبریک هستید پیشنهاد می کنم برنامه rush player رو از سیدیا نصب کنید و مجددا امتحان کنید.

---------
                        From My
                        iPhone 4s
                        iOS 5.0.1
                        ---------

نظر

با سلام
                          گوشیتون رو به safe mode ببرین و در این حالت فیلم ببینین
                          (برنامه های سیدیا عمدتا باعث پخش نامطلوب فیلمهای با کیفیت بالا میشن)

نظر

چی میگی امو . من رو ایپاد 3g بلوری پخش کردم الته تیک میزد ولی همین که با فرمت اورجینال پخش کردم یه شاهکار از اپل بود

نظر

برنامه هاي پلير app store به دليل محدوديت هايي قابليت hardware acceleration رو براي mkv ندارن. ولي براي mp4 دارن براي همين يه فيلم ٧٢٠ mp4 رو به راحتي پخش ميكنن ولي mkv رو نميتونن.
                              ولي برنامه هاي سيديا اين محدوديت هارو ندارن. شما ميتونين برنامه ي XBMC-iOS رو از سورس :
                              mirrors.xbmc.org/apt/ios
                              نصب كنين و mkv هارو با قابليت hardware acceleration به خوبي پخش كنين!

نظر

صبر کنید ..
                              X