اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن کامل دکمه Home

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از کار افتادن کامل دکمه Home

دوستان دکمه هوم آیفون من بعد از مدتی که یک در میون کار می کرد بالاخره کامل از کار افتاد.
    اون روش ریختن یک قطره آب و فشردن چند باره دکمه هم تست کردم جواب نداد.
    حالا سوال اینه راهی برای تعمیر یا تعویضش هست؟

راه که برا تعویض هست
    بدش دفتر سایت

نظر

شيراز من با ٣٥ تومن دادم درست كردن 3gs رو قبل فروش

نظر

بله قیمتش همینه با 35 تومن واست تعمیر میکنن و با 50 تومن تعویض. به احتمال زیاد کار شما با تعمیر راه میفته.

نظر

نوشته اصلی توسط ehram نمایش پست ها
          دوستان دکمه هوم آیفون من بعد از مدتی که یک در میون کار می کرد بالاخره کامل از کار افتاد.
          البته قبل از تعمیر میتونی برنامه zepheyr رو از سیدیا دانلود کنی 90 درصد بی نیاز میشی از دکمه هوم

نظر

مرسی دوستان از پاسخ ، البته Zephyr را هم گرفتم منتها دیگه نمیشه با اون از صفحه اسکرین شات گرفت ، پس حله میدم برای تعمیر یا تعویض

نظر

پول واسه تعمیر نده!
              یه روش تو یوتوب هست که کارتو راه میندازه. من 3g داشتم با این روش درستش کردم.
              تو همین سایت هم فیلمشو گذاشتم. بگردی پیداش میکنی.

نظر

سلام ایفون من هم دکمش خیلی کند شده میشه یه راهنمایی کنید راجع به اون فیلم که گفتین تو یوتوب هست چون من نمیخوام ایفونمو بدم بیرون الکی پول بگیرن و بعد خراب تر بشه! اگه میشه راهنمایی کنید خیلی عصابمو خورد کرده . با assistive touch اعصاب ادم خورد میشه همش یه مربع کنار صفحه باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط songkill3r نمایش پست ها
                  سلام ایفون من هم دکمش خیلی کند شده میشه یه راهنمایی کنید راجع به اون فیلم که گفتین تو یوتوب هست چون من نمیخوام ایفونمو بدم بیرون الکی پول بگیرن و بعد خراب تر بشه! اگه میشه راهنمایی کنید خیلی عصابمو خورد کرده . با assistive touch اعصاب ادم خورد میشه همش یه مربع کنار صفحه باشه.
                  برای شروع در ابتدا یکی از اپلیکیشن های موجود روی گوشی نظیر Weather و یا Calculator را باز کنید

بدون خارج شدن از برنامه ای که باز کرده اید دکمه پاور دستگاه را فشار داده و نگه داشته تا پیام Slide to Power off روی صفحه نمایان شود، سپس دکمه پاور را رها کنید

اینک دکمه Home را فشار داده و نگه دارید تا پیغام Slide to Power off از روی صفحه ناپدید شود و همچنین برنامه ای که در ابتدا باز کرده بودید بسته شده و از روی صفحه ناپدید شود.

تمام! دکمه Home دستگاه شما دوباره کالیبره شده است. هم اینک دکمه Home دستگاه شما حساسیت بیشتری در پاسخگویی فرامین خواهد داشت
                  این روش هم هست
                  اما وسیله س و دکمه فیزیکی طبیعیه این مسایل

نظر

متاسفانه راه حل قطعی نداره
                    ببینید دوست عزیز این مشکل شما نرم افزاری نیست که کسی بتونه به شما کمک کنه
                    بهترین کار اینه به یه جای معتبر ببرین برای تعمیر(کدوم شهر هستین؟)

نظر

اگه از گارانتي يك سالش باقي مونده ببرش اپل استور تاكيد ميكنم فقط اپل استور يه دونه نو بهت ميده اگه هم گارانتي اون تموم شده با يه مقدار هزينه مثلا تو اروپا با ١٤٠ يورو يكي نو بهت ميدن
                      يا علي
                      ویرایش توسط ali tomcat : https://i-phone.ir/forums/member/39595-ali-tomcat در ساعت 14-07-2012, 06:30 PM

نظر

من تهران هستم دوستان گفتن تو نارمک تعویض میکنن به مبلغ ۳۰ تومن تو نیم ساعت حالا احتماالا در چند روز آینده عوضش کنم

نظر

من تهران هستم دوستان گفتن تو نارمک تعویض میکنن به مبلغ ۳۰ تومن تو نیم ساعت حالا احتماالا در چند روز آینده عوضش کنم
                          کالیبره کردن رو که دوستان پیشنهاد دادن رو حتما تست کنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

با سلام من هم این مشکل و داشتم و دگمه هوم اصلا کار نمیکرد و باید با فشار زیاد روی دکمه کارم را راه میانداختم
                            دل و به دریا زدم و یک قطره الکل سفید (طبی) روی دگمه هوم ریختم و به آرامی دگمه را نگه داشتم , الکل سریع از
                            کنار دکمه جذب شد بعد چندین بار دکمه را فشار دادم , مشکل کاملا حل شد و دکمه هوم کاملا حساس شد آلان نزدیک
                            به شش ماه است که این کار را انجام داده ام و هیچ مشکلی هم ندارم

نظر

قاب آیفون من شکسته بود و یک هفته بعد از تعویض با قاب جدید دکمه Home از کار افتاد ! (آیفون خودتون رو دست هر تعمیرکاری ندید)

الان مشکل به این صورت هست که بجای عمل کردن دکمه Home اگر من قسمت پایین گوشی رو آروم با دست فشار بدم، عملکردی مثل Home انجام میشه ! به نظرم یه چیزی اون زیر جابجا شده...

نظر

صبر کنید ..
                              X