اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

[اختصاصی] بررسی Galaxy S III

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [اختصاصی] بررسی Galaxy S III

خوب دوستان. گلکسی اس ۳ به بازار آمد. من هم یک عدد خریداری کردم. سعی کردم در این ویدئو قابلیت های مجزا را معرفی کنم. مثل motion ها, سرعت بوت و ... (چون ویدئو با آیفون 4S گرفته شده بود حجمش 1.65GB شد که مجبور شدم کیفیت رو کم کنم) (بابت فرمت هم m4v هست و بزودی mp4 هم قرار میدم)

و در مورد گوشی: واقعا زیباست اصلا شبیه تصاویرش نیست. بسته بندی ساده و شیکی داره. سرعتش واقعا بالاست. در ویدئو می توانید سرعت بوت را ببینید. کیفیت صفحه نمایش بی نظیره. قابلیت تصویر در تصویر که در ویدئو هم نشان دادن واقعا جالبه. با کار کردن با این گوشی می توان فهمید اپل عقب افتاده است و هر چه زودتر باید نسل بعدی آیفون را معرفی کند.
    ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 04-06-2012, 07:54 PM

تا اینجا که فقط از سخت افزار گفتید...تو نرم افزارها چه ویژگی خاصی داره
    People!There is no way in the middle...

نظر

میشه بگید چند و از کجا خریدید ؟

نظر

سلام . امروز در برنامه کلیک b b c میگفت که تا الان بالاترین پیش فروش رو بین تمام گوشی ها داشته !!! درسته ؟؟

نظر

من منتظرم به ۱۱۰۰ یا ۱ تومن برسه بخرم الان واقعا نمی ارزه اما آیفونم رو نگه میدارم چون مطمعا نمیتونم بدون اپل باشم
          به نظر شما واقعا از 4s بهتره؟
          من توی دست گرفتمش زیاد جالب نبود نه خوش دست بود نه زیبا
          شما چند خریدین؟

نظر

به نظر من هر سال همینه

گلکسی اس ها جلو میوفتن بعد اپل یه مقدار تغییر میده و برتر میشه .

اما نمیشه در مورد نرم افزار صحبت کرد چون همه میدونیم کدوم برتره . ( اما فقط نرم افزار )

نظر

ماشالله به عليرضا هميشه تو خريد ديوايس اوله
              دومي نداره فكر كنم تو خريد آيفون بعدي هم نفر اول بشي

خب راجع به گلكسي سخت أفزارش كولاكه أما نرم أفزار نااميد كننده
              گوگل به هيچ عنوان مثل سامسونگ فكر نميكنه دنبال برتري مطلق نيست ميدونه نميتونه به iOS برسه اما سامي همون شانتاژ تبليغاتي بيش نيست

نظر

اتفاقا سامسونگ کار جالبی کرده...گوشی های شاخصش رو با تاخیر 6 ماهه از اپل میده تا بتونه یک نیمه سال مشتری جمع کنه...و مستقیم با اپل رقابت نکنه
                People!There is no way in the middle...

نظر

كاش اپل هم كمي از ديكتاتوري خودش دست برداره و گوشي رو ارايه بده كه كاربرا به خاطر سخت افزارش و امكانات سخت افزاريش هم راضي باشن
                  اگه ios رو سامسونگ و HTC داشت ................

نظر

بر خلاف نظر شما تنها عامل مفوقیت گلکسی اس ۳ نرم افزار قابلیت های جال اونه نه سخت افزار

نظر

اگه غول هم باشه ولی ios رو نداره .

نظر

نوشته اصلی توسط i-majd نمایش پست ها
                        اگه غول هم باشه ولی ios رو نداره .
                        واقعا هم همين هستش
                        تنها چيزي كه ايفون داره نرم افزار هستش
                        علارغم ادعاهايي كه در مرود سخت افزار هاي ايفون ميشه
                        تنها چيز كه داره يا در واقع داشت برتري صفحه نمايش رتينا بود كه اونم ديگه الان داره از برتري پايين مياد

نظر

دوست عزیز پیکسل های ریز این گلکسی اس 3 رو میشه با چشم غیر مسلح دید یا مثل ایفون میمونه تراکم پیکسلش؟!

نظر

تراکم پیکسل فقط ۱۰ تا از ایفون در مقیاس اینچ کم تره
                            کیفیت صفحه بسیار بالاست نسبت به اندازش

---
                            I am here: http://tapatalk.com/map.php?ladwrj

نظر

سلام
                              من هم گالکسی اس1 دارم هم ایپاد 4
                              بنظرم یکی از دلایلی که سامسونگ تونسته اینقدر پیشرفت کنه که به حد اپل یا بیشتر از اون برسه اینه که تو هر سری از محصولاتش تغییراتی میده..مثلا شما نگاه کنید از اولین ایفون تا حالا اپل حتی این لاک اسکرینشو تغییر نداد لانچرشو عوض نکرد..اندازه صفحه شو عوض نکرد کسی که 1 و خورده ای پول بابت ایفون میده دیگه باید هر سال یک تغییراتی توش بده..
                              من عاشق ای او اس هستم و همین روزا احتمالا ipadnew رو میخرم
                              اما باید این نکنه رو مد نظر داشته باشیم که اینترفس گوشیهای جدید اندروید htc onex و گلکسی اس 3 فوق العاده زیبا تر از اپل هستد
                              دوستان دلگیر نشن اما اینترفس اپل در حد سال 2012 نیست اینو با کار کردن با گلکسی اس میتونید بفهمید...
                              مرسی

نظر

صبر کنید ..
                              X