اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قدرت بسیار پایین 4s در پخش فایلهای ویدئویی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

والا خدارو شکر من با aceplayer هیچ مشکلی ندارم.
    mkv بدون مشکل دیدم.
    fullHD 1080 p هم توش دیدم.
    با iphone 4
    ویرایش توسط ali4 : https://i-phone.ir/forums/member/31855-ali4 در ساعت 06-06-2012, 01:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nimamalek نمایش پست ها
      دوست عزیز اگر جیلبریک هستید پیشنهاد می کنم برنامه rush player رو از سیدیا نصب کنید و مجددا امتحان کنید.

---------
      From My
      iPhone 4s
      iOS 5.0.1
      ---------
      ممنون از همه

دوستان برنامه rush player رو نصب کردم و خیلی بهتر شد اما هنوزم یه خورده تیک میزنه

ویرایش : مشکلم حل شد دوستان با xbmc
      ویرایش توسط vahid_ba : https://i-phone.ir/forums/member/31826-vahid_ba در ساعت 06-06-2012, 02:16 PM

نظر

روی آیپد 3 با این CPU گردن کلفت، بازم فیلم 1080 mkv رو نتونستم روون اجرا کنم. البته اگر به m4v مخصوص خودش کانورت کنی، راحت اجرا می کنه. ولی خب کانورت کردن فایل 17 گیگی یه مقدار سخته!

نظر

دوستان فکر میکنم انتظارتون از یه موبایل دیگه خیلی زیاده ! من یه کنسرت Full HD دارم با پسوند MKV ولی وقتی اجراش می کنم macbook من که تازه مثلا Cori5 هست واقعا هنگ میکنه ! یعنی اگه یکم بزنم جلو که دیگه میشه فاجعه ! بعد انتظار دارید آیفون یا آیپد مثلا Full HD رو بدون گیر اجرا کنه ؟!

نظر

من که 1080 پخش مینم mkv بدون هیچ مشکلی پخش میکنه ، برام عجیبه شما میگید تیک میزنه
            یه فیلم 16 گیگا بایتی هم حتی واسه امتحان ریختم بازم مشکل نداشت
            برنامه avplayer

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_ba نمایش پست ها
              سلام دوستان

من یه 4s دارم و یه galaxy note
              یک ویدئو 2 گیگاباتی 720p رو توی هر دو تا ریختم تا تست کنم
              چون قبلا galaxy نداشتم و فقط ایفون داشتم وقتی روی 4s ویدئو رو میریختم خیلی تیک میزد و اصلا روون پخش نمیکرد
              اما الان که تو galaxy note میریزم خیلی خیلی روون اجرا میکنه

هر نرم افزاری هم که بگین تست کردم رو ایفون از avplayer گرفته تا buzzplayer و ...

جدا میخواستم بدونم ایفون اینقدر ضعیفه یا مشکل جای دیگس ..
              اخه ایفون رو وصل میکنم به tv واسه همین فیلم های سنگین میریزم اما خیلی بد پخش میکنه
              دوست عزیز نسخه ی 2.0.0.1 oplayer رو نصب کن برو تو تنظیماتش use quicktime رو on کن
              فیلم رو انتقال بده تو گوشی بعد فیلم رو اجرا کن اون کزینه ای که موقع فیلم میاد رو ok کن صبر کن تا صد در صد شه بعدمیبینی که فیلم رو خیلی خوب پخش میکنه
              یک فیلم دیگه ازش میسازه البته با فرمت mov
              (چون سخت افزار آیفون فرمت mov رو به راحتی اجرا میکنه)
              البته برای اینکار چون حجم فیلم شما دو گیگ هست باید تو گوشیتون چهار گیگ جا داشته باشید
              وقتی فیلم با فرمت mov رو ساخت اون فیلم که با فرمت mkv هست رو پاک کن
              حالا لذت ببر

اینم نسخه 2.0.0.1 oplayer
              OPlayer-v2.0.01-Oriel007.ipa - SlingFile - Free File Hosting & Online Storage

ویرایش توسط Mostafa_77 : https://i-phone.ir/forums/member/76674-mostafa_77 در ساعت 07-06-2012, 04:14 PM

نظر

نوشته اصلی توسط FarzadEF نمایش پست ها
                من که 1080 پخش مینم mkv بدون هیچ مشکلی پخش میکنه ، برام عجیبه شما میگید تیک میزنه
                یه فیلم 16 گیگا بایتی هم حتی واسه امتحان ریختم بازم مشکل نداشت
                برنامه avplayer
                دقیقا درست میگی من هم 1080p و هم 720p رو بدون هیچ مشکلی میبینم و فایل های MKV رو هم با برنامه ی AVPlayer به راحتی تمام میبینم.

نظر

صبر کنید ..
                X